Hesi gnojiva pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Svaki drugi put hraniš, ako su dovoljno veliki potovi i temperatura je normalna to bi trebalo ispasti cca 1 puta tjedno.
 
17.11.2015
252
118
43
ok, kapiram, ali sad sta je tu je, vec sam zalio, treci put za redom sa gnojenjem, jel treba da flusham mozda, ili da cekam pa sta bude
 
17.11.2015
252
118
43
pa je u redu, imam ih 3, ova jedna je krenula da bude naprzena malo po listovima, tj malo vise, ali to je bilo jos sa prvim zalivanjem i cili je konstatovao da je bila gladna, sto i ima smisla jer je najveca od te tri pa je moguce da je najpre iscrpila iz zemlje hranu.. a ove druge dve osim po kog pozuletlog lista pri dnu uglavnom, sve ok.. sinoc zalivene, kapiram do sad bi se nesto manifestovalo.. okacim koju fotku malo kasnije ako nije frka pa mi kazete
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zinabro23

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
vidite drugari samo jedno pitanje,cisto da opet proverim sebe nije na odmet nadam se.U fazi cvetanja, pricamo o periodu posle 4 nedelje kada ubacujem phosphorus plus,ja sam dosad radio tako sto sam svaki drugi dan zalivao sto ispada da je hranim jednom nedeljno,znaci u tom danu kada je hranjenje ja sam sve zajedno davao odnosno mesao bloom,boost i pp,inace dajem samo 80% od doze i nisam primetio nesto da je smetalo biljcicama ,mada imao sam problema neki su strajnovi osetljiviji od drugih tu sam smanjivao dozu,znaci trebalo bih da je ok da oni mogu da se mesaju i daju u istom danu kada je prehrana.E to to samo,inace jako sam zadovoljan sa hesijem,ok su ono...
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Ne da mogu nego se i savjetuje sve odjednom stavljat ;)
Svaki drugi dan zaljevanje je pre cesto....iz nekog razloga. Ili pre mali potovi ili pre cesto zaljevas....al ako ti je biljka super zdrava....nastavi
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
ja sam izpermutovao,mislio sam svako drugo zalivanje ide hrana,a zalivam ih na svaki 3-4 dan inace,hvala Stipe...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Samuraj u čizmama

Aktivan Član
03.10.2012
302
467
63
Također koristim hesi gnoiva i držim se tablice po kojoj me izađe da u zaljevanju koristim jednom u sedmici dana a nakon toga idem dva puta sa vodom,potovi su mi zapremine 11l,istina da su neki strejnovi osjetljiviji,ali u uputama stoji da se mogu mješati uz kasniju regulaciju ph,mada sada ima i od samog hesija korekcija ph ako je potrebno,od kvalitete zemlje ima da u prvi 2 do tri tjedna gnoivo nije potrebno u protivnom biljozu možeš skurit pa iz opreza neidem odma sa ful dozama!!!Meni osobno su odlićni pozz!!