Hitan oporavak--puno hvala!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Dins

Aktivan Član
22.08.2009
98
1
0
34
Radi se o balcony growu i iskoristavanju sunca dok je jos moguče...

Biljka mi je normalno rasla vec od 6 mj. ove godine i jedan dan sam ju zalio sa vodom koja je bila stajala 2 dana i od onda sve krenulo naopako,objesila je sve svoje snage i sad neznam sta da radim, sljedece jutro sam joj opet dolio malo vode ali nista ne pomaze, Zanima me u cemu je problem i kako da vratim biljku u normalu ,kako da se oporavi,hitno mi je i molim avs za pametan savjet

Puno Hvala unaprijed:

Nekad bila:





a sad :

http://img70.imageshack.us/gal.php?g=dsc05574.jpg



[URL=http://img70.imageshack.us/i/dsc05574.jpg/] [/URL]
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Nazalost nema oporavka.
A sta joj se desilo, najbolje ti znas cime si je zalio...ili mozda neko od tvojih ukucana...
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
da ako si ti to vratio u normalu onda cu ja moje hedove da posadim
aj daj sliku i mene zanima kakva je biljoza :)
 

Dins

Aktivan Član
22.08.2009
98
1
0
34


Ovo je biljka koja je prekjucer izgledala kao da se objesila.Pošto ste mi puno pomogli kako onda sami neznate u čem je bio problem.Kad vas čovjek najviše treba nema vas. E pa neču vam reč kak sam to uspio koristite search -ionako ste uvijek najpametniji samo cu vam rec da je biljki falilo kalija i kalcija i minerala.

Pozdrav svma i svi koristite search i google, sve piše samo treba čitat!!!!
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Dins je napisao(la):
Ovo je biljka koja je prekjucer izgledala kao da se objesila.Pošto ste mi puno pomogli kako onda sami neznate u čem je bio problem.Kad vas čovjek najviše treba nema vas. E pa neču vam reč kak sam to uspio koristite search -ionako ste uvijek najpametniji samo cu vam rec da je biljki falilo kalija i kalcija i minerala.

Pozdrav svma i svi koristite search i google, sve piše samo treba čitat!!!!

Jaoooo, neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...nikada nećemo saznati veliku tajnu velikog majstora kuhinje???? Da joj nisi možda dodao 2 žlice Vegete??? Reci nam, moliiiiim teeee, neću moči spavati nočima...oslobodi nas muka i podijeli sa nama veliku mudrost koja je spasila ovu jadnicu...



:icon_lol::eek:hno::vb_whip::icon_lol:
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
slika od pre ..
necu da vredjam al nemoj brate bezveze da nas lozis :)
to nije moguce samo kad pogledam biljku od pre pa ovu novu cak ima vise listova, ova biljka od one kad je bila suva ..
mogli bi napraviti onu igru pronadji razliku al verujem da nema potrebe za to :)
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
lol kako laže lik
kompleksi su čudo
i dalje tvrdim da samo saksija valja i može da se oporavi
a kako lije došao do zaključka da joj nedostaju te stvari to je za roman priča mislim :icon_lol:
onoj je korijen ckra pljas ili je presušila treće nema :bis:
 

Dins

Aktivan Član
22.08.2009
98
1
0
34
vjerujute vi to ili ne ja kazem kako je a na vama je ocete vi vjerovat ili ne.Neki misle da je čudo ali ja vjerujem u čuda a s ovog foruma odlazim samo zato jer su se tu nasli prepotenti ljudi koji su prebahati i prebalavi za svoju dob tako da hvala svima na pomoci ,bilo mi je lijepo,al kad tad ce vas docekat porcija...