HLG Quantum Micro Grow - Albanka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

MaxMarica

Aktivan Član
11.03.2010
201
693
93
Ime vašeg dnevnika: HLG Quantum Micro Grow - Albanka

Datum nicanja sjemenke: 08.10.2019

Početak vegetacije: 08.10.2019

Breeder: Albanija

Strain: Nepoznato

Vrsta uzgoja: Zemlja

Tehnika uzgoja: Low Stress Training, Topping

Rasvjeta u vegetaciji: LED

Snaga svijetla u vegetaciji (W): 65

Rasvjeta u cvjetanju: LED

Snaga svijetla u cvjetanju (W): 120 + 65

Nutrijenti: Advanced nutrients: Connoisseur Grow A + B, Voodoo juice, piranha, bud candy, big bud

Ostala oprema:

Box V 93cm - S 64cm - D 40 cm, 12 cm ventilator za ispuh, 20 cm (laptop) ventilator za mjesanje zraka u boxu, dodatni quantum board 65 w 2700k-4000K-660 Far red kao potpora za cvjetanje


Dodatne informacije: Pozdrav forumu i svim ljudima ovdje . Godinama sam clan ovog predivnog foruma ali se jednostavno nisam ukljucivao niti sudjelovao jer iskreno nisam imao pojma o nicemu, Valjalo je pratit , ponesto naucit i napokon primjeniti na mojoj prvoj avanturi sa svetom biljozom. Namjera je ostaviti jednu biljku u boxu.

Kao sto spomenuh u opisu: sjeme je od neke random albanke, dvije su nikle i stare su 21 dan, posto nemam pojma jel su cure ili nisu, razvuci cu ovu u vecem potu da prekrije povrsinu pa cu prebacit na 12-12, valjda nece biti obje muske (nadam se). Plan je update svakih sedam dana pa da vidimo kako ce to meni ici. Svi komentari dobro dosli!!!

Lijep pozdrav svima
Max

Slike boxa: box 1.jpg
BILJE 1.jpg
bilje 2.jpg
bilje 3.jpg
HLG 120 2.jpg
HGL 120.jpg
HGL 3.jpg
VENT.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:

MaxMarica

Aktivan Član
11.03.2010
201
693
93
UPDATE: 5.11.2019
Dan 27 ukupno, 6 dan od prebacaja na 12-12
Znam da sam ih malo prehranio , ali boze moj. prvi micro grow mi je pa cu naucit, izvuci ce se on(e), zadnji put su dobile samo vodu, intervali su svaka 4 dana po litru i pol za obje biljoze. Cini mi se da jos nije pokazala spol no ja sam pocetnik. Usput da zamolim @opa cupa za mentorstvo pa nece biti nedoumica
bilje 5.11 .jpg
bilje close up 5.11.jpg