Hitno mi treba savet

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.09.2016
12
5
3
25
bices ok ako je vutra proci ce,ali ako ne prolazi jos do uvece obrati se nekom,nemoras reci sta si radila-kazes kako se osecas,cuvaj se samo onih gluposti tipa-biljni tamjan to zna biti zeznuto,nadam se da poznajes drustvo s kojim dimis..:wave:
pa verovatno je trava cim njima nije nista, poznajem drustvo.. samo me plasi to sto mi ne prestaje...
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Duvam gandžu već 30 godina,cca. Mislim da mi se 2 puta u samim počecima desilo slično. I povrać'o i sr'o u isto vrijeme a dok sam obavljao te funkcije istovremeno su me oblijevali potoci znoja.
Sjećam se da se prvi puta to odvijalo iza nekih drva naslaganih,pored jedne diskoteke. Vani je bilo zima.
Bla,bla,bla,bla ...ijao kako sam bio mlad :D

Jedared smo zapalili frend i ja neku opaku žižu ,otišli malo do grada 'u ribolov' ... uzeli si po pivkana,njemu stalo srce :upiii: Niti sam imao vozačku,niti sam znao voziti ... odvezao ga nekako na hitnu.
Sa hitne nas uputili na psihijatriju. Kolega je preležao tu noć na psiho odjelu a mene su oko pola 4 izjutra ispedirali van :D
Čuj,srce mu stalo :D
Bar se osoblje psihijatrije tu noć namijalo sa nama.
Kolega se odvaljivao od smijeha a u banani totalnoj jer mu srce stoji... ne kuca :D

Zato,ako nas ne zajebavaš ... opusti se i drugi puta gledaj šta se i koliko se stavlja u rizlu.Preskoči krug,duvaj oprezno.
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Ne brini, sad ce te polako pocet popustat, al drzat ce te sigurno do navecer, samo ne sa takvim intenzitetom.

Drugi puta kad duvas jedan, maksimalno dva dima dok ne vidis kako ce te spucat.

Moras stvoriti odredjenu toleranciju na vutru. Ovo kod tebe je cisto pocetnicko predoziranje.

Ja komotno sam popusim cijeli djoint i ljepo sam "high", a buraz od zene povuce dva dima i hoce riknut kako ga spuca.

Samo lagano na pocetku, dim dva i to je to.
:thumb:

P.S.
Moguce da si prije pusila indicu, a ovo da je bila sativa i eto ti belaja.
:D:D:D
 
Poslednja izmena:

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Vracam se sa posla i idem kroz park kada mi par klinaca iz ulice nudi pljugu,kao ono "stari nesmije pljugati ovo ono zeka peka.Da skratim,naime odmah su mi rekli kako nije vutra vec nesto iz smart shopa i da ubija,bolje ne pusiti..A ja budala kakva jesam idem probati,potegnem doslovno dva dima i odmah osjetim titranje slike.Stanem,spustm se do kuce,idem preparkirati auto i tada osjetim taj trip udarac.Zabetoniralo me 45 min u autu sa upaljenim svjetlima...zena izlece vani iz kuce..jesi normalan,sta ti je...Uglavnom sve vise klinaca u nedostatku novaca pusi to sranje i onda ima ovakve posljedice.
Poanta;uzgajaj svoje ako ti je vutra dio zivota!;):thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

lukas

Aktivan Član
20.06.2015
167
590
93
samo los trip,nista neobicno,,svi su kroz to prosli,sjecam se tripova koji su me drzali u bedu po dva tri dana,govorio sam sebi nikad vise,ali prasina se brzo slegne,nastavis u laganom ritmu i finom drustvu, i pozeljno je da znas sta pusis,jer ima onih koji vole skroz da se ukinu pa bi i ambroziju pusili,nemoj da ti oni stvaraju predrasude i uticu na kreativnost i dobru vibru:)
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Ne znam, cemu to navodjenje djevojke da mora zapaliti jos jedan, jer joj se, eto, omaklo nesto kod zadnjeg?!
Sve ima svoje razloge; jedemo kad smo gladni, pijemo kad smo zedni, spavamo kad smo umorni, pa tako i pusenje trave mora imati svoj razlog, zbog cega pusimo.
Neko da bi se izlijecio, neko da se sjedini s prirodom, jer uziva u njoj, neko zbog kreativnosti, neko da bi se opustio, neko da bi se zabetonirao, neko iz znatizelje, a neko iz cistog hira.
Trava se ne mora konzumirati. Trava nije modni "must have" ove sezone. Trava se koristi u nekakvu svrhu, ciji ce efekat biti pozitivan i konstruktivan.
Trava je sredstvo da bolje osjetimo stvari oko sebe, spona izmedju psihe i tijela, ali zna biti i kineski zid izmedju to dvoje, ako se ne zna koristiti.

Lijep je osjecaj smotati jedan, zaleci i prepustiti se talasima neke opustajuce muzike, bilo da se fokusiram na instrumente, pa ih svaki ponaosob poslusam, ili prepustiti sivim celijama da stvaraju sarenolike slike u ritmu.
Nije lijep osjecaj, kad imam obaveza koje trebam ispuniti, a od istih bjezati preko trave.

