hitna pomoc :))

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.12.2010
39
0
0
39
Pozdrav svi cenjeni groweri, dosaho sam do karaja sa svojim biljchicama :)... Chitao sam o skidanju hedova sa biljke i sechenje , ali bi se i ipak posavetovao sa vama :)...
-sutra bi trebalo da ih skidam iz growa i na sushenje da pale.
-Inateresuje me procesh skidanja i stavljanje na sushenje hedova, ako moze neko objashnjenje u kratkim tachnim naj boljim metodama :)) ...
 

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
Jesi gnojio, trebao si isprat dobro zemlju. Ako si i to napravio, staviš biljke 48h u mrak. I onda odrežeš biljku pri dnu i etoga. Po želji trimaj i ostalo. Suši najmanje 7 dana, što duže sušiš bit će bolje. Poslje toga u teglicu na kjuring. Najbolja temperatura za sušenje ti je 18-24 stupnja, vlaga 45-55%, nek se suši u mraku, nikako na svijetlu. Nadam se da sam pomogao. ;)
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Mozes i svaku granu posebno odrezat i stavit na susenje ako je neka veca biljoza. Ali, da, samo odrezese, stavis naopacke i pici....
 

Mox

Aktivan Član
27.08.2010
81
20
8
36
ako si gnojio do kraja i nisi napravio flush, preporučam water curing da sve šta je fuj fuj za pušit izađe van....
 
01.12.2010
39
0
0
39
Jedna biljka je pri samom kraju, verovatno danas skidanje, druge 2 bih ostavio jos 2-3 dana, gnojio sam sa hesi-bloom, hesi-phosporus, i super vit, prekljuce sam zalio sa svim tim, to ispiranje zemlje nazalost nisam do sada odradio, da li je kasno??? Kako ispiram? Koliko vode ( da li cista voda? ) i u kom vremenskom razdoblju da ispiram?