Hitno pitanje!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
13.10.2011
0
0
0
32
Pozdrav svima pre svega.
Pre neko vece sam s ortakom izvario 2 dzokca,jedva sam stigao kuci,ne znam kako sam uspeo da udjem u sobu,lego sam,imao sam strasan nagon na povracanje,dok sam lezao ne mogu da vam opisem kakve sam tripove i halucinacije imao.Cimao sam se sa kreveta to je bilo strasno,kao neki delirijum,u jednom trenutku sam se naso u wc-u kako povracam,boga sam ispovracao i vratio sam se u krevet,nastavio sa tripovima dok se nisam uspavao.
Ovo mi je bilo prvo ovakvo iskustvo a varim vec godinu i po dana povremeno i nikad mi se ovako nesto nije desilo svaki put mi je bilo extra i smejanje i normalni tripovi i sve to...
Molio bih za vase misljenje o ovome?
Hvala unapred!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
jel vasa vuva ili sa ulice? ulicarke znaju biti spricane, a posle toga kome kako bude, moze biti da si se blago otrovao ako je sveze polivana, meni lici na neko dejstvo hemije na organizam
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
sta da ti kazem, tu nikad nisi siguran i lako je moguce, u poslednje vreme sve vise cujem kukanja na tu temu, zato, sam svoj majstor i cool, organic, nista bolje... begaj od takvih :shit2:, sad vec industrjalke krkaju sa hemijom i onda se kao odvalis... da, a od cega, fuc*
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.