Hockinov limfom ulje i hemoterapija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Iskreno ni ja nepoznam nikoga osobno tko se izlijecio a da nije koristio kemoterapiju al to je tako i zbog toga sto ljudi naravno prvo idu sa konvencionalnom medicinom....e sad o ulju svi znamo da nije magicni lijek koji ce izlijeciti svako oboljenje i da bas svako ulje samo neka je od indice je dobro....nazalost nij tako :(ulje lijeci ono ima moc ali treba potrefiti odredjeni profil kanabioida koji ce odgovarati za tu osobu i tu bolest zato ako imas mogucnosti probajte isprobati neko drugo ulje da vidite mozda ce vise odgovarati jer dok god doktori i labaratoriji nepocnu istrazivati na tom polju i na pacijentima dotada nam ostaje samo da sami isprobavamo u nadi da ce mo naci sortu koja ce nam pomoci...o kemoterapiji nemoram trositi rijeci nisam 100% protiv nje ali nevjerujem da bi je ikakda unjeo u svoj organizam al to sve govorim kao zdrava osoba a bolest zna mijenjati puno toga...pozz i sretno

Ajde ako imas vremena napisi malo kako i koliko ste koristili ulje i ono neka glavna zapazanja i promjene na sestri
 
26.01.2015
37
21
8
Nis
E pa vidite, o tome je rec. To polako pocinje da me plasi. Niko koga znam se nije odlucio da ide samo sa uljem, a mi jesmo. I nadala sam se da ce nam to biti nagradjeno, taj rizik i hrabrost,ali od toga izgleda nista. Sto se tice ulja i koriscenja. Koristi od 31.januara, do sada je istrosila 4 sprica. Spava mozda sat-dva dnevno, ali i to retko kad. Cesce je ceo dan na nogama. Ekcem je i dalje prisutan, ali i ne mora da znaci da je to ekcem, jer je jedan od simptoma Hockinovog limfoma osip na kozi i svrab. U principu, jos je i gora solucija ako nije ekcem, jer to znaci da se bolest siri. Zlezde na vratu su mnogo porasle od poslednjeg skenera pocetkom januara. Bilo ih je 2, sada ih je 4, a pojavile su se i na desnoj strani vrata. Apetit sestra nema, nije se nijednog trenutka pojacao od kad je pocela sa uljem kao sto sam cula da se mnogima dogadjalo. Pridrzava se svih uputstava i saveta, odavno je vegan, a trudi se da sto vise jede sirovo. Pije cedjeni sok,doduse jedan dnevno, sto je za moj pojam malo, ali bitke sa njom nema oko toga. Koristi kostice kajsija, i to nedovoljno, med i djumbir, psenicnu travu, koprivu i med. Smrsala je, sad je na nekih tipa 35 kilograma, a imala je mozda 43 najvise, nikad u zivotu vise, takve je gradje. Mozda jedina promena koju vidimo je ta da joj je oziljak od biopsije zarastao brze i bolje nego raniji oziljci. Verovatno sam nesto i ispustila, ako imate nesto, pitajte.

Iz svega navedenog vidi se da je moja sestra jedna osoba koja se prepusta slucaju. Ako je ja nateram i namolim uradice bilo sta, a posto ja to nisam u mogucnosti da radim jer nisam stalno sa njom (studiram u drugom gradu) onda nista. Ona se uzda u ulje i smatra da je tu kraj. Mnogo je propatila u poslednje tri godine i jako joj tesko pada da uzima sve sto treba i mora, da se raspituje, da prica o bolesti sa drugima i slicno. Dakle, ne iskljucujem mogucnost da je ulje "odlucilo" da ne pomogne zbog njenog negativnog stava prema zivotu, ljudima i izlecenju. Ali, nadam se da nije tako.

Iskreno, ne znam sta da mislim o ljudima i ulju koje koristimo. Prijatni su, zivkaju, raspitiju se za njeno stanje, dostupni su stalno za razgovor. Volela bih da probamo jos neko ulje, ali ne znam ni kako da dodjem do kontakta niti kako da ubedim roditelje da ulje nije prevara. Uplaseni su, nervozni i sve vise naginju ka hemoterapiji.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cons

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Aj ucemo malo vise u analizu veceras sad trenutno sam zauzet al neke stvari koje si napisala ne idu mi skupa sa iskustvom koje dosada imam sa uljem
 

cons

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
09.07.2012
635
1.228
163
Bok baš me razveselilo kad sam pročito da je na snimkama toliko smanjen tumor, limfni čvorovi su joj otećeni jer reagirau na proces kooji se odvija u tielu, odnosno delovanje kanabinoida iz ulja.
Čudno mi e ovo kako spava samo sat dva dnevno , ulje mene ošamuti i samo bi spavao, al dobro svako je osoba za sebe :) možda ona tako reagira.
Sad se vraćam na to da bi trebala pozitivvno razmišljati stalno :) reci joj da već sada ima super stanje u tijelu i da je sve pet :) samo pozitiva s negativnim razmišlanjem neće ništa postiić sam odmaže :)
 
26.01.2015
37
21
8
Nis
Znate kako, nemoguce je biti pozitivan i verovati snimku koji je dobar, ako se stalno iznova pojavljuju novi limfni cvorovi. Znate, ustanete ujutru, vrat veci, a ulje navodno daje rezultate. Kad ce onda da skloni pa te zlezde sa vrata, onda mu se samo posao jos vise dodaje ako one rastu. Svi znamo da je neispitano sve, od dejstva preko kvaliteta do reakcija organizma. Dakle, jedan ruski rulet u kome mnogo moze da se dobije, ali i da se izgubi. Jos uvek nisam naisla na nekog ko se iskljucivo uljem lecio i izlecio. Nazalost, sve su cesce price gde je neko koristio ulje pa umro. Da li je tu dragoceno vreme otislo na ulje ili ne, ne mozete znati. Kod mene u okolini, sve cesca je ponuda ulja od ljudi koji su umrli pri koriscenju. Volim da verujem da nije ulje problem, ali... Shvatili smo, sve u svemu, da mora dosta toga da se uradi da bi se osoba izlecila i da je mozda prvi korak detoksikacija organizma kako bi ulje na pravi nacin reagovalo. Tako da, u tome smo sad, sledi ozbiljna detoksikacija sa lekarom prirodne medicine, pa nakon toga povratak ulju. Zanima me Vase misljenje u vezi tih limfnih cvorova? Zdravorazumski ili imate iskustva?
 

cons

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
09.07.2012
635
1.228
163
Složio bi se , tako radite, možda nebo trebalo prestajati s ulem mođže valjda i paralelno s detoksikacihom uglavnom želim vama svima sretan i uspešan oporavak :vozdra: