Hockinov limfom ulje i hemoterapija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.01.2015
37
21
8
Nis
Možda zato nitko ništa nije komentirao...
Imam iskustva s takvim ljudima, nažalost, takvi nisu baš bili uspješni u izliječenju.
Koliko znam imali su ljudi negativna iskustva, ali samo u onom početnom predoziranju. I nema nekog vremena, kad se izliječi izliječit će se, nekome treba duže, nekom kraće.

Hvala, mazar. I sama uvidjam da moze biti zbog njenog stava, radim na tome da ga promenimo.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Hvala Vam. A ova dva sajta mi nisu jasna, molim za objasnjenje.
Na tim satovima možeš naručiti test kit. Kod kuće testiraj ulje
tako da znaš sta imaš. Nećeš znati sortu vutre, a znadeš udeo
THC, cbd i još nekih kanabioda.

Ljudi naruče testkit, da nisu previše u dilemi sta imaju od ulja.
upam, da sam ti time barem malo pomagao.
Ako te još nešto interesira samo pitaj, opusteno:wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nekra

Moj put

Aktivan Član
15.11.2014
178
416
63
Hvala, mazar. I sama uvidjam da moze biti zbog njenog stava, radim na tome da ga promenimo.
ne bih htjela biti partibrejker.... ali da je tako, onda nam ne bi trebalo ni ulje, ni medicina ni ništa. da je do raspoloženja, onda je ulje samo placebo.
naravno da je ključ svega i dobroga i lošega u nama, ali jbg, tko je od nas skužio princip po kojem to funkcionira?! dok ga ne skužimo, preostaje nam lutanje i traženje rješenja za ozdravljenje po konvencionalnoj i alternativnoj medicini

pokušaj biti afirmativna u komunikaciji s njom, ispravljaj sve njene negacije. Znači: ja mogu, ja hoću, ja vjerujem, ja znam, ja volim, itd.
Krenite laganim koracima na pozitivu i vjeru. Ako je u stanju, osmisli joj neki hobi ili zanimaciju, čisto da malo prebaci fokus razmišljanja na nešto drugo.
Sretno!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nekra
26.01.2015
37
21
8
Nis
ne bih htjela biti partibrejker.... ali da je tako, onda nam ne bi trebalo ni ulje, ni medicina ni ništa. da je do raspoloženja, onda je ulje samo placebo.
naravno da je ključ svega i dobroga i lošega u nama, ali jbg, tko je od nas skužio princip po kojem to funkcionira?! dok ga ne skužimo, preostaje nam lutanje i traženje rješenja za ozdravljenje po konvencionalnoj i alternativnoj medicini

pokušaj biti afirmativna u komunikaciji s njom, ispravljaj sve njene negacije. Znači: ja mogu, ja hoću, ja vjerujem, ja znam, ja volim, itd.
Krenite laganim koracima na pozitivu i vjeru. Ako je u stanju, osmisli joj neki hobi ili zanimaciju, čisto da malo prebaci fokus razmišljanja na nešto drugo.
Sretno!
Sve sam ja to vec pokusala, verovali ili ne. Ona je svesna kako se ponasa, i da to nije dobro za nju. Trudi se da prica pozitivne afirmacije, moli se, ima hobi, a to je dekupaz. Ali sve to zavisi od raspolozenja. Dakle, nju hobi ne moze da oraspolozi, ona to radi kad vec jeste raspolozena. Previse besa je u njoj, previse tuge i bola za nekog ko ima tako malo godina. Za nekog ko nikad nije odrastao. Ona je zarobljena u umu 17-o godisnjakinje. Zarobljena u vremenu u kom se razbolela jer joj zivot nije pruzio sansu da zna kako je ziveti bez straha i bolesti. U trenutku kad je trebalo da pocne da se psihicki i emotivno oblikuje, kada je trebalo da se zabavlja, uci i zivi otrgnuta je iz tog mirnog, tinejdzerskog sveta.
 
