Himalayas Gold - prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

OkiyKiku

Aktivan Član
17.09.2007
91
5
0
41
A ti stvarno izazivaš nevolje... Otiđi u Bau**x kupi si 2 stalka za alat i od njih napraviš dobar okvir za box, kupi građevinski najlon, iznutra ga ofarbaj, stavi na okvir i to je 250kn. Neko ćete skužit.. i

Neću ti pametovat ali, ZABOGA MILOGA STAVI TO U BOX... još ako i frendovima svima to raskazuješ... OMG!!!
 

Buckaroo Banzai

Aktivan Član
19.08.2008
111
0
16
35
koim frendovima? potero cimera iz stana radi marihuane! sta ti pricas? kako ce me skuzit zraka svjetla ne izlazi van? sve se provejtrava i niš ne smrdi.
 

OkiyKiku

Aktivan Član
17.09.2007
91
5
0
41
ma gledaj, za box ti ne govorim toliko zbog diskrecije(tvoja stvar), koliko zbog rasipanja svjetlosti. Jer bez boxa dok su tako male je OK. Ali kasnije kad budu veće, gubit ćeš mnogo svjetla plus neuredit ćeš si cijelu sobu. To ti govorim iz prve ruke...

A ovakav box (što sam napiso) ja planiram napravit po uzoru na HomeBox koji košta nevjerojatno puno novčića...
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
Svaka cast na kreativnosti i trudu oko filmica, samo, nekako mi se cini da previse gnojis?
Lisce ti je nekako "zguzvano" a onaj doljnji par listova ti je savijen prema dolje i neizgleda bash najbolje.Ne bih reko da je zbog visoke temperature posto nemas box :rofl:
Moguce je isto da ih precesto zajijevas, pa ti korijen nedobija dovoljno kisika jer je isti u "blatu" Mozda da ih jednom zalijes sa peroksidom, kosta 13 kn u ljekarni?
Svejedno lijepo to napreduje al probaj poradit oko detalja. pozdrav

EDIT
Mozda da probas nabavit barem jednu lesonit plocu, bijelu i stavit ju sa strane gdje ti najvise bjezi svijetlo, tamo prema ostatku sobe. Ovako dosta lumena gubis.
Tko sta radi sebi radi al zelim ti samo najbolje :)
 

Buckaroo Banzai

Aktivan Član
19.08.2008
111
0
16
35
mah dosadno mi pa se igrao sa movie makerom:pat:
Da istina gnojenje (tj dupliranje doze) mi se nije isplatilo bas, prekjucer mi je lisce bilo jos zguzvanije - sada se vraca u normalu. a zaljevam jedanput tjedno po litru-litruipo.
Ovo sto visi dole mislim da je do biljke jer je nju pogurala nova grana - nu slike:

 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
Eto vidis. Dupliranje doze donosi vise stete nego koristi. Nemozes ti ubrzat nesto nasilu, gnojis samo kad ima nesto fali, a prekomjerne kolicine stvaraju to guzvanje lisca ili jos gore paljenje listova random razbacano.
Nece biljka sama sebe shebat, to je tvojih ruku djelo :d
1.5 l tjedno se cini ok za posudu u kojoj growas. Daj mi reci koliko si tocno stavljao gnojiva kada su se ovako smezurale?
 

Buckaroo Banzai

Aktivan Član
19.08.2008
111
0
16
35
posuda je od 17.5 litara, a gnojenje pisalo je 10ml na litru ja sam stavio 20ml mozda malo vise a prije nisam gnojio. Je ona je ubrzala rast, ali to nije to kuiš. Dobro je sto se vraca u normalu, i krajem tjedna ih stavljam na cvjetanje.
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
Da pretjero si al nist astrasno. Sad samo voda i pici dalje. HF:icon_cool:
 

Buckaroo Banzai

Aktivan Član
19.08.2008
111
0
16
35
eoam kur.evi box :vb_kez: :facesjump:


vec je 3 il 4 dan cvjetanja na jednoj su poceli rasti bjele dlacice, drugoj su male ali su posmedjile ??????? da gnojim za cvjetanje ili ?????????????
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Bravo za boks.Bilo ti je krajnje vreme da se opametis.:devilfingers:
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
Bravo zmaju dobar potez. Pametno i za tebe i za biljku (ima vise svijetla)
Gledam u tu tvoju sliku i skuzim apsurd. Zasto nisi onu malecku u sredini primaknio istoj razini na kojoj su ove dvije odrasle?? Ako te dvije uredno rastu, temp im taman, nista im nesmeta, pa zasto onda neradis i sa najmanjom biljkom? Sta ona smrdi, nije dovoljno vrijedna da bude uz bok vecima? Kenjam malo ak kuzis me. Uzmi neke kutije od cd-a, knjigu, dasku klinac palac bilo sta, samo ju primakni, bit ce ti mala zahvalna a i grmasta (nezelis dvometrasa od biljke, neigra ona kosarku)
To bi bio recimo prvi savjet. Drugi bi bio da na ove dvije velike napravis LST, barem jedanput posto si tek krenio s uzgojem. Neboj se neces nista uprskat, uopce nije komplicirano a dobit ces PUNO (vise grama) Imas tema o LST-u na forumu koliko hoces, samo malo procitaj i shvatit ces da s ovakvim nacinom (recimo obicnim) neces izvud previse, jer ocito posto ti je prvi put u uzgajanju nemas previse vjestine.
Nemas sta panicarit, samo privezi vrh biljke sa recimo vunom, spagom i sl , i povuci ga prema dolje, prema kalicu. Nekako tu spagu koju si potego pricvrstis za kalic (selotejp, izolirka ) i GOTOV POSO! Ostalo prepusti njoj.
Probaj nema sta izgubit, mozes samo dobit.:common028:
 

KaraJack

Aktivan Član
Hou Hou, napokon je box tu i sad ces vidjet razliku rada, sta se tice gnojenja za cvijetanje tu mores komotno tijedan gnojit za vegetaciju pa predjes sa gnojivom ya cvijetanje posto se radi o planteli bo neka ti neko da dobar savijet koliko ( ml ) da stavis na litru !!

Uzivaj panjito :))
 

fĿőШ∆S┬eЯ

Aktivan Član
05.06.2008
227
6
18
36
T0 sranje od 600w grije 600°C i treba ti brutalna wentilacija da ju hladi...Mislim da su ti Dlačice smeđe zbog topline i kriwe cirkulacije...i lampa je po mom, preblizu prinčipessama...
Inače imamo također Himalaju [CFŁ veg,250whps cvj.(40. dan)] pa me baš zanimaju rezultati:)
Samo rokaJ tebra!
tovarenje_banana.gif
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
brate lijepo izgleda al kontam da to moze jos puno bolje!!!
lst ti negine ove grane ili privezi ili iskoristi inovativne ideje nasih kolega ( stipaljke....)

I neznam dali bi ti bilje trebalo bit tako blizu lampi ....
u biti Sretno...!
 

Buckaroo Banzai

Aktivan Član
19.08.2008
111
0
16
35
Pozdrav ljudi.
box je napravljen od ormara tako da se moze povecati daljina svjetla (maknem police), ako i to bude malo (sto je neki metar i po) onda lst.
ma uvjek moze bolje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.