Hitno mi treba savet

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.09.2016
12
5
3
25
Ljudi, imam problem...
Sinoc sam sa drustvom sinula jednu buksnu. Ranije sam nekoliko puta pusila ali nikada mi nije bilo kao juce. Posle dva minuta imala sam osecaj kao da nisam u svom telu.. Slika mi se vrtela, i bila sam bas lose. Ne mogu ni da definisem taj osecaj. Posle toga sam povracala, i onda sam legla da spavam. Mislila sam da ce me proci ako legnem, ali proslo je 12h a mene i dalje drzi taj trip, samo malo manje nego sinoc. Ne znam sta da radim, imam i dalje osecaj kao da nisam u svom telu. Da li da odem u hitnu, jer imam osecaj da ludim, ne zanimaju me posledice makar bila kaznjena celog zivota ne mogu da izdrzim ovo.
 

Dvolicni

Aktivan Član
11.07.2014
692
2.367
163
Hrvatska
odi sreco na hitnu, oni ce ti dalje reci sto trebas napravit...i tvoj ce problem bit rijesen:) pa nas obavjesti kad se vratis o svom zdravstenom stanju
 
03.09.2016
12
5
3
25
nisam videla, ali sami je meni ovako, ovi ostali kazu da sam se istripovala jer njima nije nista
 
Poslednja izmena od urednika:

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.247
10.159
358
cura će te ozbiljno shvatit, skuhaj čaj, pojedi malo čokolade i smiri se malo...vidiš da ide na bolje i pazi šta pušiš
 

Greenland

. . . majstor svih zanata . . .
11.01.2016
339
1.517
143
Greenland-a
Ne drzi te vutra vise, ovo sad je u tvojoj glavi. Samo nemoj da se plasis, opusti se. Svakako ce da prodje, pa ces da zaboravis, pa onda opet jednu, ali nemoj mnogo da ne preteras opet :-D
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Ocito je bila jaka vutra, a ti nemas neku toleranciju pa si se predozirala.

Povracanje i ovakav osjecaj su klasicni za jace predoziranje i moze te drzati ovako dugo.

Ne brini se proci ce, nece ti nista biti. Mozes uzeti Normabel od 5 mg da te malo smiri.
 
03.09.2016
12
5
3
25
ne mogu da uzmem taj lek jer u apoteci moze da se uzmem samo uz recep... koliki dugo traje otprilike?
 
Poslednja izmena od urednika:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
nece biti sledeceg puta, u zivotu necu vise da uzmem
To sam i ja rekao kad sam prvi puta probao..... Ja sam proveo jedno 5-6 sati rigajuci u javnom wc-u u kampu, usred sezone.
Jos nisam ni skuzio da sam u zenskom wc-u :D
Nema smisla odmah prekrizit vutru, samo zato sto si full pretjerala.

Proci ce te. Jedi nesto slatko, pij tekucine i nadji si neku zanimaciju...... tjelovjezba neka ili nesto slicno.
Cuo sam da zvakanje papra pomaze i eliminira efekte kanabisa....al mi to zvuci kao neki mit :D ....mozes probat heheh.
....no sikiriki, proci ce te tokom dana, sve je to normalno.
 
20.08.2015
11
4
8
bices ok ako je vutra proci ce,ali ako ne prolazi jos do uvece obrati se nekom,nemoras reci sta si radila-kazes kako se osecas,cuvaj se samo onih gluposti tipa-biljni tamjan to zna biti zeznuto,nadam se da poznajes drustvo s kojim dimis..:wave: