Hockinov limfom ulje i hemoterapija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.01.2015
37
21
8
Nis
Hvala na brzom odgovoru. Znate li nesto o semenima? Planiramo da pocnemo uskoro da gajimo pa ne znamo za sta da se odlucimo. Indica/sativa? Vise THC-a ili vise CBD-a? Sta znace feminizirane biljke?
 
26.01.2015
37
21
8
Nis
Power, koju bi onda konkretnu biljku trebalo da narucim? Dobila sam informaciju da su Jack Herrera, Critical+ i White Widow dobre za Hockinovu bolest.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

2cv

Aktivan Član
09.01.2012
101
61
28
Power, koju bi onda konkretnu biljku trebalo da narucim? Dobila sam informaciju da su Jack Herrera, Critical+ i White Widow dobre za Hockinovu bolest.
Nekra
Nisam ja tebi rekla da su te 3 sorte najbolje baš za Hockinovo bolest nego sam ti napisala da te 3 sorte zajedno imaju največji spekter lečenja šta se tiče raka. I pišeš da ima sestra alergiju na kremo neznam šta je u kremi ali ako nije alergična na ulje kojeg konzumira i ako nije alergičma na domače svinsko salo ili maslinovo ulje onda neznam od čega imate kremu jer krema iz teh sastojka su baš dooobre za ekcemove i sve pizdarije na koži, ja sam sigurna da ste nešto naopako uradili ili ste dali u kremo što nebi smeli. Od te kreme nema alergije jedino ako se je sestra uvjerila drugčije pa evo rezultata ima kod mene u selu jedno djevojko koja samo čuje vutra več je guši a treba kremo za tumor onda joj dam kremu samo joj ne kažem da je vutra unutra i sve je ok i kad me pita zašto je zelena kažem da od maslinovog ulja a krema od svinskog sala,nevena i ulja e vidiš šta radi psiha jer je moram slagati da ne razmišlja drugčije i nakraju još je veganka hahahah.Pozdrav
 
26.01.2015
37
21
8
Nis
Da,da, razumem Vas to. U kremi je kokosovo ulje. To je jednom tako odreagovala, sad vise ne. A kako bih mogla da znam da li je alergicna mozda na kanabisovo ulje? To nikako ne bi valjalo i nadam se da nije, ali da li postoji mogucnost da se zna.
 

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
moja prijateljica koristi kremu iz kokosove masti i kanabisa to je normalna reakci da koža pocrveni što znači da se čisti, nakon nekog vremena u potpunosti je očistila lice od akni, a propratni efekat crvenila kože je u potpunosti nestao! Takođe uzimanje ulja oralno duže vremena blagotvorno utiče da se koža regeneriše. Zadnji put kad sam je video nisam mogao verovati kako njeno lice izgleda posle 2 meseca tretmana, ko da je svaki dan išla kod kozmetičara.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nekra and Moj put
26.01.2015
37
21
8
Nis
Ja nisam sa sestrom stalno pa ne znam tacno kako joj se ponasa koza. Majka mi sad rece da je ekcem po telu nestao, ima ga samo jos na rukama. Sutra idem kuci pa cu videti sve, napravicu joj kremu sa svinjskom mascu, mada njoj ovo kokosovo ulje umiruje kozu dosta. I ranije ga je koristila bez kanabisovog za mazanje tela. Sad mi rece majka da im se cini da se zlezda na vratu smanjuje, nadam se da je tako.
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Neznam mozda sam nesto krivo razumio ali ono kokosovo ulje za mazanje tijela nisam mislio na to ja koristim kokosovo za kuhanje na slici je ulje bez mirisa meni je ipak bolje ono sa mirisom jer neutralizira miris canabisovog

upload_2015-2-9_12-22-10.jpeg
 
26.01.2015
37
21
8
Nis
Neznam mozda sam nesto krivo razumio ali ono kokosovo ulje za mazanje tijela nisam mislio na to ja koristim kokosovo za kuhanje na slici je ulje bez mirisa meni je ipak bolje ono sa mirisom jer neutralizira miris canabisovog

