Hitno!pomoc!hitno!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.08.2009
13
0
0
35
Biljka mi se polomila tri-cetiri dana posle nego sto je nikla iz zemlje:(
Sada sam joj napravio merdevine i za sada stoji veoma cvrsto ne moze vise da se polomi(ja se nadam), stavio sam je malo dublje u zemlju da bude stabilnija.Da li ima nade da se oporavi od lomljenja?Sta treba da uradim da bi se oporavila ako ovo sto sam vec uradioi niej dovoljno? :(


HVALA VAM :)
 
01.08.2009
13
0
0
35
Mnogo mi je zao ove biljke jer je bas bila uspesna.Kada sam stavio semenke onako na tacne i papir ona je bas brzo isklijala(dva-tri dana) i porasla je posle toga jos 1,5CM ja sam je presadio u casu sa jogurtom i bas je brzo napredovala. . .posle dan je iznikla iz zemlje i cetiri listica je pustila sutradan.Ne znam zbog cega se polomila jer je niko nije dirao a nije joj ni nsita smetalo(jedino ako se niej iskrivila od sunceve svetlosti i toplote). . .samo se nekako savila i na stabiljci se iskrivila.Ima li neki nacin da se oporavi od toga? :(((
 

VladTheInhaler

Aktivan Član
22.08.2006
64
4
8
Može biti da nije dobivala dovoljno svjetla pa se previše rastegnula. Biljke se izvrsno oporave od lomljenja. Meni je mačak znao prelomit odrasle biljke pa bih 'popravio' izolir-trakom i za tjedan dana bi bile ko nove.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
a ti pričaš sam sa sobom ? da te ostavim ?

zasadi drugu manje ti vremena treba,ta borba nema smisla
ipak si je znao tek par dana :icon_lol:
 
01.08.2009
13
0
0
35
ma nije mi bilo dobro preduvao sam se morao sam text triputa da ispravljam. . .danas se malo biljka oporavila. . .maloi je vratila boju ako sutra ne bude bolje onda ponovo sadim ispocetka. . . :p
 
01.08.2009
13
0
0
35
ma imam bas dosta semenki skanka. . .ne znam koja je tacno vrsta ali je mnogo dobar. . .ali necu da se bavim time pro nego samo ovako da imam neku zanimaciju :)
 
01.08.2009
13
0
0
35
ja sam za svaki slucaj pripremio nove semenke za sadnju nego niste mi rekli imali sanse za oporavak ove polomlene?mogu li da je spasim od viska biljaka glava ne boli :))