Hindu x Northern light

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
nasao sam jednog ljutog Nl i par donjih èu oprasiti..pa èe slediti report o napredku.A probaèu dokumentovati postupak prašenja...
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52




ovo je mudonja NL...tražijo sam jakog na thc -ovaj je :D :D
grana mu jer skroz šuplja-votla,miris....
objasnièu postupak,sad idem ležat jer me kuva temperatura :(
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Odmah da te pitam, :) hoæe li se moæi nabaviti nekoliko sjemenki, naravno uz rega plaæanje :)

Inaèe šta da kažem osim :respekt:
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
za plaèanje nikako,malo to ja oprasima bit èe valjda neka i za poklon...
živi bili i u zdravlju doèekali kraj- veli moja baba-pa ... saèekajmo
rega- ne kontam frazu ba :wink:

nego kad budem oprašivo -uzet èu digitalac zbog optièkog zooma... pa èe se to sve bolje videti...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
HEhehe Era, Era,....neka te kurave da proizvodi male bebe :) heheheh ali imaju koliko vidim extra ventilaciju ..
Rega - Regularno, regulare itd itd....
npr: "Ja i haver rega hodamo i upadnemo u rupu puuuunu vuve" :) LOL et' mislim da si skonto.....

Iskreno se nadam da æe biti po koja sjemenka i to još Hindica kurava :) LOL super....
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
He he nemoj je jadnu ako se uvrijedi nista od dobrih sjemenki to bi trebalo izaci nesto slicno kao Aurora indica moglo bi bit dobro a da provas sa cistim Afganom ili posalji meni malo polena pa cu ja...
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
en mu kiseli kupus-zaplakase mi biljke -premalo hrane :cry:
nisam hranijo ove sedmice a sad im treba najvise hrane...
dans gozba
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ma ja... u mojoj zgradi stanuje profesor koji predaje u srednjoj školi par struènim predmeta cvjeæarima....
Ako iko ima i zna kakvo gnojivo treba (a rega je lik pravo, ono mladji....tako da æu mu reæi za šta baš planiram i nek mi bukvalno napravi gnojivo (oni imaju u školi pravu lab. pa nek mixa šta misli da treba :), aaa u toj školi radi mi i stara i dedo radio prije kao domar...sad je penzioner) pa æu vidjeti sa njim da mi napravi nešto, jer pravo je teško naæi dobro gnojivo u dobrim omjerima za vegetaciju, haj za cvjetanje sam k'o i našao (N-P-K 4-5-7) i zaljevam sad ovu jednu što mi je ostala, onda planiram jos jedan grow napraviti sa ovom HPS-kom (ono od poèetka do kraja, mada bih ipak volio imati onaaj reflektor, a èuo sam da isti onaj u OBI-ju ovdje u SA je 7€ nisam mogao vjerovati majke mi...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ma bile su slike prije, nema ih više.... pokušaæu ga uslikati, èim izadjem, jer radnja je preko puta mene....
Samo da ne zaboravim....
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
soba mi smrdi na kiseli kupus-tako smrdi Hindu za vreme cvatanja.Ali posle :roll: :roll: