HLG Quantum Micro Grow - Albanka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Sam sebi si poklonio najjači poklon,:D fino tempirano:)
Čestitke i uživaj, tvoj ovaj grow/dnevnik, "HLG&Albanka" mi je iz nekih razloga jedan od upečatljivijih i meni dražih dnevnika, cijela ta priča i kako si ti predstavio "albanku" ..ovo je izgleda normalna vutra, loše možda skladištena, svašta može vutru brzo unistit tako. Baš me zanima tvoj smoke report o tvojoj fino iskurjanoj "Albanci" kako god uspio si dobro ovo izvesti, uživaj sada:clap::
 

MaxMarica

Aktivan Član
11.03.2010
201
693
93
Hvala puno! nisam isao u detalje sa gnojenjima, temperaturom, vlagom, ph jer smatram da ako to ne znas radit onda nemoj ni sadit. bitnije su krupnije stvari u growu -barem ja tako gledam. Cekam da stigne blue dream CBD od humbolta i da krene novi dnevnik, Tamo cu biti jos malo detaljniji i uredniji. Ovo je bio ionako testni grow da vidim jel sam ja za to ili ne.
 

MaxMarica

Aktivan Član
11.03.2010
201
693
93
::kauboj:: Smoke report: nakon prvih par dimova osjeti se drvenast i lagano vocni okus, osjecaj je instantni body relax sa cistom glavom i izrazenim osjecajem za raditi nesto ili slusati muziku. Nakon dva jointa je vec lagani couchLock i kasnije hrana. ne treba pretjerivati jer je jaka, cak mi ujutro vise pase nego navecer. Ko zna koji bi to bio strain ali je zakljucak ok, jako fina za pusit i ne grebe grlo. ::kauboj::
Eto to bi bilo to za sada.

Ogromno Hvala svima koji su komentirali i pratili ova dnevnik :rolleyes:
 

Prilozi

  • IMG_4962.jpg
    IMG_4962.jpg
    284 KB · Pregleda: 245
Poslednja izmena:

Grona

⸸Ⓐ⸸
Banovan
20.05.2014
703
3.724
163
Super dnevnik i lijep dokaz da nije do biljke vec onih koji ju gaje i "cuvaj" bez rispekta i obzira!
Reci mi samo zasto je mala morala van? Manjak mjesta?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ultras1990