Himalaya gold!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
Ima li mozda netko iskustva sa himalayom u vanjskom uzgoju...ako imas neka prilozi tu neke slike,smoke report,visina sirina,kolicina dobivena...ma sta god ocete:icon_lol:
 
14.01.2008
12
5
3
pravi izbor za vanjski uzgoj , po meni jedna od najboljih što GS može ponuditi. Imao sam je lani i mogu reći samo najbolje o njoj .Raste jako visoko i urod može biti obilat 300-1000g to sad ovisi o groweru .Cvjetovi su ogromni i puni kristala ,miris odličan a high je opuštajući i jako kreativan .
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
imo frend 2009 vani.. malo kasnije posadio pa je imo dost problema s plijesni al svejedno fino izrasla.. mozda previse lisne mase za mene al se moze vise hasa slozit.. miris je medu profinjenijima koje sam osjetio.. naso hed toga prije nekih mjesec dana pod krevetom (hedovi su bili ful tamni pa nisam mogo fulat) i totalno mi je tripast haj bio.. samo sam trazio po sobi nes za radit.. svirat, slikat, sve! stvarno puca na kreativnost i flou je predobar! evo cak sam i slike neke rane iskopo..



 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
euforija je napisao(la):
imo frend 2009 vani.. malo kasnije posadio pa je imo dost problema s plijesni al svejedno fino izrasla.. mozda previse lisne mase za mene al se moze vise hasa slozit.. miris je medu profinjenijima koje sam osjetio.. naso hed toga prije nekih mjesec dana pod krevetom (hedovi su bili ful tamni pa nisam mogo fulat) i totalno mi je tripast haj bio.. samo sam trazio po sobi nes za radit.. svirat, slikat, sve! stvarno puca na kreativnost i flou je predobar! evo cak sam i slike neke rane iskopo.
Moze li se prijatelj sjetit visine otprilike ?
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
a nez nekih metarosamdeset.. al mislim da moze cudoviste od nje ispast, kak sam i reko kasnije je malo posadio tek negdje sredinom, krajem 5mj pa nije to to..
 
04.05.2008
46
4
8
eo prijatelju imas na pm, sam ti sve uopso za himalayu, imo sam je prosle godine, pljuga ne da dere, to predere, a meni su bile preko 3 m, sadio sam ju na nekih 600 metara nadmorske visine i isla mi je bez problema, kad sam ju narucivo piso sam greenhouseu za nju i rekli su mi da voli hladne noci vruce dane, tako danisam pogrijesio sa izborom mjesta, a euforija je u pravu, puca ko sam vrag xD
 
S

silikolor banda

Guest
ja sam se raspitao kod drugara iz ceske on je gajio. kaze da je bas rodna, tj bude obilna kolicina hedova i da i po liscu bude bas dosta kristala, znaci valja za has. ali kaze da mu nije prijala, prejak rad za njegov ukus. jbg ima nas bas raznih :pPP
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
A dragi prijatelji bas vam hvala na ovim malim karakteristikama i opisima :) puno ste mi pomoglo..ako jos ima tko sta neka pise neka pise :sun2:
 

Stoned_Grower

Aktivan Član
29.06.2009
63
12
8
45
Himalaya Gold je odlican izbor.
Imao sam predivno iskustvo sa njom.
Garantovano dobar harvest,hedovi su tvrdi i debeli,a high je neopisivo jak i dugotrajan
Vodenicarev frend je u pravu mislim da ima high koji je prejak ne samo za njegov nego za svaciji ukus,bukvalno si neupotrebljiv posle 2 dima...
Link dnevnika imas u mom potpisu
poz
 

Stoned_Grower

Aktivan Član
29.06.2009
63
12
8
45
Himalaya Gold je odlican izbor.
Imao sam predivno iskustvo sa njom.
Garantovano dobar harvest,hedovi su tvrdi i debeli,a high je neopisivo jak i dugotrajan
Vodenicarev frend je u pravu mislim da ima high koji je prejak ne samo za njegov nego za svaciji ukus,bukvalno si neupotrebljiv posle 2 dima...
Link dnevnika imas u mom potpisu
poz
 
30.03.2010
38
4
0
35
Ja sam imao lani al samo jednu hamalajicu vani...i mogu samo nahvalit,definitivno best buy..a high je nešto posebno...totalni blank u glavi nakon gice ili dvije,nakon toga chill i nevjerovatna opuštenost.ma milina....definitivno preporuka!:sun2:
 
30.03.2010
38
4
0
35
Ja sam imao lani al samo jednu hamalajicu vani...i mogu samo nahvalit,definitivno best buy..a high je nešto posebno...totalni blank u glavi nakon gice ili dvije,nakon toga chill i nevjerovatna opuštenost.ma milina....definitivno preporuka!:sun2:
 

Socrat

Aktivan Član
22.01.2010
115
9
18
33
Evo ja sam "došao" 5 Himalaya Gold sjemenka,

i posadio sam ih u treset tablete prije 40-etak sati, i još ni traga klicama,
molim Boga da mi ne propadnu!!!
 

Socrat

Aktivan Član
22.01.2010
115
9
18
33
malibily je napisao(la):
evo ja ću si nabavit sjeme od himalaye gold pa me zanima kolku bi količinu od nje mogao dobit

Kak piše na prospektima, mnogo više od prosječnog, do 1000g+ u idealnim (outdoor) uvjetima...