High i posle 4 dana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.05.2017
2
0
1
28
Proslo je 4 dana od kada sam poslednji put pusio travu i jos se osecam povremeno kao da sam high. Ne duvam redovno mozda 2 puta mesecno, i ovog ponedeljka sam uzeo .5 i sve sam od jednom popusio. Posle 30 min otisao sam u krevet jer se nisam osecao dobro. Kad sam zatvorio oci 5 minuta kasnije utripovao sam se da mi srce ne kuca i poceo sam da panicim, onda sam se utripovao da ne disem, i polako sam se smirio i govorio sebi da je sve u redu, da to samo umisljam. To mi se desavalo svakih 40 sekundi i mislio sam da cu umreti, sve dok nisam zaspao. Kada sam se probudio osecao sam se normalno, ali kada sam ustao 5 minuta kasnije sam se osecao high (dezorijentisano i mutio mi se vid). Otisao sam opet u krevet i probudio se 4 sata kasnije, isti efekti. Negde predvece sam se osecao normalno, ali sledece jutro sam opet osecao efekte samo slabije i to je trajalo 2-3 sata i posle sam se ceo dan osecao normalno sem uvece. Tako mi je vec 4 dana, da li neko zna sta je to i kad ce i da li ce se zavrsiti?
 
19.05.2017
2
0
1
28
Za koliko bi od prilike efekti trebali da prodju?
Vecinom se urnisem zbog depresije, ali posle ovakvog iskustva ne mislim da cu vise