Pogledajte prilog 5504
Mi imamo ekstra devicansko kokosovo ulje. Na bocici pise da je odlicno za pripremanje hrane i za prirodnu negu koze. U Srbiji je to mozda i jedino, Beyond je uvoznik.
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
da to je to o cemu ja pricam...iskreno se nadam da su i zijezde reagirale na ulje i krenule sa smanjivanjem to ce joj dati ogromnu nadu i voju da nastavi sa borbom...pozdrav i zelim vam svu snagu ovog svijeta da izdrzite i stanete na kraj toj teskoj bolesti
 
26.01.2015
37
21
8
Nis
Hvala, Mario. To nam mnogo znaci! Jel ima neko neki sajt sa semenima sa koga mogu da nabavim one tri biljke o kojima sam gore pisala? Naravno, da je proveren sajt i da je nekad narucivao sa njega.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
svi poznatiji sajtovi su ok, svi rade vrlo slicno, da ne kazem isto, jednostavno koristi google i vidi sta se gde nudi, ukucas npr. buy white widow seeds i eto ga banaka koliko hoces ;) pogledas prve dve~tri banke, vidis uslove kupovine, nacin na koji salju, da li salju i neke free menke... pa ako nadjes a hoces sajt koji ima sve tri vrste porucis sa njega. da li ce semeke da stignu na adresu zavisi od carine a ne od banke
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nekra
26.01.2015
37
21
8
Nis
Ljudi, evo javljam se opet posle nekog vremena. Ovih dana cemo raditi analizu krvi. Iskrena da budem ne ocekujem dobre rezultate. Ulje korisitmo vec mesec i po dana, zlezde na vratu su za to vreme evidentno porasle, drugih promena nema. Ekcem se nije sredio, nekad miruje, nekad divlja. Sestra je vec dobrano nervozna i besna, mada je oduvek takva i bila. Svi ocekujemo neke rezultate, al ne dobijamo nista pozitivno. Ne znam sta bi mogao da bude uzrok, polazim od vere u izlecenje i volju za zivot koja kod nje vec dugo nije na nivou i onako kako bi trebalo. Zatim, razmisljam i o kvalitetu ulja. Moze vrlo lagano da ima manji procenat THC-a i da je to razlog potencijalnog neuspeha. Juce smo se vratile sa Ostroga, nadala sam se da ce joj to pomoci da se malo smiri i napuni energijom, ali ne vidim ni tu poboljsanje. Ako neko ima iskustva, savete i slicno spremna sam da cujem.
 
26.01.2015
37
21
8
Nis
@cerak1000 @mario339 @CilI @mazar Imam utisak da niko nije naisao na moj upis pa vas ovim putem pozivam. Oprostite na smetnji, ali zaista bih volela da cujem neko misljenje. Da li postoji neko na forumu ko nije imao dobar odgovor ulja? Kako da znam da li ulje ne reaguje ili nesto ne radimo dobro ili ce odreagovati s obzirom da je proslo tek pola vremena koje preporucuju za lecenje?
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Sestra je vec dobrano nervozna i besna, mada je oduvek takva i bila. Svi ocekujemo neke rezultate, al ne dobijamo nista pozitivno. Ne znam sta bi mogao da bude uzrok, polazim od vere u izlecenje i volju za zivot koja kod nje vec dugo nije na nivou i onako kako bi trebalo.

Možda zato nitko ništa nije komentirao...
Imam iskustva s takvim ljudima, nažalost, takvi nisu baš bili uspješni u izliječenju.
Koliko znam imali su ljudi negativna iskustva, ali samo u onom početnom predoziranju. I nema nekog vremena, kad se izliječi izliječit će se, nekome treba duže, nekom kraće.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nekra
26.01.2015
37
21
8
Nis