HITNO MI JE, POLICIJA! Spore!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Hepi_žirafa je napisao(la):
Samo sam ti htio èestitati što si uspio pobijediti heroinsku ovisnost! Svaka èast! Samo tako hrabro i dalje!

:eek:k: :bravo: :respekt: :spliff:

Jesam ali isto ko da i nisam....jebi ga dok je metadona extra je, mislim jes da smanjujem terapiju ono...bio sam na 24 heptanona (mislim tbl.) sad na 13 (65mg, a bio na 120mg) (1 tbl. hepa = 5mg Metadona) samo što je PLIVIN heptanon u tbl. najbolji....ali nama ne daju tbl. nego solucija ... kao i svugdje,
Odo ja vidim lagano u off....zato dok nije kasno .. LOL
 
27.10.2004
1
0
0
Vremenski putnik je napisao(la):
Gonite se u majku mile materine, vi neandertalski robovi kapitalistickog drustva,. sa ogradama u glavi. Nikada necete okusiti slobodu, nikada necete biti niti sebe svjesni a kamoli drugih nikada necete razumijeti o cemu vam govorim. Moje misljenje o svijetu ce uvijek biti isto i nece ga promijeniti niti jedan zakon na svijetu niti jedan covijek. Biljke i gljive su moje putovnice za beskonacne destinacije koje me jedino zanimaju i spasavaju od ovoga trulog i dosadnog svijeta. Kako se uopce ta banda, u pravom smislu rijeci,uopce usudi odreðivati sto se smije a sto ne.!

Pa veoma prosto, kada bi kojim slucajem sve ljude sa celnih pozicija na vlasti i svih drugih institucija podvrgli psihijatrijskom pregledu verovatno bi utvrdili da su psihopate.A osobine psihopata su odavno poznate,oni i teze tim pozicijama.
 
01.08.2006
0
0
0
"Vremenski putnik" je napisao(la):
a meni osobno su dobivsi dozvolu za preturanje po mojem serveru utvrdili i bez mene gdje sam sve na netu bila,sto citala,sto pisala i dakako sto i gdje narucila i kako i gdje uplatila. Sve su u startu o meni znali tako da im ja nista i nisam bas trebala reci.

"nice" Mene samo zanima KAKO i PREKO ÈEGA oni mogu vidjeti sve to???

tako da predpostavljam, mogu èitati, gledati..koje podatke imamo na kompu!!! :evil:

-znaèi, kontrolirana si (kao i svaki èovjek), prije nego što ti se to dogodilo, a oni su na uvid sve to dobili bez je*emti....gamad! trash... :evil:


ZNA LI NETKO VIŠE O TOME? (p.s. trebamo nekog tko više zna o kompjuterima, zaposlite nekog hakera.. :mrgreen: )
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
 
24.06.2006
1
0
0
Evo bas danas sam bila u rano jutro u lovu na amanite. jos nisu pocele da rastu , mora da im nije jos povoljno vrijeme. Nikako da ih docekam, posto sam, jeli ,upravo procitala i "Svetu gljivu" od Andrije Puharica. Knjiga je vrlo zanimljiva, pa eto netko mi zvoni na vrata , odoh!
 
07.06.2006
20
0
0
haha.. zvoni neko a ?
a pishesh kako si bila u lov na gljive... hmmm
hehe shalim se ;P

pa zaebani su ti drotovi, jer kao shto kazhe ona nisu nju "pratili" obichni panduri, vec kriminalistichka. Oni verovatno mogu da prochitaju logove sa bilo kog ISP-a...
ja da sam na tvom mestu raspitao bih se da li oni uopshte smeju da trazhe te logove. Znam da su to smeli svima da rade za vreme akcije Sablja u Srbiji. Ali nisi ti neki tezhak kriminalac pa da moraju da te prate :/

Najsigurnije je da uzmete besplatan proxy, googlajte free proxy, nacice te neshto. to samo ubacite u vash browser IE, FireFox, Opera... i furaj. Pazite da obavezno uzimate higly anonymus proxy. Jer ostali mogu da ostave neke logove gde ste bili i shta ste radili.
Ako ste bash paranojichni ( shto je u nekim sluchajevima i dobro :) ) mozhete da preko jednog proxy-a uzmete drugi itd... mada to nije potrebno.
Ako nekad ne mozhete da otvorite ni jednu stranicu probajte da promenite proxy, poshto oni hoce chesto da ih ugase... da ne rade ili neshto slichno.
 
18.08.2006
0
0
0
milo moje mene zbog mišljenja jebu veæ godinama,
ipak to nemogu sprijeèiti ni novim zakonom,
eto moj prijedlog je da se nas jedno 100000,
dragovoljno prijavi u zatvor i to odmah,kao što
rekoh jedino voljom,BORITE SE,ionako smo sve bjedniji
zato što nas država za koju smo se borili tako tretira,
a u mom sluèaju trebao bih skupiti i sve tablete koje
sam dobio na ljeènièki recept,pa nek vide ko tu koga
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Vremenski putnik je napisao(la):
Evo bas danas sam bila u rano jutro u lovu na amanite. jos nisu pocele da rastu , mora da im nije jos povoljno vrijeme. Nikako da ih docekam, posto sam, jeli ,upravo procitala i "Svetu gljivu" od Andrije Puharica. Knjiga je vrlo zanimljiva, pa eto netko mi zvoni na vrata , odoh!

Nisu još... Ja bio 2put veæ u potrazi: 1 u Gorskom, 2. put u Munama i ništa a prohodali preko 10tak km... Bilo kiše ali sad treba sunce da opeèe, pa opet kiša i onda jugo onako fino da proðe po zemljanom plaštu i da ih izvuèe. Ali smo se zato nabrali vrganja i eto, 2 pune tegle u kuhinji fino osušenih :D
Treba se još strpit za Amanite nekih 2tjedna ako ne i više...

A što se tièe "Svete gljive" zanimljivo je izvano-sjetilno opažanje (ESP) i experimenti sa H. Stone-om. Šteta šta nije više pisano o samim muharama osim kemijskog sastava. Ali taj dokaz, i to još od èovjeka koji je cijenjen i profesionalno orijentiran (da ne govorim da je suraðivao s Aldousom Huxley-em i R.G.Wasson-om i da je bio financiran od amerièke vojske) o stanju transa i dolaska u duboku Komunikaciju sa samim Postojanjem je ono po èemu je ova knjiga znaèajna. :)
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
cuj nemoj nista saditi ,pusiti ,niti posjedovati nesto od ilegale jer si sada pod povecalom kod murije.

ja se na tvom mjestu nebi zajebavao bar nekih pola godine...!

moj savjet
pazi se!
 
24.06.2006
1
0
0
Sto se tice Amanita za to se ne bojim jer mi za njih ne mogu nista, nego za probu smo ih pusili ali nista od bilo kakvih efekata pa mi nije jasno u cemu je stvar. Da li su nase gljive slabijeg inteziteta za razliku od sjevernoeuropskih i sibirskih ili ...?
Ako ih je netko jeo ili stogod drugo daj reci u cemu je kvaka! :D
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Pa iskustva su razlièita. Kolko sam imao moguænosti vidjeti, dosta njih nema nikakav efekt pri pušenju a dosta njih ima. Al bilo bi pametno napravit extrat...brijem da bi to onda bila prava stvar.

A što se tièe gljiva samih, ako se ne varam, mlade ste ih ubrali. E sad, neki izvori govore da su mlaðe jaèe, a neki da su tek odrasle one prave kad veæ imaju spore. Kad budeš imala i odrasle primjerke, onda æeš napravit jednu komparaciju :D
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Može sestro... Željno isèekujemo report :D

I nemoj mi zahvaljivat.... samo izvršavam svoju dužnost kao Biæa.
 
08.09.2006
0
0
0
Mada nerazume zasto si i uopste zelela da pokusas gajiti
Amanite. Osim ako nemas odredjenu vrstu velikog drveta
"unutar kuce" njih je nemoguce gajiti :)
Amanita vrste gljiva imaju odredjen "mycorrhrizae"
odnos sa odredjenim vrstama drveca i bez njih je nemoguce gajiti ih ..........A do sada koliko
znam nikome nije uspelo gajiti amanite kod kuce pa cak ni u laboratoriji.
Pa zato ranche na ledjica i u shumicu : ) sad im je sezona : )
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
JEBEMU ISUSA...SRORRY..ALI TEK SAM SADA PROÆITAO TEMU!
za poèetak..nikada u životu nisam ni probao gljive...neznam ni šta je to,ni kako se razvija,ni ništa,aposolutno niti jednu jedinu stvar neznam od gljiva......neznam ni kako djeluje ni ništa...ni jel ti kida mozak i slièno..

uglavnom..jako jako jako mi krivo...a murijaci æe biti murijaci..nemogu oni to razumijeti....a jebi ga...preporuka:
Makni sve iz stana ili kuæe što imaš..i goni negdje..sakri negdje...
oèekuj da æe ti kucati na vrata za jedno1 ili 2 mjeseca 100 posto..sada su te namjerno pustili da misliš da te više neæe jebati..
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Proèitah temu i....stvarno bedara teška! :cry:
Treba malo skulirat par mjeseci...zajebi ti njih,a ne oni tebe!hehe
Kad budem naruèivao odnosno kad mi budu dolazile $pice ako me sluèajno ulove..(makar nebi trebali) brojat æu ja njima da ne znam o èemu se tu radi,tko,kaj..a frendu smsirat da mi briše komp.. :lol:
To bi mi bio prvi prekršaj pa bi možda bile malo hajmo reæi lakše posljedice...još je najbolje pozvati se na to što Greenman kaže:"Nisam ja ništa naruèivao!":shock:, a oni nek dokažu..
Ma baš me zaboli..i oni i njihove šeme glupe! :evil:
Samo se ne dati navesti na njihov mlin sa psihologijom srednjoškolskom kako je netko tu i naveo.. :wink: :D :D :D
 
05.06.2006
5
0
0
probo bi je vrlo rado ...ali sto se igrati sa prirodom!!
toliko je psihodelicnih vrsta koje su ukrocene i spremne za jesti.....a amanita ne spada u tu grupu!!!

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.