hitna pomoc, moguce kompromitovan grow

  • Začetnik teme silikolor banda
  • Datum pokretanja
Hempatia Soma iGrow Hemps garden
S

silikolor banda

Guest
ljudi treba mi savet sto hitnije. danas su pali neki klinci koji su dilovali wutru u mom kraju, i policija je krenula da pretresa sve zivo. meni nisu dolazili ali su me privodili na informativni. ja naravno nemam savrseno nista sa tim, ali mi je bas frka da slucajno ne krenu u pretrese.

da li bih mogao da biljke iznesem u prirodu, u kolikoj meri to moze da im poremeti cvetanje, i da li mogu da prezive padove temperature u toku noci?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Bolje da se brineš za sebe,biljke u drugi plan.Najbolje vani svog posjeda ili na nevidljivo mjesto.Imaš sreče više nego pameti:)
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
Aj ne bullshitaj, naravno da si imao nešto s time, obavjesni razgovori s osobama koji nikad nisu dali, otkrili prodali nikad se ne događaju
 
S

silikolor banda

Guest
cam mislim na konkretan slucaj u vezi ovoga sad. kao klinac sam padao nekoliko puta sa par grama wu, naravno bila je za licne potrebe ali dokazi ti to muriji. jbg mali je grad gde zivim pa su oni sad krenuli na sve koje imaju u evidenciji
 

hexial

Aktivan Član
18.02.2010
58
2
0
34
rjesi biljke negdi sta dalje od sebe, probaj da te nitko ne vidi kako ih premistas i ostavi ih tamo, ako prezive, prezive, a ako ne, jbg drugi grow... vrati se tek nakon sta se sranja smire, nista ispod 2 tjedna... jbg stari, vise srece drugi put... a mozda se nista ni ne dogodi, ako imalo mislis da bi ti mogli radit pretres rjesavaj se svega sta imas... ovo je samo moje misljenje...
 
S

silikolor banda

Guest
e ekipa, resio sam problem. ima relativno blizu kuca u sumi likovi u australiji nece doci nikada, tu nam je bio nekad stek za blejanje. nije iskljucena struja, ali niko ne dolazi da popisuje znam 100%. ima tamo par ogromnih ormana. veceras pravim tamo box od jednog i prenosim biljke. ne znam samo kako se nisam setio da od starta tamo radim. a na vrata cu katanac i niko nema pristupa. i ovako tu niko ne dolazi, moji ortaci sa kojima sam tu visio odavno zive u bgd
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Uvek postoji neko ko proverava kucu , raspitaj se ko je to , inace rizikujes dosta .

Ali za prvu pomoc dok se ne rascisti situacija moze .
 
S

silikolor banda

Guest
nema nikoga meskalito. hvala na brizi brate ali 100% nema nikoga. i znam lika koji kod mene u selu popisuje struju jos pre par godina mi je rekao dsa ne idfe tamo jer nema potrebe. tako da sam bezbedan 100%
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Nikako u tuđu kuču,ili u svoje ili napolje,ili jednostavno biljke uništi.Več su te ispitali,zamisli da pratu tvoj korak...
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
oh bože da se na wutri savjetuje provaljivanje u tuđu kuću, zašto moderatori ne brišu ovaj thread
 
S

silikolor banda

Guest
ma nije provaljivanje. mi tu kucu koristimo kao nashu ima 15 god. tu nikad ali provereno nikad niko nece doci. a da me prate, e to je veoma tesko izvodljivo. zar vi ljudi mislite da sam ja takav papak da murija moze da me prati. normalno da bih se obezbedio od toga. steta sto ne znate gde se ovaj stek nalazi inace bi vam bilo mnogo jasnije. hvala vam svima na brizi za mene ali verujte bio sam u mardelju i nemam volju i zelju da se vratim nikad vise, pogotovu sad kad sam spustio loptu i imam porodicu.
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
uopće se ne želim upuštati zašto je to loše jer razloga ima mali milion samo ću reći da ideš u samoubilacki pothvat ....
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
sve u svemu ako sad izneses napilje oceku da ces krajem maja imati biljke u hedovima posto su dani kraci tako sam ja prosle godine :)
i nadaj se lepom vremenu :)
 
S

silikolor banda

Guest
au nema pojma da ih sad bacam napolje najavili su neke hladne dane, to bi im bio kraj. resio sam da cekam i da ne diram nista. mozda bi najpogubnije bilo da se sad cimam da ih premestam. s obzirom da niko van moje porodice ne zna da pusim travu, i ne zna da gajim mislim da sam se dzabe isparanoisao. frka bez razloga. podaci koje murija ima o meni stari su 11 12 god. nakon toga nema nigde nicega sto bi me povezalo sa marihuanom. ali ipak sam obelezen tada a oni i nemaju bas puno slucajeva posedovanja u mom mestu pa su sve zvali na razgovor. ja sam bio 100% cool na inf razgovoru, nisam napravio ni jedan gest da sam uplasen ili tako nesto. pitali me da li znam nesto o tome a ja sam im rekao pa ljudi ja ne pusim travu ima 10 god, mene odavno ne interesuje ta prica, imam sada porodicu, nisam ja klinac da se bakcem sa time. i oni se lepo izvinili sto su me iscimali i dovidjenja, dovidjenja.
 

stoney

Finally, My Mother Has Join(t)ed Us. Happy AF
12.01.2010
110
7
18
Uluru
@vodenichar:
pa kad to ovako ispricas ,imas mozda pravo da si se pre izparanoiso..ako niko ne zna..
samo..da li oni klinci koji su pali znaju da pusis..ako ne onda bi rekao da si za sad na safe side..
srento:thumb:
 
S

silikolor banda

Guest
stoney niko nema ni najmanju predstavu o tome da pusim wu jer 12 god nisam nigde kupio niti pusim u javnosti. 100% stealth i ja sam kad trezveno razmislim mislim da sam nadao frku za nista
 
20.12.2009
4
0
0
38
i meni se desilo slicno, ako nisu odma na pocetku odradili pretres kuce nema potrebe da djaba prebacujes stabljike jer se samo djaba ofirash, pa ako im nisi bio sumljiv na razgovoru mozesh svojim sumljivim aktivnostima to postat.