Hitno mi treba savet

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

perikle

... šumski vrač ... zelene su naše doline ...
22.04.2015
983
3.051
163
ja pušim 20 godina i za ovo prvi put čujem , nema šanse da te kanabis drži dva dana , nema šanse ....
ti si uzela neku pravljenu hemiju .... nešto je još tu bilo u cigarilosu :fuck:
 

Profesor Baltazar

Aktivan Član
24.06.2016
179
1.699
143
Amsterdam
I meni se dešavalo u početcima (prije cca 15 godina)....hladan znoj,srce na 1000 itd....Danas nikako a baš bi volio da me sprašinja onako momački! Tolerancija jbg.....dođe sa radnim stažom!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: perikle

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Ljudi, ja bih imao da kazem da to stvarno moze da traje par dana, ja sam imao situaciju prosle godine takvu. Pusilo se nesto od dilera, biljni tamjan, neki, bog zna sljez kako su vec to zvali. Izgleda kao kanabis, ili nevjerovatno slicno, od toga me je pucala paranoja svaki put kada povucem makar samo dva cima. Toliko u glavi bude paranoje da toliko ne bih paranoisao da gajim u sred grada u sred dvorista ogradjenog obicnom zicom i svi vide sta sadim. Prije toga sam pusio normalan kanabis par godina, sto iz licnog auta sto od dilera, nikada problema, e sad od toga sam evjerio, vjerovali ili ne, reko umro, neki tuneli pred ocime, svjetlost na samom kraju, vrucina, mucnina, povracanje, zvijezde, izgubio sluh, posle izgubio vid, haos. Sve se to brzo vratilo u normalu, i kontao sam da mi je super jer me popustilo, sutra sam osjetio vrtoglavice, mucnine, paranoje, prekosutra takodje, kroz tri dana takodje, i onda sam rekao ne cigare, ne alkohol, ne kanabis, batalio kanabis i alkohol, pluge nastavim, i kroz par dana izgubim taj los osjecaj u glavi i tjelu, vratim se normalnom kanabisu iz auta i od nekih poznanijih dilera i sve bude opet okej. Sada uzgajam svoje i uopste nemam loseg tripa, puknem dnevno i do 10 komada :D

Poenta price, pazite sta pusite pogotovo ako ste pocetnik ili probavate tek prvi put, jer moglo bi vam se ogaditi za zivota nesto sto u stvari nije ono sto mislite.
Ne pretjerujte sa kolicinom.
Manite se smeca od dilera sa ulice i UZGAJAJTE SAMI SVOJE BILJKE!
Mnogo cete se ljepse, bolje i srecnije osjecati! :)
 
08.09.2016
2
0
1
35
Dušo moja ti si space pušila, jel te hvata paranoja, halucinacije, cujes razne stvari, razmisljas o svemu i svašta nešto ? Ti drugovi su ti ***** obicni, istripovali su te previše ;)

Nemoj da pusis travu mjesec dana minimalno, opet ce ti se dogadjati, moras sacekati da trava napusti organizam :)
 
28.06.2016
21
27
13
Da se nadovezem na @budalin .. prije cetiri godine sa drugovima sam krenuo na jedna manji festival i s obzirom da nismo mogli da nadjemo konkretnu stvar, jedan prijatelj je rekao da se na trafici prodaje biljni tamjan sto je hemijska vutra, samo te drzi krace. Kao svi to puse, jeftino je itd.. ajd oke.

Uzmemo mi to jedno pakovanje koje je bilo mozda 0,4-0,6. Motam ja i rekoh ako ovo kratko drzi daj da mi ovo sve stavimo... Tu je bio i drug koji prije nikad nije vario.. Smotam ja tu "buksnu", povucem cim, vidim odma pocne da radi. Reko ful, odlicno. Dam drugu on povuce dva, drugome koji nikad nije pusio i dodje do mene opet. Kad je nakon prvog kruga doslo do mene ja sam se toliko tresao da nisam mogao da uzmem buksnu u ruke, povukao sam dim i krece trip..

