hitno pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

botanicarizhuda

Banned
Banovan
28.04.2012
0
0
0
32
Ovako, prije mjesec dana sam 3 dana zaredjao po dzok nije prevelik bio cistak ali sam pusio, i zadnji put sam prije skole ispusio jedan, i cijeli dan me je drzao los trip, trnem, zaboravljam sta se desava a posle toga se sjetim pomalo...pauzirao sam mjesec dana i u srijedu tj. 25. sam sa dva druga smotao jedan, nije cistak, miks je bio, taj dan mi je sve ekstra bilo iskulirali u sk na casove, zajebavali se i pred kraj pocinje da me vata pomalo trip da zaboravljam i proslo me posle pola sata, dolazim kuci oko 1 sjedam da rucam, vata me isti trip, posle toga idem na kompjuter i prolazi me to, otisao na tekmu tu se ispraznio i sve ok, uvece stizem kuci oko 9 sati ista stvar mi se desava, ja otisao da spavam, sjutra se budim normalno sve, stizem u sk drzi me trip isti, ali ne kao juce, taj dan sam povukao dim jedan i cijeli dan me isti trip drzi, to je bio cetvrtak, lijezem da spavam, u petak se budim idem u sk isti trip ali nekad me pusti pa me ponovo izbaca, nisam znao sta da radim dosao sam ovde, danas me isto cijeli dan drzi ali nije ono da se glupiram i tako, samo zaboravljavam sta se desava i posle 10 sekundi znam sta je bilo, ali kao da je bilo prije 10 min i kao da ja to nisam uradio, kao da sanjam, ali sam normalan sve normalno radim i pricam, i kad pomislim kako sam duvao i kad se malo opustim totalna mi je banja u glavu jebe mi se za sve totalno sam haj, ali kad krene da me izbaca to mi se ne svidja...pricao sam sa jednim drugom on mi je rekao da je to psiha i da se opustim da ce me proci( to mi je rekao juce- petak) sada idem u krevet pa cu vidjeti sta ce sj biti, ako je neko imao isto iskustvo neka mi pomogne bicu mu zahvalan puno ! inace 96' sam godiste, nee pusim i mrzim miris cigara,pomagajte ljudi :)

:smoke18: Pozdrav ljudovi ! :)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
:vb_wave:ajd bog...nemoj pušiti travu dok ne budeš punoljetan....završi školu,nađi si curu,počmi raditi pa onda zapali i vidit ćeš razliku:)...sretno:)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
A šta ti to treba? Pošto si, da prostiš na izrazu, balav, mogao bi se još neko vrijeme sokića držati. Ko zna šta ti je diler uvalio...
Maloljetnicima zabranjeno učestvovanje u diskusijama na forumu! Papa!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.