HESI FOLIJARNO outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nevalja

Aktivan Član
20.03.2007
93
4
8
41
Trazio sam po forumi ali nisam nasao odgovor pa cu morati ovde da pitam. Interseuje ne da li hesi bloom comlex i hesi fosfor + mogu folijarno. Jer zbog cene od 15 evra za litar nisam u mogucnosti da zalivam posto se radi o outdooru a zalivam 6 biljaka svaku po deset litara vode , sto bi znacilo ode litar za dva zalivanja. Ili da li da zalijem naprimer sa osam litara cisto vodom i poslednjih dva sipam hesi i zalijem uz stablo, ta neka varijanta ustede ? Hvala unapred
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Ma nebi to valjalo folijarno. Ova druga varijanta je bolja po meni.
Ili da li da zalijem naprimer sa osam litara cisto vodom i poslednjih dva sipam hesi i zalijem uz stablo, ta neka varijanta ustede ?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
I ja mislim da je bolje. Obilno natopiš zemlju a onda samo s par litara nahraniš "korijen".
 

nevalja

Aktivan Član
20.03.2007
93
4
8
41
Procitao sam po forumu da u drugoj fazi cvetanja ide HESI - Phosphorus Plus. Da li kada dodje do toga prestanem sa npk 11:30:11 (tako nekako nemam sad kraj sebe) djubrivom i nastavim samo sa Phosphorus Plus koji ima p8% i k4%?
 
05.09.2012
8
1
0
44
promeni prihranu,povecaj ondos u korist P:K uzmi neko sa sto manjim odnosom azota.. msm da bi ti idealno bilo 10:40:50 za drugu fazu cvetanja,tj vise fosfora i kalijuma..
 
11.06.2015
15
53
13
Tako je imam i ja hesi gnojivo i nema roka trajanja ili datum proizvodnje. Ali ostala gnojiva imaju rok od 3 do 5 god. Pa vjerujem da i ovo takodjer....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Priroda
20.10.2016
12
0
1
29
bas sam danas razmisljao da kupim hesi phosphorus plus
Phosphor: 7,2% P2O5
Kalium: 5,1 % K2O

ono bukvalno nudi mnogo vise biljci nego na papiru a uopste nije skup i kapiram da pocnem da ga dodajem posle mesec dana na biljke (og kush auto)...nije samo za plodove i cvetove nego i za korenov sistem i jacanje biljke... za azotom brate nema neke preke potrebe to je sve preterivanje samo uzmes humus on je dovoljno hranljiv a posle ako zatreba dodas malo nekog jeftinog djubriva da zadovoljis malo potreba za azotom .... il si uzeo dobro seme il nisi i da ti je ph solidan i vrh :) bas sam gledao neki video lik ima 2 x 1000 hps gomilu djubriva ma to se isto moze uraditi za 600 w i pola litre djubriva ...iskustvo i genetika resavaju posao.. previse proseravanja se vidja ..