Hitno! Hitno! Hitno!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
09.02.2011
29
0
0
38
Imam jedan problem,sijalica 250w mh 60 cm od biljaka,temp i vlaga su super,ali su mi biljke previse izduzene. Zasto? Da li ima veze sa tim sto sam klice zasadio malo vise ka vrhu ili ne ili su mozda lumeni u pitanju,a mozda je i sijalice predaleko od biljki ili sta vec? Planiram sada da stavim zemlju do kraja casica (ima jos 3-4 cm praznog prostora). U pitanju su super lemon haze i lemon skank,koje planiram jos 2 nedelje u boxu i onda napolje. Biljke su u boxu nesto manje od nedelju dana. E sad mi je frka sto ne mogu da ubacim sliku,moze li neka pomoc,pokusavam ali slabije.
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Izduzuju se kad im je svjetlo predaleko...priblizi zarulju sto blize...koliko god ti to temperatura dopusta... =)
 

Dr Grow

Aktivan Član
24.04.2011
65
6
0
39
I ja bih rekao svijetlo je problem definitivno riješi to jer će se totalno izdužit pa će stabljika biti preslaba da nosi lišće i kad staviš van naleti vjetar i krk...
 
06.04.2011
35
4
0
45
Ja mislim da ako se sijalica od 400w drzi udaljena od biljke 40cm 250w trebao bi da je spustis na 25cm i pusti ventilator da rashladjuje sijalicu POZ
 

Mox

Aktivan Član
27.08.2010
81
20
8
36
umirem od smijeha kada netko sa praktički savršenim osvjetljenjem (250W) dobije izduženu biljku...čisti dokaz da novcem ne možeš kupit pamet :D

spuštaj to dolje, sunca(žarulje) mu, i kada spustiš do te razine da je temperatura zadovoljavajuća, probaš spustit još niže ali vodiš brigu da ventovima ohladiš prostor... ubaciš staklo između s ventovima i lampa ide dodatno 10 cm niže...
Čitaj buraz čitaj, da što manje radiš ovakvih propusta...sretno!!
 
14.04.2011
4
0
1
36
meni se desava od super biljkice razdragane samo se listovi snuzde ka dole mislim da je zbog velike temperature.koja je idealna temperatura u boxu????
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.