Hiljadu besmislenih radovanja!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.04.2009
25
0
0
44
radujem se jer cu izgleda uspeti da smuvam jednu ribu. ljudi, debela je kao stoka jbt, znaci nisam deblje video...sisa ko moja glava , ali, leeeeppppa je kao boginja, duga crna kosa, prelepe oci....mmmmmmmmmmmmmmmm prso sam,, kriterijumi su mi kao osakaceni...
 

TotalUnderground

Aktivan Član
03.11.2008
64
6
0
35
radujem se jer sam imam wu za vecheras,i kao genjo napokon sam upoznao devojku van standarda danashnje normale,znachi normalniju nego ikad...ne slusha turbo folk,voli da duva,filozofira,nije nakindjurena,ne lozhi se na ermax tipove,nije sponzorusha i na kraju svega,jako je lepa...samo da ne za*****...wish me good luck..!
 

tambura

Aktivan Član
14.11.2008
119
12
18
52
psychoserbic je napisao(la):
radujem se jer cu izgleda uspeti da smuvam jednu ribu. ljudi, debela je kao stoka jbt, znaci nisam deblje video...sisa ko moja glava , ali, leeeeppppa je kao boginja, duga crna kosa, prelepe oci....mmmmmmmmmmmmmmmm prso sam,, kriterijumi su mi kao osakaceni...



mislis ovako ko jaaaaaaaaaaaaaaaaa:costumed-smiley-027
 
01.02.2009
0
6
0
38
psychoserbic je napisao(la):
radujem se jer cu izgleda uspeti da smuvam jednu ribu. ljudi, debela je kao stoka jbt, znaci nisam deblje video...sisa ko moja glava , ali, leeeeppppa je kao boginja, duga crna kosa, prelepe oci....mmmmmmmmmmmmmmmm prso sam,, kriterijumi su mi kao osakaceni...


hahahahhahahhahahahhahahhahaahha omg xD
radujem se sto sam ovo procitala i sto cu se valjat od smijeha citav dan, kak ovo ranije nisam vidjela xD
hahahahhahahahahhahaha
 

G e r o n i m O

Aktivan Član
23.12.2007
207
22
18
32
Radujem se jer imam 25 grama da poduvam.:banana_dred:
off:
radujem se jer sam imam wu za vecheras,i kao genjo napokon sam upoznao devojku van standarda danashnje normale,znachi normalniju nego ikad...ne slusha turbo folk,voli da duva,filozofira,nije nakindjurena,ne lozhi se na ermax tipove,nije sponzorusha i na kraju svega,jako je lepa...samo da ne za*****...wish me good luck..!
Oženi ju!