Hesi?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.02.2009
41
7
8
40
isplati li se koristiti Hesi starter kit gnojiva?
odnosno hocu li osjetiti razliku u odnosu na Plantella Cvet i List gnojiva?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Hesi preporučuje večina growera,al iz prve ruke moram reči da mi je kompliciran,previše je tih komponenti i zato mislim da se lako pregnjoji s njim.
Evo ja ču ga sad drugi put testirati,više od 1/3 neču dodavati nikad pa ču tek onda znati kao funkcionira u stvari.
Ali ima na forumu ljudi koji s njim dobivaju dobre rezultate!
A sad sama usporedba između njih...nadam se da če ti netko odgovoriti ko je proba i jedno i drugo:)
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Isplati se , hočeš ....Ali po mom mišljenju netreba ti cijeli kit . Treba ti super vit , bloom , i fosfor + ...ostalo je za mene višak , ali ako misliš svoje bilje duže vegetirat onda se isplati uzet cijeli kit .
Samo ako budeš uzimao napomeni osobi od koje kupuješ da ti obavezno da i i Hesijevu tablicu prehrane ...jer bez nje bi se mogao pogubiti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: FANTOMPOPRIRODI

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
E Stipe, ako bi isao s ovim od hesa: super vit , bloom , i fosfor , jel to dovoljno za gnojenje?? I ako cu gnojiti tek od pocetka cvjetanja kako da odrzavam pH vode dobar, s istom necim od hesa ili?? Da gnojim i u vegetativnoj?
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Ak ces se djiberit, onda mos samo bloom i p+ al ja to nisam isprobao niti savjetujem. Hesi je visekomponentno gnojivo. Znaci sve komponente rade zajedno.
Ak vec oces ustedit novac, naruci Powder Feeding od GHS-a. Imas samo jednu komponentu i radi ok. Ovak nema smisla
Ja gnojim i u vegi sa tnt-om. I koristim cijeli paket.
 

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Okej hvala puno! a izmedu kvalitete i ustede ipak biram kvalitetu..drzat cu se onda tnt-a i super vita,roota(mozda) od pocecka, kad pocne cvjetat bloom i neki 3-4 tjedan P+..i naravno drzat se tablica