Hitno potrebna pomoc,hermafrodit

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.07.2010
1
0
0
34
imam 4 biljke od kojih je samo jedna pocela cvijetati,i vrh je pun cvijetica na kojima nema ni malo sjemena,ali ispod vrha mozda 10-15 cm vide se sjemena a odma u istom cvijetu se nalazi zenski cvijeti,znaci sjeme pa odma cvijet,,,sta da radim ,da je iscupam iz korijena ili da probam da sjemena ostranim,vrh je vec poceo da raste i na njemu nema sjemena,,ostale 2 biljke su oko 1,20,,,a jedna je 1,90,a jos nisu pocele cvjetati..hvala unaprije
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
hmm pošto je jedna samo, možda bi bilo dobro da ju ostaviš..
neznam nisam pametan... jednom sam održao hemafrodita do kraja... bilo je ok, samo je bilo zajebancije oko čišćenja...

dat će se on pušit, bit će manje potencijalan naravno, ali ako nema druge ostavi si ga... ove koje nisu počele cvjetati ili nisu pokazale spol ostavi još... trgaj ih tek ako pokažu da su muške

najviše ti tako mogu pomoć... malo zeznuta situacija!
 

Odin_of_Asgard

Aktivan Član
23.03.2010
185
40
0
51
a bogami ni pravi odgovor nije na odmet.....ako ostale nisu pokazale spol, a ti ne želiš imati sjeme ( e, da usput to što ti zoveš sjeme, to ti je isto cvijet, samo muški,koji opraši ženski i onda se u istom stvori sjeme) ti ljepo to makni od ostalih, ako imaš neko mjesto daleko od boxa ili sajta,pa nek' on stoji, ako ne, čupaj van i bacaj i čekaj da ostale pokazu spol.....pozz
 

Odin_of_Asgard

Aktivan Član
23.03.2010
185
40
0
51
a bogami ni pravi odgovor nije na odmet.....ako ostale nisu pokazale spol, a ti ne želiš imati sjeme ( e, da usput to što ti zoveš sjeme, to ti je isto cvijet, samo muški,koji opraši ženski i onda se u istom stvori sjeme) ti ljepo to makni od ostalih, ako imaš neko mjesto daleko od boxa ili sajta,pa nek' on stoji, ako ne, čupaj van i bacaj i čekaj da ostale pokazu spol....
...bit će barem jedna ženska, ako nisi nešto zaj**** sa uvjetima u box-u....pozz
 
29.05.2010
26
4
0
33
cupaj to van....i na mjestu iskopaj 1m rupu i zakopaj ga unutra....ako sadis travu onda sadi posteno a ne neke hermice....sjebat ce ti ono za sto se trudis....to je moj savjet pa kako zelis!