Ispada mi ostatak iz ruke, u tom momentu drugu do mene vidim kako izlazi plava svjetlost iz usta velikom brzinom i ode ka nebu (wtf??)
Osjecao sam se kao da se nalazim u praznoj limenci koja se kotrlja, a ja sjedim u sredini i gledam slike koje se smjenjuju ogromnom brzinom kako se ta limenka okrece. prvo nisam imao pojma ko sam, sta sam, nisam znao kako se ovem, kojeg sam oblika.. Ispred mene na tim "zidovima" sve neke animacije kao u windows media player-u, sve se vrti pa onda neki tetris mi se slaze ispred ociju.. sve to prati jedna te ista muzika, tj neki mali segment neke muzike koji se ponavlja, a pri tome se cuje iz daljine. kasnije sam provalio da je to zvuk koji sam zadnji upamtio.

Odjednom ispred mene se pojavljuje stari kompjuter sav u piskelima gdje se ispisuje moje ime slovo po slovo..
Govorim sam sebi tebra sta si uzeo da li si normalan i da ne zaspem, da izdrzim koliko god treba i vise nikad nista necu uzeti. Nisam uopste svjestan gdje se nalazim s kim sam i ostalo.. U jednom momentu to sve pocinje da usporava, ali te animacije se i dalje vrte, tj kotrljaju u toj limenci :udarac: i neke slike se smjenuju ali se generalno usporava. Da, prije toga sam skontao da je to neki repeat i da moram to izdrzati... Kako se sve to usporava (inace sve to mi se cinilo kao da traje satima) tako se slika ispred mojih ociju stabilizuje, pocinju mi se vracati informacije ko sam, sta sam, cime se bavim, skim se druzim, i na samom kraju te agonije gdje saa i skim se nalazim.. S obzirom da smo bili na nekim tribinama, a ispred nas su neki momci igrali basket sjetim se i toga, te skontam da se ja vracam u sadasnjost, iz proslosti :vozdra: pada mi napamet sta ce da se desi kad se vratim skroz, da li je tu murija ispred nas, da li mi je neko ukrao torbicu sa novcanikom i svim ostalim stvarima:

Vracam se u "normalu", jos mi se vrti, ja kao preporodjen, nejak, prazan... Drug lijevo lezi, drzi se za glavu, dug desno bulji u beskraj sirom otvorenih ociju.. nakon minut, drug lijevo odlazi sa druge strane tribina, dusu je ispovracao, a drug desno koji je prvi put "duvao" dolazi sebi i nista mu nije jasno... Sjedimo, sutimo svi.. zovnem momke koji igraju basket nakon par minuta, rekoh tebra mozes li mi reci sta se desilo..

Momak desno i ja smo se smijali 5 minuta bez prestanka dok je ovaj drugi vristao dva minuta, zatim je ustao uzeo loptu od njih, sutao na kos, ni dobacio nije naravno i legao nazad na klupu. Srecom nismo bili na nekom mjestu gdje ima previse ljudi, gdje su auta i slicno. Poslije toga smo otisli na festival, pricali o tome i svi smo imali slican dozivljaj. Sve me je drzalo do jutra (taj neki osjecaj slabosti i osjecaj kao da mi je mozak pretvoren u kasu).

Nikad prije toga, a ni poslije nisam uzimao nikakvu hemiju (samo nečural :gled:), tako da me ovo tvoje mnogo podsijetilo na ovo moje, samo sto mi niti smo mjesali sa cigarama ni slicno, uzeli smo samo to.

Poslije sam citao da su neki klinci umrli, a mnogo ljudi je i navuceno na to.


U jednu ruku mi nije krivo sto se to desilo (jer sam ostao ziv i imao takvo nerealno iskustvo) ali nikad to vise ne bih probao, niti da sam znao da ce biti tako ne bih probao.

Pazi sta probavas i skim, tih sranja ima svuda danas i lako se nabavljaju, pogotovo u vecim gradovima gdje se svasta desava.
Nadam se da se neces razocarati u kanabis i da ces jednom otkriti sve njegove prednosti i koristiti ga na pravi nacin. :wave::joint2::joint2:
 
Poslednja izmena:
31.08.2016
11
16
3
50
Ljudi, imam problem...
Sinoc sam sa drustvom sinula jednu buksnu. Ranije sam nekoliko puta pusila ali nikada mi nije bilo kao juce. Posle dva minuta imala sam osecaj kao da nisam u svom telu.. Slika mi se vrtela, i bila sam bas lose. Ne mogu ni da definisem taj osecaj. Posle toga sam povracala, i onda sam legla da spavam. Mislila sam da ce me proci ako legnem, ali proslo je 12h a mene i dalje drzi taj trip, samo malo manje nego sinoc. Ne znam sta da radim, imam i dalje osecaj kao da nisam u svom telu. Da li da odem u hitnu, jer imam osecaj da ludim, ne zanimaju me posledice makar bila kaznjena celog zivota ne mogu da izdrzim ovo.
šta si pušila neznam, vjerovatno ono smeće iz smart šopa, nisi znala pa si muški povukla. ocrnjaćilo te i prepalo. otiđi u centar za ljećenje ovisnosti . sve ispričaj psihologu ili dežurnom psihijatru. bez srama i koćnice, tako če ti dati adekvatnu e koja će srediti tvoje osječaje i dovesti te u red. ne puši sa svakim, i svašta, poviri šta se stavlja u rizlu. razmišljaj pozitivno pozdrav iz vodica.
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
šta si pušila neznam, vjerovatno ono smeće iz smart šopa IIIIII otiđi u centar za ljećenje ovisnosti . sve ispričaj psihologu ili dežurnom psihijatru. bez srama i koćnice
neznas sta je pusila,pa nagadjas... ovde nije mesto pretpostavkama... savetujes deda mraza u crvenim gacicama... a nisi procitao celu pricu vec banuo samo tako... polako frend,smotaj jedan,pa lepo i lagano procitaj nesto od pocetka pa do kraja... pa onda ako imas nesto reci,nek bude zasnovano na tvom iskustvu... :) stej haj
 

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
1336132192604777545.gif
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD
31.08.2016
11
16
3
50
neznas sta je pusila,pa nagadjas... ovde nije mesto pretpostavkama... savetujes deda mraza u crvenim gacicama... a nisi procitao celu pricu vec banuo samo tako... polako frend,smotaj jedan,pa lepo i lagano procitaj nesto od pocetka pa do kraja... pa onda ako imas nesto reci,nek bude zasnovano na tvom iskustvu... :) stej haj
neznas sta je pusila,pa nagadjas... ovde nije mesto pretpostavkama... savetujes deda mraza u crvenim gacicama... a nisi procitao celu pricu vec banuo samo tako... polako frend,smotaj jedan,pa lepo i lagano procitaj nesto od pocetka pa do kraja... pa onda ako imas nesto reci,nek bude zasnovano na tvom iskustvu... :) stej haj
Ljudi, imam problem...
Sinoc sam sa drustvom sinula jednu buksnu. Ranije sam nekoliko puta pusila ali nikada mi nije bilo kao juce. Posle dva minuta imala sam osecaj kao da nisam u svom telu.. Slika mi se vrtela, i bila sam bas lose. Ne mogu ni da definisem taj osecaj. Posle toga sam povracala, i onda sam legla da spavam. Mislila sam da ce me proci ako legnem, ali proslo je 12h a mene i dalje drzi taj trip, samo malo manje nego sinoc. Ne znam sta da radim, imam i dalje osecaj kao da nisam u svom telu. Da li da odem u hitnu, jer imam osecaj da ludim, ne zanimaju me posledice makar bila kaznjena celog zivota ne mogu da izdrzim ovo.
budi jaka, razgovaraj sa pravim frendovima ,podjeli to s njima po mogučnosti u prirodi . provedi ljepi dan.vratit če te .imao sam jako loša iskustva sa l.s.d. njkad nije do krja molao ,bitno je puno ne prepasti se već misliti pozitivno i naučiti živjeti s tim. vrijeme napravi svoje vrijeme lječi,