26.01.2015
37
21
8
Nis
Sto se tice ovog prvog dela Vase poruke, ogromnu ulogu u izlecenju igraju volja za zivotom, cist um i hrabro srce. A da li ce lek biti hemoterapija, ulje ili trave sa Stare planine (banalizujem) sasvim je nebitno. Zato srecemo tako mnogo ljudi sa razlicitim pricama o izlecenju. Zato sto je svako od njih odabrao u sta ce da veruje i to mu je pomoglo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Papa Romeo

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Meni je dok sam bio polupokretan hrpu pomoglo (neprocjenjivo me diglo)
http://2012-transformacijasvijesti....sutnosti-disanje-i-svijest-sadasnjeg-trenutka
2 x prošao, 1. puta čak i onaj dio kad boraviš u toploj vodi, što me dijelom još više ubilo (topla voda je smrt za MSovce), ali psiha je bila nenadjebiva.
I danas pamtim te osjećaje, ali danas mi je skoro svaki dan takav:makaze:
i ovo, malo se preklapa s procesom
vidi s njom, neka pogleda ili joj kupi knjigu, nek malo radi na sebi, nema samo magične pilule ili ulja......:wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Papa Romeo

Moj put

Aktivan Član
15.11.2014
178
416
63
Sto se tice ovog prvog dela Vase poruke, ogromnu ulogu u izlecenju igraju volja za zivotom, cist um i hrabro srce. A da li ce lek biti hemoterapija, ulje ili trave sa Stare planine (banalizujem) sasvim je nebitno. Zato srecemo tako mnogo ljudi sa razlicitim pricama o izlecenju. Zato sto je svako od njih odabrao u sta ce da veruje i to mu je pomoglo.
naravno, u pravu si. kad sam čitala jučer tvoj post i kada sam pisala svoj, sjetila sam se sebe sa 17 godina: stalno sam tulumarila, prvi put sam se u tim godinama zaljubila, sve je bilo super!
na neki način shvaćam tvoju sestru. ja sam jako tužna jer je ona bolesna, njoj bi najveća briga trebao biti izbor cipela uz haljinu, a ne ovo što joj se događa.
osjećam da će sve biti u redu, seka ima super ekipu oko sebe i vi ćete joj pomoći da ona sama sebi pomogne.
sretno još jednom!
 
26.01.2015
37
21
8
Nis
Mazar, pogledala je vec film. Jedina njena konstatacija je bila: "Zivot nije film.". I tu sam se ja lepo smorila. Moj drug, kome je jako stalo do nje, joj je kupio tri knjige Lujze Hej (ne znam da li ste culi i citali) i dodatnu knjizicu sa lepim mislima za svaki dan. Procitala je sve ona to lepo, al kao da nije. Pocinjem da mislim da joj treba da se neko odnosi prema njoj lose, da vice i da se svadja. A mi smo svi u redu, popustamo joj, pazimo na nju, niko da povisi ton,al cini mi se da je pocela to da iskoriscava.
Inace, juce su za sve nas stigle lepe vesti. Uradjen je skener medijastinuma, abdomena,male karlice i vrata. Abdomen i karlica cisti, kao sto su i bili. U medijastinumu je bila masa od 5 cm, sada je vidljiva samo od 9 milimetra. Vrat ima dve zlezde uvecane sa leve strane od oko 2,5 cm i 1,5 cm, prethodno bilo isto to. Jedina promena na gore, sa desne strane zlezda od 1.5 cm. Dakle, medijastinum se polako cisti, a zasto se te promene ispoljavaju po vratu jos ni lekar ne moze sa sigurnoscu da kaze. Njena odgovor na moje pitanje (posto nisam bila sa njom na skeneru) da li to znaci da ulje deluje i da mozemo malo da odahnemo bio je: " Medijastinum se cisti, na vratu raste, na istom smo. Uostalom, skener je uradjen ofrlje (u smislu, ne kako treba, ako neko ne zna izraz :) ). I sad vi meni recite ko je ovde lud? Kad su lepe vesti onda ih docekuje sa podozrenjem i nevericom, kad su lose onda se ne zapita da li nije neka greska. Ja sam svakako malo odahnula i jedva cekam da vidim sta ce ulje da uradi za jos mesec i po dana.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cons and Bizzzo

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Nije zivot film slazem se, drama je :) Tesko da mogu pokraj svih ovih recenica ovdje napisanih ja nesto pametno napisati osim da saljem pozitivne vibracije na max na Vašu stranu. Ja vjerujem da ulje radi, i da je ono razlog. Isto tako vjerujem da bi sebi izljecio rak. Vjerujem. Nacin na koji hendlati situaciju je tesko naci, neki ga nikad niti ne nadju, medjutim drago mi je da si / ste tu s nama. !! Šta tek kada budete znale koje ulje paše pa si ga same napravite. Uff :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nekra

