HITNA POMOĆ!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
09.05.2013
26
1
0
Brat je juce (neiskusan) kupio sjeme marihuane u biljnoj apoteci.E medjutim sada,donio je punu kesicu sjemena..znaci mnogo . .e sada,tu je kesicu platio samo 2 eura,e sada me interesuje ljudi kakvo je to sjeme? kakva je to korist od njega..msm sjeme je to iz te apoteke?..PS : Sjeme sam stavio u vlaznu maramicu i potopio vodom u teglu..nakon nekih 20 h sjeme je pocrnilo i malo izniklo . ..SVE PREPORUKE MI VALJAJU.. ZATO MOLIM VAS DA ME UPUTITE STA DA RADIM hvala.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
To ti je sjeme industriske konoplje koje se ne koristi za pušenje i nema nikakvog efekta pri konzumiranju osim glavobolje. Nemožeš sjeme vutre kupiti legalno na našim prostorima. Posadi pa pravi špagu od toga.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed
09.05.2013
26
1
0
No Joke je napisao(la):
To ti je sjeme industriske konoplje koje se ne koristi za pušenje i nema nikakvog efekta pri konzumiranju osim glavobolje. Nemožeš sjeme vutre kupiti legalno na našim prostorima. Posadi pa pravi špagu od toga.
evo ova je izrasla jedna
 

Prilozi

  • Fotografija058.jpg
    Fotografija058.jpg
    97,3 KB · Pregleda: 0
02.05.2013
9
1
0
to baci..nemožes s tim ništa bezveze se trudiš...ako nemozes drugacije iz prve vutre uzmi sjemenku i bice puno bolje :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nelaosmo12
09.05.2013
26
1
0
kinggg je napisao(la):
to baci..nemožes s tim ništa bezveze se trudiš...ako nemozes drugacije iz prve vutre uzmi sjemenku i bice puno bolje :)
moze li se i sta iskoristiti ? caj,ulje..ili kako kaze joke da uvezem metlu xaxaxaaxaxxa


Kali je napisao(la):
Ti stvarno nisi doma, a? Tema za temom... I onda takva mutava tema u "Najnovije"!?

Procitaj si PRAVILNIK!!!
izvini paša :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
lepo ti kazu da to mozes baciti a ti bi i dalje nesto da iskoristis :eek:hno: od industrijalke nemas nista, eventualno moz seme da koristis za ishranu papagaja

na korak si da dobijes ban po II put... vodi racuna sta radis na forumu, nisi banovan da bi mogao da citas i ucis, a ne da otvaras teme bez veze i po ko zna koji put pises post za postom pored svih mojih upozorenja, imas dole desno u svakom postu opciju Editiraj, klikni tu pa dopuni post kad imas jos nesto da dopises u buduce
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nelaosmo12
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.