Himalayas Gold - prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Buckaroo Banzai

Aktivan Član
19.08.2008
111
0
16
35
fĿőШ∆S┬eЯ;80857 je napisao(la):
a Šta reći Banzai!!!:)
...ustwari da trebo si tu vršine zavezati...sad jbg
Supač!


misliš na lst? ma jok buraz nek rastu koliko hoče i nek cvjetaju koliko hoče (imaju mjesta), kad one kažu da su gotove onda ću ih ubrati :rasta1:
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Čovjek ti je dobro rekao banzai, trebao si malo svezati te vrhove
jer će sada oni dobiti najviše svjetla,a
ovo ispod njih puno manje.
Ali to je ipak 600 faking wata pa mislim da je sve ok :D

:maryjane:
 
18.10.2008
45
0
0
42
odlicne su ,jako dobro su se popravile od vremena
kad su bile savijene od prehranjivanja,izasle su na pravi put :)
 

Buckaroo Banzai

Aktivan Član
19.08.2008
111
0
16
35
Bubla je napisao(la):
jako dobro su se popravile od vremena
kad su bile savijene od prehranjivanja,izasle su na pravi put :)

uf kad pogledam te slike bas su bile u katastrfa stanju, čudno je kako nije ispao ni jedan hremić.

2gloss ma znam da je to bolje ali 600w tik uz dvije biljke ono nemoš pogrješit

eto još mjesecipo :watchplant:
 

Buckaroo Banzai

Aktivan Član
19.08.2008
111
0
16
35
Kad otprilike znam da je vrjeme za sječvu?
Nije da nes kuvam ali ovoj jednoj biljci budovi su pola smeđi, mislim pola dlačica je smeđe, a budovi su ljepljivi da se bojim da će se muhe zaljepit na njih. Iako po slikama bi trebali biti deblji, a teoretski trebao bi berbu napraviti 30.11 - 14.12.
Nu evo slika pa recite šta mislite:

evo jedna u totalu
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
To je to :)))

Uzmi si dzepni mikroskop (ako ga nabavis, 30x min) pa pogledaj trihome. Po njima ces tocno znat kad ubrat
 

Buckaroo Banzai

Aktivan Član
19.08.2008
111
0
16
35
:spliff: evo i smoke report: prije tjedan dana sam skinuo jedan budić i ostavio ga da se suši u jednoj maloj kutiici. Jučer navečer došao kuči zapalio jedan, sjetio se njega pa ga zveknuo u bong...
Rad je prva liga (a sta cu druo reci kad sam je sam uzgoio) - non-stop neke ideje, čudno poimanje svjeta (tome je pridonjelo što sam tada gledao fritz the cat), cool osječaj, kužio sve - totalno umjetnički.
Ima dobar bodyfeeling.
Sve u svemu bio dobar high.
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
ajd nabaci još koju sliku s različitih uglova i više ovih di se vidi cjela biljka. super izgleda a i biće hirošima
pozz
 

Buckaroo Banzai

Aktivan Član
19.08.2008
111
0
16
35
evo jedno pitanje: stavio sam vrhove sušiti prije tjedan-dva i sada su ti vrhovi koji su osušeni, neznam kako da to opišem - bushi (tako je to opisao moj jedan frend), znaci nisu kao trava koju kupujem nego su suvlji drugačij (rad i miris su ostali isti)
čiji. Za razliku od badova sa watercuringa koji izgledaju normalno - tvrđi i skupljeniji. Rekao mi jučer frend da im je sada zrak neprjijatelj pa sam ih stavio u plastičnu posudu koja se hermetički zatvori koliko toliko. zapravo nije pitanje nego može komentar na ovo moje razmišljanje
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Za nepovjerovati...prva slike - lampa na sred sobe,sve u banani...i sad pogledam ovo...uffff

Svaka cast,jako lijepo!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.