Hoćete li pasti na HDZ-ov spin o dekriminalizaiji droga?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
nemoj me ebat? hehe

hmmm
10. Bez političkih i verskih tema!
Strogo je zabranjeno pokretati političke i verske teme! Svaka rasprava na nacionalnoj, verskoj i političkoj osnovi biće momentalno obrisana! Ovo je forum namenjen korisnicima sa prostora bivših Jugoslovenskih država i molimo Vas da to poštujete, a svoje emocije iskaljujte na nekom drugom mestu.
hhhmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
 
07.10.2010
15
0
0
34
Ja neču da se mješam u politiku jer je nemogu smisliti svi svatkog lažu i mažu... ali uglavnom u cijelom svjetu bi se trebalo provesti glasanje za ili protiv legalizacije s strogim inspekcijama. te da bi se kampanje (ćinjenice o vutri) mogle reklamiriati po televiziji i da kampanjska videa prođu nekakvu provjeru prije puštanja kako bi se provjerilo da se nedaju lažne informacije ali uglavnom ako californija legalizira vutru vjerujem da če za njom cijeli svije samo je pitanje vremena...

Jedan offtopic: ja sam novi ovdje, čitam vas već duže vrijeme, i odlučio sam da se učlanim, radi razmjena mišljenja i stavova o vutri s drugim članovima foruma... Uživajte, PEACE!
 

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
do dekriminalizacije ce doci makar HSU doso na vlast, mora radi EU, ukoliko hdz ponovno bude izabran, ja se selim, jer ovo nema smsla, mislim demokracija je takvo uredenje gdje netko ko nemoze procitati ovaj moj post, moze neutralizirati moj glas :S
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
Mislite da bi bilo drugacije da bilo koja stranka dodje na vlast? ja mislim da ne....

@weedran - zasto ne lock na temu ili ju izbrisat kad je protiv pravilnika... a i nije kao da mozemo doc do nekog kvalitetnog zakljucka u ovoj raspravi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.