High Pressure Sodium [HPS] Sijalice - Tehnicke karakteristike

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.01.2015
31
46
18
negde sam već pisao o svojoj pripremi za prvi grow,boxi ostalo. e sad,kolko tražim po netu,prava je umetnost naći hps od 250w malo kvalitetnijeg proizvođača.pričam za srbiju;dodatna poteškoća je što sam prinuđen da naručujem jer živim u relativno malom gradu gde nema puno opremljenih prodavnica za botaniku ;) pa ako može mala pomoć oko toga,može i na pvt da ne bude reklame. tnx
 
22.08.2014
10
4
3
Da li je crnilo na staklu hps sijalice znak da je ona korišćena? Želim da kupim sijalicu preko kupinda, pošto *********** dere, ali isto tako je moguće da kupim već korišćenu sijalicu pa da dobijam manje snage. Ostavljam sliku.
 

Prilozi

  • hps.jpg
    hps.jpg
    152,9 KB · Pregleda: 40

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ne, to crnilo koje vidis je fabricki, kada je crna ili pocela da crni s krajeva ona cev sa natrijumovim prahom onda je lampa radila. i to ne bas malo :) to je ok sa fotke, samo ti fali grlo e40
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HeisenbergW
22.08.2014
10
4
3
Hvala puno na brzom odgovoru. Pošto si očigledno jako iskusan, još jedno pitanje, ako nije problem. Da li je prihvatljiva cena od 3000 dinara za hps sijalicu, prigušnicu i starter (sa slike), 150w?
 

funky weed

Aktivan Član
10.03.2015
443
685
93
kingston
ZNACI IMAM HPS 70 PHILIPS I SAD PLANIRAM JE UBACIT U PC CITA SAM PO FORUMU I SLABO DA JE IKO SPOMINJE PA SAD NEZNAM JELI PRE JAKA ZA TAJ PROSTOR I OCE LI PROIZVODIT PREVISE TOPLINE IZ JAVNE JE RASVJETE I PARI NOVA I PROCITA SAM DA OVE SLABIJE MANJE TRAJU KOLIKO BI ONDA ZNACILO DA TRAJE OVA OD 70 W I OCE LI ZA HLADENJE BIT DOSTA 2 VENTILATORA OD KOMPA 12 W JEDAN ULAZ DRUGI IZLAZ STAVIT CU SLIKE AKO TREBA
:razvaljen:::rasta:
 
Poslednja izmena od urednika: