Hitno mi treba savet - budj tokom susenja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

perikle

... šumski vrač ... zelene su naše doline ...
22.04.2015
983
3.050
163
Stavio sam ošišane grane na sušenje u podkrovlje i danas sam se šokirao sve mi uhvatila buđ kao paučina :( šta da radim :(
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mica.maca

perikle

... šumski vrač ... zelene su naše doline ...
22.04.2015
983
3.050
163
Brate izrasturao sam hedove i prosuo po katronu da se suše :( užas brate užasssss Oni najveći hedovi znači blatooo blatooo .... brate pre kiše sam ih skinuo ošišao i okačio na sušenje .... brate ovo je horor :(
 

perikle

... šumski vrač ... zelene su naše doline ...
22.04.2015
983
3.050
163
Domaja ništa suva ko barut extra ali ovaj hibrid haooos ma kao da je paučina belo :( a kada razdvojiš hed blatooo unutra satrulilo .... a kada sam šišao nigde nije bilo plesni ...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mica.maca

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.319
27.237
1.098
Trøndelag
pa kad su mokri onda ih treba razvaliti skroz,ionako nije bitno da moraju biti u komadu. to je vecini pocetnika greska. ja outdoor uvijek susim na taj nacin i onda nema otpada (plijesni),mozda bacim saku al to je zanemarivo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Priroda

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.638
1.058
Jugoistočno odavde
Sušite otknute hedove na šupljoj podlozi uz strujanje vazduha ispod i iznad. Ja vežem žicoom na sred boxa onaj mrežni poklopac od velikog sobnog ventilatora, u njemu poređam cveće a odozdo lagano pirka vent. Kad sušite celo granje iz out-a, lako se desi sranje.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Kad sušite celo granje iz out-a, lako se desi sranje.
naravno, cvetovi moraju biti odvojeni od stabljike, cemu ih drzati ko budzu na gomili, besmislica krajnje nefunkcionalna. ko da ces ih slati na izlozbu :) lepo peti element kaze
pa kad su mokri onda ih treba razvaliti skroz,ionako nije bitno da moraju biti u komadu.
ja na dva mesta na forumu isto spomenuo i prikazao fotke
https://www.vutra.org/threads/foto-album-galerija-bez-komentara.609/page-17#post-401155
https://www.vutra.org/threads/ako-i...e-članove-za-pomoć.11083/page-237#post-401488
 

perikle

... šumski vrač ... zelene su naše doline ...
22.04.2015
983
3.050
163
Pa mogu reči da sam 80% roda spasio sinoć sam ga usitnio odnosno sve hedove odvoio od noseće grane ... onako na ogroman karton rasporedio i danas nisu ni mnogo vlažni ... ali to je zato što je nabijeni hed na skanku ali ovaj hibrid drugi ništa ma ni trunku pkesni nema ....
Što znači skank obavezno rasklopiti u najsitnije elemente i na karton ....
Uh dobro je umalo nisam dobio srčku .... hvala ljudi :)
 
23.07.2015
0
0
0
43
ja bih da se nadovezem na temu budj po hedovima,naime i ja sam zaj...o sa sjecom cekao sam sve vise i odugovlacio da dobijem koji hed vise medjutim kise ovih dana su najvjerovatnije ucinile svoje,paucina unutar hedova ,jos mokre sam ih morao odsjec ,daj boze da bude sta od njih,place mi se za debelim vrhovima :(
pitanje za iskusne; da se ovo nebi ponovilo koliko dugo da cekam biljku za berbu,ili bolje moze li jedna slika pravo zrele biljke za berbu,hvala
 

perikle

... šumski vrač ... zelene su naše doline ...
22.04.2015
983
3.050
163
ja bih da se nadovezem na temu budj po hedovima,naime i ja sam zaj...o sa sjecom cekao sam sve vise i odugovlacio da dobijem koji hed vise medjutim kise ovih dana su najvjerovatnije ucinile svoje,paucina unutar hedova ,jos mokre sam ih morao odsjec ,daj boze da bude sta od njih,place mi se za debelim vrhovima :(
pitanje za iskusne; da se ovo nebi ponovilo koliko dugo da cekam biljku za berbu,ili bolje moze li jedna slika pravo zrele biljke za berbu,hvala
Sve hedove makazicama izrazdvajaj i na papir ili karton szavi da se suše ...
Ja sam uspeo da spasem , juče sam pušio i super radi :)
Ja sam 2. 10 skinuo biljku a trebao sam 20.10 meseca ... šteta šteta zbog ovih kiša :(
 
30.06.2014
59
132
33
I meni je stradalo nekoliko dobrih hedova u tegli, nisu bili dovoljno suvi. Sad sam ih izvadio na sušenje, ali buđ je fino uhvatila. Neću ih pušiti, ali jel mogu u ulje da idu?