Hitno savjet domacica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.01.2011
6
0
1
39
Evo ovako ja clan pratim vas vec dugo i proucavam posadio sam 4 domacice prije 2.5 ,mjeseci sad je u cvijetanju več preko 1.5 mjesec izgleda predivno kifovi masni i otkinio ja jedan kif cisto za degustirat ostavio ga susit 5-6 dana kad sam zapalio nije me taklo niti malo!!,jetsad jeli to normalno da bas ni malo ne puca znam da joj treba jos nekih po miseca misec ali mi isto cudno!

Molio bi za vasa iskustva ,savjet
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Najbolje kad se pravilno suši nekih 20-30 dana,onda dolazi puni potencijal,no pitanje je i kakvo je to sjeme,možda je slaba biljka sama po sebi,pitanje kako si je uzgojio a i sam kažeš da nije gotova.To je možda tek na pola cvijetanja pa i nemožeš očekivati neka čuda.
Koja slika bi dobro došla.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
hmm, pa ne izgleda loše, ja mislim da bi trebalo bar malo pucat...
ja svaki put kada sam otrgo mali komad heda, još ga nisam ni posušio kako spada, ali ipak se je nešto osjetilo

nemora biti da ti nešto krivo radiš, biljke izgledaju fino, lepi hedići... ali jednostavno moguće je da je do genetike..
ja sam jednom uzeo neke hedove od poznanika, izgledali su brutalno dobro ali rad jednak cigaretama iz dučana, znači ništa...

ali ipak ti pričekaj još malo, pa ćeš najbolje znat... javi nam neke informacije kako je prošlo
 

NumBdoT

Aktivan Član
07.10.2010
70
10
0
43
e brale isti problem sam ja imo hedovi dobri ima kristala a ono ***** od potencije isto na mjesec ipo kad mi je grow i zavrsio posto sam moro biljke micat ljevo desno nakraju ih zbog nepaznje okončo....

neki faktovi: premale saksije
pre rana zetva
losa,stvarno losa genetika(od 5 biljaka svaka ispala totalno drugaci fenotip)
 
30.01.2011
6
0
1
39
A neznam vidit cemo zasad sam od dvije testirao nula bodova nisam s vrhova kidao nego od doli neznam jel to ima bitno sto a nisu sve sjemenke bile od iste trave imaju jos dvije netestirane ostavit cu jos 20 tak dana u cvijetanju sve mozda nesto napreduje samo *****u steta truda i novaca ako ne puca nijedna ,ako itko ima jos kakav savijet pridlog bio bi puno zahvalan.!
 

Data

Aktivan Član
13.05.2010
226
265
43
44
Paa probaj i s vrha otkinit i probat,poslikaj s normalnim svjetlom da bolje vidimo,čuj možda je jednostavno slaba a ti ako konzumiraš svaki dan normalno da te nedira jer nije završila s cvjetanjem(zna se da se biljka u zadnja dva tri tjedna najviše ˇnapumpaˇ),uglavnom sretno pa bilo kako bilo...
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Ovako...
Ne želim te bedirati,ali može se desiti da jednostavno nova generacija nema potenciju kao ona iz koje su sjemenke došle.Ja sam tako prošao sa dvije biljke.Lijepi hedovi,kristali...ma sve,ali rad ne...Pusti još malo,a za degustaciju bi trebao uzeti zreli hedić,ne ove od dole što nemaju pravo ni kristale.
"Zreli" hedovi imaju po sebi kristale i pistili su već u dosta velikom postotku smeđe boje,ili ako imaš mikroskop ili jaku lupu,gledaš trichome.Više o tome se informiraj na slijedećem linku https://forums.vutra.org/content/222-kucni-uzgoj-marihuane
Još korisnih linkova imaš ovdje: https://forums.vutra.org/content/410-Sadrzaj-Portala
:wave: