Home

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Kada stisnem ikonu home ...

nemate dozvolu za pristup ovoj stranici. Ovo može biti iz više razloga:

Nemate dozvolu da pristupite stranici. Možda pokušavate da editujete tuđi post, pristupite administratorskim funkcijama ili nekom drugom sistemu za koji Vam nije dozvoljen pristup?
Možda je administracija suspendovala Vaš account ili ga niste aktivirali da završite registraciju?


Kada nisam logiran vidim HOME stranicu i article o mobitelima , ali kada se logiram nemam pristup ...???
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutragenjo

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ok ja sam zeznuo stvar zesce. Nema potrebe da pravite blog mozete svi direktno na home sajtu napraviti novu stranicu. Provalio sam kako funkcionise...huuuh...takodje mozete poslati stranice sa foruma i bloga direktno na home stranu. Naravno sve ce proci kroz ruke admina i modera prije publisha....cool ha?

Zato i jeste bio problem sa autorima. Jer nisu ljudi imali permission da naprave stranicu...joooj...
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
uff, ovo je odlično, i funkcionalnost i preglednost i dizajn, sve naj. Malo sam bio skeptičan kako će ta "hibridizacija" izgledati u praksi al mi djeluje super sad.
ali bilo bi i dobro da komentari idu na forum a ne da se račva na dvije strane, pola tu na forumu a pola tamo, kako tko i gdje prvo vidi temu.