HLG Quantum Micro Grow - Blue Dream CBD by HSO

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Čudno je to stari,imaš odličan panel,al sporo je to dosta.. Kako brane veli najbolje je polijevati preko dana,po mogućnosti kad se upali svjetlo,sam pazi da ne zašpricaš listiće da ih je spališ.. Sretno u nastavku..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and MaxMarica

MaxMarica

Aktivan Član
11.03.2010
201
693
93
22 dan vege

Nazalost nije niti u svjetlu problem, vec mi je bilo cudno od klijanja kojem je trebalo 7 dana - sto mi je bilo cudno od pocetka, do ljuskice koju sam morao skidat jer se nije htjela otvorit (to se i desava nekad i nije nista cudno). Malo sam procackao po humboltovim review-ovima i nisu sve tri iste sjemenke iz paketa i ne dobijaju se isti rezultati, ali opet ovo mi je ful cudno.
ova divljakusa moja iz prvog growa (jogurt) je skoro dostigla blue dream u par dana, eto toliko o prvoj sjemenci iz BLUE DREAM by HSO paketa. Nista , pustit cu je neka ide pa da vidim. Bas sam razocaran malo, ali boze moj - ima jos dvije sjemenke iz paketa :watch:
IMG_5306.jpg
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.315
27.214
1.098
Trøndelag
Da li je to posadeno u zemlju(koju?) ili onaj kokos sa predhodnih postova?
Ako je kokos u pitanju on nema nutrijenata u sebi.
Tip za ubuduce, posadi biljku u neku malu posudicu tipa tu od jogurta pa sa 10 dana prebacis u vecu cca 1L pa sa 18-20 dana presadis u finalni pot. Na taj nacin ces joj ubrzati rast korijena i brze ce se opcenito razvijati.
kod tebe konkretno mislim da je previse svjetla u pitanju plus sto ona jos nije razvila korijenski sistem u toj velikoj posudi.
Posuda ti takoder nije bas adekvatna, dosta je plitka.
DFF43635-4C74-442C-BF5D-FA36CFC10102.jpeg CFD90B69-5F57-40CE-A905-04E13CAA757F.jpeg