HLG Quantum Micro Grow - Albanka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Gotov je strech tu frende, fina neka genetika izgleda..ova ljeva mi djeluje gladno, mozda da si ranije dao full dozu ali kako god bilo,fino :thumb:
 
  • Love
Reactions: MaxMarica

MaxMarica

Aktivan Član
11.03.2010
201
693
93
@Vutrajojo kako je gotov strech ako raste svaki dan? na ovu vecu mislim. Da trebao sam krenuti vec prije sa ful dozom, naucio. Puno sam citao o tome da je manje vise, pa sam se nekako za time povodio, a i prvi puta je, da ih ne spalim neznanjem bezveze. Pre malo je zemlje za malu, a nisam ju zelio prebacivat jer ionako nema puno mjesta. Sljedeci grov ide 1 biljka u cijeli box
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and Jojoman

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
25 dan od prebacaja na 12-12
Strech obično traje prva 3 tjedna kad ih flipneš na 1212, kako koji strain, a po slikama vrhova baš tako nešto slično i izgleda,da je u toj fazi.. i po vremenu od 25 dana i po veličini cvjeta znaš otprilike kad je strech gotov ili pri kraju..ovo ne znači da se ona nece jos koji cm istegnut ali to je to uglavnom, sad nastavljaju rast vrhovi i puniti se.. još malo pa će tražit PK , P ti ide iza trećeg tjedna cvjetanja, u malim je posudama pa će tražit možda malo češće hranjenje nego što bi inače. Pusti ih sada da rastu kako jesu,u ovoj fazi su dosta osjetljive i malo joj treba za stres, pa nemoj rastezati , kidati listove i slično, usporiti ces cvjetanje,a može se i pohermit ;)
Fini paneli,i više nego pristojne biljke za prvi grow:thumb:
Edit: dobro razmisljas,manje je više, bolje da je malo gladna nego spaljena, i da, prostor idealan za 1 kvalitetnu biljku u većoj posudi, mislim da ti oni s vertikalnim panelom nije potrebno, pripazi malo da ne pretjeraš..očito po biljkama da imaju dovoljno lumena,radije čuvaj ovaj drugi panel pa ga ubacis ako si budes mogao omogućiti malo veći prostor, za ovaj trenutni djeluje taman. Sretno u nastavku :thumb:
 
Poslednja izmena od urednika:

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Mislim da uzgajivači iz Albanije koriste provjereno sjeme, ipak je to biznis , industrija. Kako ga tretiraju to je druga priča. Veči boks i mašti na volju! Nakon nahtkasla sljedi valjda dvokrilni ormar, do stropa, ispuh vanka kroz dimnjak ili duvnjak ( rupa u zidu za ispuh mirisa nastali hortikulturalnim radnjama uživaoca opojne droge kanabis)
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.617
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
Ne zelim ti spamati dnevnik,ali zasto si stedio na sjemenkama? To je prvo i osnovno citaj ZICER . Ali dobro imao si srece i neka te prati do kraja,ne sumnjam da budu ove indike dominant radile,samo ih odradi do kraja. Ne zaboravi 2 dana mraka i trganje kicme zadnji tjedan- main stabiljku(glavnu) probijes tipa sa cackalicama poanta je da naoteknu i dobijes sigurno 10% jaci urod,brze sazrijevanje i vecu kolicina mraza ( trichoma):D. Peace
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: MaxMarica

MaxMarica

Aktivan Član
11.03.2010
201
693
93
Nisam stedio na sjemenkama, nego su se prve nasle pri ruci. Dosli paneli, slozio box, albanku imao pri ruci i proklijalo u 2 dana i udri. Nije bilo nekog posebnog razmisljanja o narucivanju sjemena. A i prvi grow mi je pa da ne unistim neko brand sjeme bzvz. Ispostavilo se da je ovo nekakav citrus skunk. miris je skunkast full i mirisi cijela soba
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.617
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
Albanci imaju top sorte ali hibride mix svega i svacega:) tesko da je lemon skunk ,mislis citrusi dominiraju? To nikada neces znati sta je jer 99% sorti je citrusna citaj indika,sativa ili hibrid . Bitno da si zakljucio kako se radi o hibridu indici dominant . Guess who:)
 
  • Love
Reactions: MaxMarica

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.617
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
Minimun 4 tjedna,ne racuna se kada si flipnu na 12-12 vec kada je krenula sa cvatom, a to je obicno 10 dana od flipanja tako da odbijes od ovih 38 dana i racunaj da ti je na 28 danu cvatu znaci ulazi u 4.tjedan. Sta mislis pod smedjim? Pistile ili trichome? Pistile nisu mjerilo na nekim sortama odumiru vec u 3 .tjednu cvata:). Trichomi sumnjam da su ti amber:)

P.S slobodno kreni sa PK fosfor kalij ,ako mozes ubaci kalcija i magnezija (cal-mag). Dobro ih nahrani sa punom dozom nece im nista biti,ako i bude postoji takozvani Nixin FLUSH . :D

Pozz
 
Poslednja izmena:

MaxMarica

Aktivan Član
11.03.2010
201
693
93
na pistile sam mislio, da nije to mjerilo istina. gnojim samo sa advanced nutrients
Connoisseur Bloom A-B i bud candy. to je sve sto imam. Sutra cu probat nabavit cal mag
 
Poslednja izmena: