HITNO POMOĆ POČETNIK SAM

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
865
4.455
163
Thiaoouba Prophecy
Stiže proljeće odlučio sam se da po prvi puta posadim jednu - dvije djevojčice. Posto nemam dobar stek, a ni novca da se svaki dan uredim - rizikovat cura.
Pa me zanima kako da dobijem djevojčice od 60 do 70 centimetara. Kazu mi da sječem vrh dokle mi odgovara.
Ako je to istina od kad do kad se smijem sjeci?
 
Poslednja izmena:

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.195
258
U biblioteci

- Dobar dan. Svratih do Vas, draga bibliotekarko, jer obozavam citati knjige.
- Samo izvolite pogledati sta imamo u ponudi. Tu sam, ako vam zatreba pomoc po pitanju zanra, pisca i mjesta na kojem se odredjeni zanrovi nalaze.
- A, ne. Ja sam dosao da Vi meni prepricate neku knjigu, znate, nisam nesto voljan za citanje. Ako nemate sta pametnije, zamolio bih Vas da pocnete, a ja cu ubijati vrijeme piljeci vam u dekolte.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Stiže proljeće
Aj da ti pomognem ...
Nemoj žuriti sa sadnjom. Traži mjesto !!! Mora biti jako dobro sakriveno,mora biti sunca dosta,prozračno je poželjno,moraš moći neprimjetno nositi vodu ...
Kad to pronađeš,čekaj proljeće da sve izlista,možda ćeš morati srušiti ili polomiti neko drvo koje pravi hlad.
Ako želiš manje biljke,ne kreći prije 15.6. ili ako sadiš ranije ... topiranje obavezno,nekoliko puta.
Ako ideš sa sjemenom iz paketa,posadi 5 komada.
Ili si naruči sjemenke od nekih automatika.
Oni su idealni za početnike.
Isti uslovi važe i za njih :banana_rasta:
a ja cu ubijati vrijeme piljeci vam u dekolte.
ako se mogu Papa pridružiti u slušanju,vrlo rado ću i ja malo blejat :D
 
Poslednja izmena:

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.195
258
Dvije sike, dva oka. Da su cetiri ne bih imao nista protiv :D
 

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
865
4.455
163
Thiaoouba Prophecy
Nasao sa svojim sve hvala Bogu isao sam tražio stek i nasao daleko je i izolovano
Uredu sve znam smo to kako da dobijem biljkicu manju to ce bit za mene za moju potrebu nSao sam sjeme iz paketa bice mala biljka uglavnom? U kojem je mjesecu da počnem s to pitanjem i ja sjecem i određujem visinu?
I kada procvata?

@VenloNL
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.