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Nekad ljudi pretjeraju u nastojanju da pomognu osobi do koje im je stalo pa to sa vremenom pocne biti kontraproduktivno...neupitno je da zelite pomoci i dajete sve od sebe ali vi ste zdravi i forsirate osobu sa svojim razmisljanjima i nacinima na koji bi vi funkcionirali a to nije nikako dobro sto na kraju se vidi i iz njenog ponasanja i jos kad uzmemo njene godine koje i kod zdravih su poprilicno buntovne i kontriraju svemu razumnom tu dolazim do zakljucka da morate mijenjati nacin i pristup njoj samoj jer ovako samo gubite snagu i vrijeme....prestanite ju tetositi, oblijetati, davati savijete i nametati sta bi ona trebala mislit i radit....jednostavno pustite ju kao da je zdrava da nadje sama svoj put
 
26.01.2015
37
21
8
Nis
Mario, mislim da si rekao sustinu! Ni sama ne bih bolje rekla (iako sam student knjizevnosti, da se pohvalim :) ) Bice valjda sad bolje, imamo dokaz da ulje rad i guramo pa koliko treba da treba! I da, uskoro krecemo sa sadnjom svakako, jer, jednom kada bude izlecena trebace joj ulje da je drzi zdravom, a i sve nas.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
moze li to nesto konkretnije :)

"Supozitoriji (čepići) za rektalnu i vaginalnu upotrebu:
Iskustva kao i naučna pojšnjenja pokazuju da je korišćenje supozitorija (čepića) jako dobar i efikasan način korišćenja ulja, posebno za one koji se prvi put susreću sa kanabisom. Do skoro se smatralo da je vaginalni i analni način primene najbolji za lečenje kancera unutrašnjih organa stomaka, ali praksa i kod nas na Balkanu je pokazala da je to efikasniji način koji više i brže apsorbuje kanabinoide, neophodne za lečenje i kancera pluća i mozga. Jedino se za jetru i pankreas, preporučuje oralno uzimanje radi prolaska kanabinoida prvo kroz jetru, pa u krvotok, dok se supozitorijima kanabinoidi preko sluzokože putem krvi direktno sprovode do mesta kancera.
Korišćenje suspozitorija znatno smanjuje psihički efkat koji mnoge starije osobe može da zbuni u početku, jer pobuđuje čula, i zato je posebno preporučljivo, a njime postižemo jače lekovito dejstvo, zbog veće količine kanabinoida koji se na ovaj način iskoriste."
klikni za kako se prave -> irka.org
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Power ti je dao super link i skratio mi posao pisanja i objasnjavanja kako se izradjuju...jedino sto bi dodao je da tamo u receptu stoji 0.15 ml po cepicu za mene je to malo puno jer imao sam osobu koju sam savjetovao i koja je radila cepice svome stricu i njihova iskustva su pokazala da je djelovalo puno jace nego oralno ali napominjem nisam probao na taj nacin ali cu se potruditi i probati cisto da vidim koje su razlike a vi ipak napravite par cepica sa manjim omijerom za pocetak da vidite kako djeluje pa kasnije je lako pojacavat dozu kad znate koliko djeluje...kalupe za cepice imate u ljekarni za kupit a ovi moji su radili sa kokosovim uljem (probaj naci sto manje kalupe) rastope ga u kalupe pa u frizider da se stisne i onda su spremni za upotrebu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nekra and PowerSeed
26.01.2015
37
21
8
Nis
Ljudi, treba mi kontakt nekog ili ako neko od vas, koristi iskljucivo ulje bez hemoterapije? Zestoko pocinjem da preispitujem sebe, uverenja i misli.
 
26.01.2015
37
21
8
Nis
Dilema je visestruka. Sa jedne strane, da li ulje pomaze bez hemoterapije, jer jos uvek ne znam nikoga ko se izlecio iskljucivo uljem. Sa druge strane, o cemu se radi u pripremu moje sestre. Zlezde rastu, dakle ulje ne pomaze, gubimo nadu da je lek, a cvrsto sam verovala da jeste. Sta raditi dalje? Isprobati novo ulje, za slucaj da ovo nije odgovarajuceg kvaliteta ili se opet obratiti zvanicnoj medicini? Pitanja su retoricka, naravno nisu upucena Vama. :)