hibridi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bong&Hrvati

Aktivan Član
22.01.2008
106
3
0
79
evo neznam, objasnite mi sta je to, neki kazi da se prska neka sranja neki drugo, zbunjen sam, znam da je neka trava to sigurno
hvala unaprijed.
i ko pita ne skita hehe:family1:
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Hibrid = ukrstavanje dvije razlicite genetike koje na ocigled mogu biti iste ili razlicite

Njemac X Nigerijac = Hibrid Blazk Nazi

Znaci hibridiziranje nije nista drugo nego sexanje, a selektivno hibridiziranje je sexanje jedinki kojima je trazena osobina najizrazenija.

Dakle nema kemije.. sve je prirodno potpuno.. sva vutra i sve danas poznate sorte su nastale prirodnim putem! Isto tako se vrsi hibridizacija pasa, i zato postoji toliko razlicitih pasmina..
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Obozavam kad ekipa (najcesce na ulici) debili cuju neku rijec koja se ne koristi u svakodnevnom vokabularu pa onda briju,.. kao hibrid.. wooooo.. to ti je nekaj ono opasno kuzis. kemija buraz.. spricano.. uzgojili vanzemaljci brate pa oce nas hashomane potrovat sa svojom svemirskom travom, e! george bush hibride doma uzgaja pa salje u irak da ih pokori,, woooooo!!!

Hibrid ono.. reko je slon kaj je
Moro sam komentirat anyway

EDIT
Isto kad kazes e ja uzimam proteine. Pa te cudno gledaju, kao ti uzimas proteine, to oni bodybuilderi piju, to su steroidi u biti?!?! Pa ti nisi normalan budalo!!
A kad ono proteini su u biti bjelancevine i svi ih unosimo u organizam svaki dan posto su nam neophodne za stvaranje/odrzavanje misicne mase,,, A ono kuzis kad pijes proteine kao dodatak prehrani si u biti steroidko i debil si (mislim tako je to kad masa nije upucena u termin.. isto ko s ovim ibridima=
 

domino

Aktivan Član
16.08.2007
116
3
0
38
Samo da se nadovezem na prichu...
Pricha mi lik da moze da mi zavrshi skunk, a, kao, moze i hibrid... Ja rekoh: Pa skunk jeste hibrid! A lik me pogleda i kaze da nemam pojma...
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
2 domino: eto ti gore odgovorana sve, ja bi se samo direktno na tvoj primjer nadovezao

recimo da si početnik nekakav i diler ti uvaljuje travu raznu, skank; hibrid; občinu; domaću neznan koju bi još reko, i to sve po drugim ciframa, stvar je zapravo u tome što diler misli o dimu i što ekipa kaže, naravno da će on prvo ono šta ime zapalit i s ekipicom i onda će reć valja nevalja to i to, i koliko je dobro tolika je cijena, a varijecije cijena po kolićini se pravdaju raznim vrstama prodajne robe, a najraju sve isto
a uvelike ovisi i o trenutnoj financijskoj situaciji dilera, pa onda pići cijene koliko mu treba :)
eto to ti je to