HITAN INFO :D

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.04.2016
37
11
8
ima li ko iskustva sa stranicom .......???
zadnji vlak mi prolazi za narucit sjemenke imam samo jednu domacicu piknutu ,kakve sam srece bit ce m :D

molim samo one koji su narucivali ili znaju ljude koji su uzimali da pisu

HVALA
 
Poslednja izmena od urednika:

Froggy

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.07.2009
412
1.001
93
35
www.mrs.com
Dobar je ....... samo rokaj ,uvjek se dobi nešto gratis :)
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: pix21
30.04.2016
37
11
8
ne sumnjamu kvalitet nego svinje sve to prate da rak raka jebe isto kao i ovo bilo bi gadno past bez povucenog dima :D
 
30.04.2016
37
11
8
Majstore, psuješ, otvaraš teme koje već postoje, ne čitaš i samo kršiš pravila. Pravi si padobranac, aj malo obrati pažnju šta radiš; https://www.vutra.org/threads/pravilnik.10131/

tema vezana za doticnu stranicu ne postoji.koliko sam upoznat ovo je jedina (koliko ja znam) domaca stranica sa sjemenkama i ne zelim se zaletit s naruciivanjem ne vidim nista lose u tome?? ovo bi trebao biti forum dakle ljudi dijele svoja iskustva zar ne?

nemoj lupat u stranu nisam nikog uvrijedio povrijedio ni opsovo ..osim raka koji guzi raka bitan je kontekst psovke zar ne?
 
30.04.2016
37
11
8
i ako postoji ova tema ja je stvarno nisam uspio nac visim na ovoj str u zadnjih par dana maximalno i nista ..ni google nista ne izbacuje konkretno za knbs
ovaj seedsman me ne zanima znaci ,jasno je meni da stranica neku lovu vjerojatno bere od reklama itd ali ponavljam ovo je forum imam valjda pravo pitat dal cu pogrijesit ako uzmem s vec navedene str ili ne ..
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ja te molim da pročitaš link koji sam ti dao, detaljno. Sad u ova dva posta prekršio si još dvije točke pravilnika. U temi "Naručivanje sjemenki" imaš sve o njima, i sad čitaj taj pravilnik.
 
30.04.2016
37
11
8
vidim ispravio sam reklamu .gore ne da maknut ,al ok nije cijela adresa.. s tog seedsmana nema sanse da narucim sjeme. ovo mi je prvi online shopping sjemena ne zelim se opec ovi imaju placanje pouzecem ...uglavnom uzivaj dobio sam info koji me zanimao
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.640
1.058
Jugoistočno odavde
Ne razumem što bi se opekao. 90% ljudi kupuje sa stranih sajtova i nikad frke nije bilo. I ja sam prvi put naručivao pa nisam čekao da u Srbiji...na vrbi rodi grožđe. Druga stvar, sve vezano za ovaj hobi je ilegalno i u svakoj situaciji postoji odredjeni rizik, pa i za naručivanje semena. Elem... No joke ti je rekao koju temu da pogledaš. Srećno.
 
30.04.2016
37
11
8
ne znam onda spadamu 10% koji ne rade to tako .ovo mi je opcenito prva takva narudzba i nije mi bas svejedno ostavljat svoje podatke na netu.domacem niti stranom ,a ovako barem paket ne prelazi granicu zato radje domaci.
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
A koju to granicu prolazi? Ako ti je ....... domaća stranica,za pretpostavit je da si iz HR...a budući da si iz HR trebao bi znat da granica više nema jer smo u EU,tj. nema carinskih kontrola.

Sve što prolazi kroz "granicu" ide bez greške i bez ikakvih posebnih kontrola.
 
Poslednja izmena od urednika: