Hoće li biljke(fotoperiodne) biti prije gotove,ako su posađene ranije ili ovisi samo o danu i noći(12h dan-12h noć)????

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.03.2019
9
15
3
32
Pozdrav ljudovi! Prvi mi je grow,pa evo pitan..Nekako mi je uvik bila ideja u glavi-ako posadin ranije,ranije je gotovo..
U ekipi su:
3xAmnesia Haze-stare 45 dana..U pitarima(saksijama) od platna zapremine 30L...Već su topirane i LSTirane i dobro guraju..
1xSpecial queen1-stara 25 dana..Isto u pitaru od 30L...Posađena kasnije,nije bila u planu,ali radi nekih peripetija ubačena u grow..Dobro gura..

E sad..Kako su vremenski uvjeti kod mene uvik malo sunčaniji,topliji i stabilniji već od polovice 3. miseca ja sam svoje bebe ostavi na milost i nemilost prirodi već od 05.04.2019.,baš iz ovog razloga-bio sam uvjeren da će ranije biti gotove..Onda mi je prijateljica koja je studirala nešto vezano uz agronomiju rekla da to nema nikakve veze,da ću plodove brati tek krajem 8. miseca!!!
Eto,pa ako ima neko stručniji od mene da mi odgovori,bilo bi lipo :D
Misli san otvoriti dnevnik,al neman mobitel ili aparat dovoljno dobar za slike..
Nadan se da ne kršim nikakva pravila foruma..
Hvala vam na iscrpnoj literaturi i želim vam konačno malo sunca u ovoj kišnoj godini!!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley