High od svežeg lišća?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

silvester

Aktivan Član
29.07.2018
89
367
53
Da li je moguće da su se ova dvojica stvarno uradili od ovog napitka (sveže kanabis lišće, limun i kokos)?
Video je malo dugačak izvinjavam se zbog toga, oko 32:00 vidno počinju efekti da ga hvataju, kasnije isti recept isprobava 'iskusni stoner' ali ne mogu da prokužim da li zaista neko može da se uradi od ovog da kažem sokića.


:eek:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Alf
11.01.2016
21
18
3
33
Mislim da ne postoje teoretske sanse za to.. Jedino ako prskana biljka ko zna cime, pa ju je takvu potopio.. Hahaha.. :rofl::bocni::
 

silvester

Aktivan Član
29.07.2018
89
367
53
Voditelj nije stoner (a i vidi se), stoner se pojavljuje kasnije da testira taj napitak. Možda su se utripovali, možda tu ima nekog thc-a ...ili je to prskano što kaže kolega hehe
 

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
Naravno, pa to ti je monsantovo sjeme. Skroz je drugacije od drugih. Njemu je cvjetanje u vegetaciji a vegetacija u cvjetanju. Kristali se pojavljuju cim biljka dosegne drugi kat, potpuno obratno nego kod normalnog sjemena. I isto tako sazrijevanje trihoma, ne idu prozirni-mlijecni- amber nego obratno, amber u mlijecne mlijecni u prozirne. Kod normalne biljke oni sazriju jos malo dok ih kjuras, ovdje je obratno ne moras ni kjurat, cim listovi izadju na drugom katu ti odma u blender, to ti je cisti amber, radi ko ne spasen. Znam ja vjeruj mi, ne lazem majke mi
 

Alf

GroWerKa
26.01.2019
72
738
83
Da li je moguće da su se ova dvojica stvarno uradili od ovog napitka (sveže kanabis lišće, limun i kokos)?
Video je malo dugačak izvinjavam se zbog toga, oko 32:00 vidno počinju efekti da ga hvataju, kasnije isti recept isprobava 'iskusni stoner' ali ne mogu da prokužim da li zaista neko može da se uradi od ovog da kažem sokića.


:eek:
Evo ja cu upravo da probam pa vam posem kasnije
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
koliko se sjecam rekli su da je mixer dobro brzo miksao i da je moguce da je sa kiselinama doslo do one rakcije zaboravio sam kako se zove deboksulacija nesto tako uglavnom trava je otisla preko 130C i thc se aktivirao
 
  • Sviđa mi se
Reactions: silvester

silvester

Aktivan Član
29.07.2018
89
367
53
Ako neko ima materijala i volje može da završi ovaj experiment, s tim da se ne radi samo o lišću
već im je tu zapalo i trima od nekog lolipop-a i ko zna čega (što priznaju na kraju)
tako da naslov ove teme je verovatno pogrešan.

Što kaže @amneziaHaze moguće da je došlo do 'dekarboksilacije' u ovom jakom blenderu (sokovnik ili šta je već)
kanabioidi se vezuju za kokosovo mleko i upsss..

dokaz da nema šale sa ovom biljkom ;)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: amneziaHaze