Hesi gnojiva pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.12.2010
102
34
28
Pozdrav evo mene opet :) jbg.
Dosa mi je starter kit od Hesi-a i sad me zanima kako se on mjesa tj, ja sam ga vec zamjesao i onda skuzio da sam mozda krivo napravio pa ako netko ima iskustva s njim neka mi odgovori.
Biljke su u cvjetanju 4 tjedan i sto sam napravio po onoj njihovoj tablici pise
complexe de floraision 50 ml u 10 litara vode
phospore plus 25 ml u 10 litara vode
super vit 1 kap na 4.5 litre vode
powerzyme 20 ml na 10 litara vode

Ja sam napunio kantu sa 10 litara vode i znaci ubacio u nju gore navedeno + 2 kapi super vita. Nije mi jasno da li sve to mjesam u tih 10 litara ili svaku posebno tj. pise da complexe de floraision ide do 7 tjedna cvjetanja a phospore plus pocinje na 4 tjednu. Da li se njih dvoje onda mjesaju kao sto sam ja to napravio (jedno i drugo u 10 litara vode zajedno plus ovo drugo) ili kako vec. Ako sam zeznuo moze li se to kako ispraviti da ne bacam vodu ?

uglavnom evo slika ja sam sve sto je zaokruzeno crvenim stavio u 10 litara vode
hesiterre2.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
37
Cjeli grow koristis super vit i power zyme(power zyme svako drugo zaljevanje.znaci ne svaki put).u vegetaciji koristis tnt complex,root complex.kada prebacis na cvjetanje izbacis root i tnt(mozes postepeno,u roku od par dana) i dodas bloom complex.i nakon 2-3 tjedna dodas fosfor.zadnji tjedan-dva samo voda.

Nemogu edit pa pisem drugi post.da sve mjesas zajedno u istu kantu.znaci u vegetaciji tnt,power zyme,super vit,root.kad prebacis na cvjetanje onda koristis super vit,powerzyme,bloom complex.nakon 3 tjedna dodas fosfor ovom setupu za cvjetanje.jedino power zyme mozes koristit svako drugo zaljevanje.ja stavim u 4,5 litara vode 22,5ml blooma,tnt,roota.9ml zyme,12,5ml fosfora i kap supervita.jer to mi je dovoljno vode i doziram po uputama.ak vidim da biljka dobro pmndnosi povesam dozu za 0,5-1ml.neznam jel pomaze al ne skodi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: tenk
19.12.2010
102
34
28
a reci te mi hoce li smetati sto sam ubacio i 20 ml powerzyme u tu kantu od 10 litara. Ova tablica sto sam je dobio je na francuskom pa nisam skuzio da se s njim zaljeva 2 puta tjedno, pa ja to sve lipo zamjesao zajedno. Hoce li to stetiti biljci? zaljevam ih svaka 2-3 dana kako-kad
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
37
Kolicinski si dobro ubacio.20ml.ja sam jedno vrjeme koristio svako zaljevanje,al sam cuo na par mjesta da treba svaki drugi put.mislim da ti nista nece biti ako zaljevas svaki put,al rade svaki drugi.uglavnom samo power zyme stavljaj svako drugo zaljevanje i to je to.ovo ostalo po uputama i to je to.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
naravno, zasto bi bilo drugacije ako je automatik u pitanju, samo ti je kod njega vege faza kratka, cesto nema potrebe tada gojiti
 
19.01.2015
132
99
43
Hesi Starter Kit za zemlju
Hesi Starter Kit pruža sve potrebne hranjive tvari za vašu biljku u zemlji. I za početnike, a i za iskusne uzgajivače, Hesi Starter kitovi su highly recommended. Kit sadrži: – 500 ml TNT Complex – 1 l Bloom Complex – 1 l Phosphorus Plus – 500 ml Power Zyme – 500 ml Root Complex – 10 ml Super Vit. Kit je šminkerski zapakiran i u svakom od njih je i tablica, raspoređena po fazama rasta, koja sama vrijedi milijun kuna
icon_smile.gif



Evo ovako zanima me dali sovim mogu odradit vegu i cvjetanje i kolko je bolje od planetela list i cvjet. Dali se isplati uzet i kako se koristi cito sam ovo gore ali nisam skuzio.
 
19.01.2015
132
99
43
Ma samo ovi omjeri mixsanje jebo te labaratorji moras imat :D Ovo kaj sam skuzio nemjesam sve u 10l vode nego par kanti po 10l vode btw to za 6 biljaka mi nece biti dosta ili oce?
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Krece se sa pola ili 2/3 doze svako drugo zaljevanje da vidis kako biljka reagira. Pratio sam grow gdje je svako zaljevanje isla puna doza cijelog paketa od starta i sve je bilo super. Biljka ce ti rec kolko, ali da....hesi je super ;)
Ne moras mjerkat na 10L nego na litru.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri
19.01.2015
132
99
43
A dobro izgleda malo komplicirano jebiga nisam indor radio radio outodor ove godine prvi put i od 2 domoaje 1 zenska i ispalo ono gro vrhova. Pre zadovoljan sam i reko idemo sad indor prikupljo sam novceke malo bolju opremu pa da to odradim kako treba uglavnom 6 komada Critical kush ide :D
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Koja i kolko zemlje?
Ako je zemlja kvalitetna, prvih 3 tjedna ne trebas nista gnojit. (tnt)
Root complex kreni od pocetka davat svako drugo zaljevanje. Za 10ak dana mozes dati PZ i SV.
 
12.02.2015
86
4
8
da sori to sam zaboravio. nalazi se u jednoj litri composane. znaci ako danas budem zaljevao mogu staviti recimo 1/3 roota? za tjedan dana presadujem u vece i jel mogu onda nastavit sa rootom il da cekam, a PZ i SV mogu krenit tek za jedno desetak dana od presadivanja ili? zemlja u koju presadujem nije composana vec plagron, onaj srednje jacine, jel to problem?