Draga Saro! Ako se nadjes u dobrom drustvu, prijatnoj atmosferi, pozitivnim emocijama, onda ne uzimaj travu radi trave, iz hira, vec, ako bas hoces, uzimaj je radi svog licnog doprinosa da to drustvo bude jos bolje, atmosfera jos prijatnija i emocije pozitivnije.

Za sve moguce situacije, bilo da se radi o lijecenju, ili opustanju, ili kreativnosti, ili druzenju, ili ili.., postoje razlicite vrste trave. Nije jedna univerzalna za svaku posebnu potrebu!
Budes li citala forum, brzo ces nauciti mnogo toga o jednom skrivenom svijetu u koji te samo konoplja moze uvesti, ali moras biti svjesna da je kormilo broda, koji po tom svijetu plovi u tvojim rukama i nikada ga iz njih ne ispustaj.
 

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Isprićavam se na korištenju velikih slova u deletanom postu na ovoj temi , eto, greška, da se ne misli da se volim derati, naprotiv....ugodna nedelja svima..:D
 

Sll

Banned
Banovan
20.08.2016
2
9
3
35
Papa Romeo. Slazem se u svemu stosi objasnio... Kad sam imo 18-20 godina ludovao sam po terenu igro fudbal s ortacima itd. naravno svi smo bili u elementu bilo nam je ekstra(nismo se cimali oko mnogo ozbiljnijih stvari u zivotu )!!!
Vec sada kada imam 28 prvo gledam srediti obaveze sjebati sve da se necimam (sta trebam sutra ) i opstim se da me vozi ...

Sad neznam dali je cura konzumirala pod uticajem alkohola ili ne hmm, moje misljenje ne s alkoholom pogotovo kada je neko pijan i odvaljen od alkohola izbegavati po top pitanju !!!

Volim svakako da spucam i opustim se ali inace kada sam jako pijan nikako (spuca me da mi nije dobro 2 dana a nije to do dzokavca nego kombinacije alkohola i dzokavca a nekome i trip a i svakako kada se previse svi napijemo od alkohola bude lose i 2 dana a jedno i drugo spojio neki su u tripi itd )! Svakako moja preporuka je ok 2-3 pva kako koga vozi alkohol pa da uzme buksnu inace ko je odvaljen od alkohola i spuca bacace peglu (bice mu haos u trenutku i dobro a nekad i lose ako se istripuje jos gore ) .U sustini svako mora naci svoje granice normale i granicu konzumiranja jednog i drugog...
Bar sma ja naviko da cepam samo jedno a desava se i jedno i drugo ali alkohol u manjoj kolicini pa se desi nekada da predjem i na sok sve zavisi od atnosvere di si sta si itd . ako sam na nekom festu znam od prilike kako ce da me vozi i kolik bih trebao da pijem ako bih pozeleo spucati jos koji a dok nisam znao bilo je spavanje itd.
Moja preporuka roknuti dzokavac kada je slobodan dan za pocetnike i bez obaveza i cimanja ili neko pecanje neki izlet rostilj itd.!!!
Svakako netreba navodit nikoga da opet proba nego treba i znati sta konzumira u kojim granicama ako privi put proba i da izbegne ako je pod deistvom alkohola naravno i sta konzumira a ako nekome neodgovara netreba konzumirati...
 
Poslednja izmena:

Prcula

Aktivan Član
05.09.2016
77
454
53
E tako sam i ja prošao pre od prilike nekih 25 godina :D Na kraju sam i otišao do hitne, mere mi pritisak OK, otkucaji srca OK malo ubrzani... to je trajalo nekih 5-10 min i ja ožedneh kao nikad do tada pa sam zamolio za čašu vode i pošalje mene sestra za umivaonik i kaže tu imaš čašu. Naspem ja sebi čašu i počnem da pijem i u tom trenutku se pogledam u ogledalo... lele kao vampir :D Beo kao zid, samo ispod očiju crveno :D Katastrofa heheheh a pre toga sam mislio da će srce da mi explodira .. :)
 

Rope73

Form
Poznanik Foruma
02.06.2015
591
4.662
163
51
I povrać'o i sr'o u isto vrijeme

;) potpisujem. " I poslije toga pusio sve zivo jer i SAD, i sad sam mlaaad..."

Edit: I taj, tkz, overdose od thc-a se moze itekako iskoristiti. Kad se uspije prevazici paranoja i mucnina ( nedozvoliti da povratis ), otvaraju se "vrata" u paralele i meridijane mozdanih talasa. Upoznavanje sa svojim Mescalitom... :)

Ja se nadam tome sto si Ti dozivjela :) al' me nekako nece... .... Ne da tolerancija :djede: :fuck::smoke:
 
Poslednja izmena:

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
nedavno sam bio na ljekovima uglavnom nuspojava im je da ne mozes spavat od njih, ja se napravio pametan zajebat cu ih tako sto cu se ubit od trave i samo u san otic velika greska tableta drzi budnim a trava lomi, 3 sata ujtro nemam sta radit sutra na poso tisina mozak se poceo igrat samnom u jednom momentu osjecam srce da lupa 100na sat imao sam osjecaj da ce mi puknut od umora to je jedini put da sam mislio da cu umrjet od loseg tripa.

a kad sam tek poceo pusit vutru ako bi pio malo ili puno ne vazno uvjek bi se ispovraco i los bio. proslo je nakon pola godine, godinu