Hljeb's little family - CFL grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
23.02.2008
1.048
1.455
188
naleteo si na neku sativu izlgeda po listovima a one su mrsave plus malo svetla i rezultat
tanki hedovi ako se ovo moze nazvati hedovima, i da je stavis u boks sa svetlom jakim nece se mnogo udebljati,
mislim da je kasno sad al eto mozes probati, taman ce sledeci uzgoj biti dobar. ne volim da kritikujem a
jos manje da sipam so na ranu al stv se biljka muci, eto poslusaj nekog od nas i uradi sta mislis da je najbolje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hljebb

Hljebb

Aktivan Član
18.11.2012
88
100
0
34
Preuredio sam joj zemlju , sredio ventilaciju, 7 ml plantele cvijet , 6 x 2700 k sijalica od po ~1000 lumena , rjesio osuseno lisce i uputio mnogo molitva Jahu.
Naime , radi se o tome da se moj zivot odvija u 2 razlicita veoma udaljena grada , tacnije student i nekako je ovo cvjetanje palo u pogresno vrijeme , ali sta da se radi . Bio sam odsutan 3-4 dana , a bile su veoma visoke temperature i rezultat toga je ova sprzena biljka iznad . Pokusat cu je "reanimirat" , pa eto ako uspijem za 2-3 dana javit' cu vam , ako ne .. trgam ovo i nadam se pocinjem novi , ozbiljniji grow sa kvalitetnijom opremom i vise ozbiljnosti . Ovaj grow mi je bio vise eksperimentisanje nego privrzenost poslu, nisam ocekivao ni da cu ovako daleko dogurat sa ovim predhodnima biljkama sa obzirom koliko sam malo sredstava ulozio u sve , uglavnom hvala onima koji su me podrzavali kroz ovaj dugi,dugi grow i hvala na znanju koje ste uspjesno prenijeli. Uglavnom , ne mogu reci da mi je svejedno zbog ove biljke.. raspadam se , dusa me boli ,najlogicnije rjesenje mi je da joj skratim muke , da li da je ostavim jos par dana ili ? :)
 

Hljebb

Aktivan Član
18.11.2012
88
100
0
34
Btw. izvinjavam se na duplom postu , ali zaboravih smoke report prijatelju i ostalim forumasima :D.
Sto se one prve tice , ona je manja cak bila od ove koja se trenutno susi u kutiji. Od nje sam dobio 7-8 opasnih cistih fruli , sto mi je bilo ugodno iznenadjenje sa obzirom da sam mislio da nece dogurati cvjetanje , jer joj je dosta magnezija falilo pa sam i nju pokusao reanimirao kao i ovu zadnju koja je na zivotu i na svu srecu uspio i dobio zdravu biljku . Sto se mirisa tice , ima veoma prijatan intezivan miris koji je postajao lijepsi vremenom dok je dobijala na "socnosti" u tegli . Okus je prvi dan pusenja bio grozan, okus sveje izcupane obicne travke uz cestu i stavljene u rizlu, pri prvom udahu dima sam mislio da sam uzgojio najobicnije smece sa 0 % THC-a ,na svu srecu to nije istina i preko noci je dobila na okusu, naime veoma je socna i djeluje kao i ostale tipicne indice. Nikakva psihodelija , nego jednostavno opustanje uz redovnu dozu desetominutnog smjeha i veoma zanimljive konverzacije sa prijateljima koji su takodjer pusaci i njihova ocjena za istu je bila 7/10 , bilo je i boljih , ali ima prolaz i hajmo se vodit' logikom da je ne stedimo, te je trajala svega 2 dana - salut the dead. Ono po cemu se meni licno razlikuje od ostalih je po munchiesu, iskreno moram da vam kazem da vec duze vrijeme nisam degustirao travu koja vise utjece na glad , naime umjesto standardna 3 obroka dnevno imao sam 5 + nesto prezalogajit izmedju svakog :smoke18: . Takodjer ,primjetio sam da se u mrvilici mnogo lakse mrvi nego "kupovna", sto me prvi put navelo da posumnjam u njenu kvalitetu , mislio sam da je previse suha ali je vremenom u tegli pocela ispustat onu carobnu tecnost koja se lijepi po prstima dok je stavljam u grind :3. Toliko od mene , ako vas jos sta zanima , pitajte . :)
 

Hljebb

Aktivan Član
18.11.2012
88
100
0
34
Ostao sam vam duzan par slika , u toku je curing , pa izvolite :D.
Prebacite temu u zavrsene .
2013-07-04185613_zpsc91b0e12.jpg


2013-07-04185628_zpse3507720.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.