Homebox (120x120x200cm)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.02.2018
45
36
18
29
Pozdrav prije 2 mjeseca sam narucio mali niskobudzetni growbox od 100 x 100 preko amazona 2 skanka su niknula i lagano se dizu :) E sad posto ja mnogo pratim forum ,mnogo citam i upijam tako su se moji ciljevi i prohtjevi u ovi par mjeseci povecali pa sam cvrsto odlucio jednom poznaniku prodati ovaj box nakon sto biljke budu gotove i kupiti novi box koji mozete naci ovdje ispod:
http://www.igrow.com.hr/shop/growbox/homebox-ambient-growbox-kompleti/
E sada mene zanima vase misljenje opcenito o toj stranici i njihovim proizvodima, cijeni boxa koja je blizu 4oo eura i naravno koliko je box po vama profesionalan i koji su mu nedostaci :) Hvala vam unaprid
 
19.02.2018
45
36
18
29
a zasto za par godina ? zasto ne duze haha:lol: mislim ako vec dadnem 4oo eura ocekujem da stima sve preko 10 godina ,naravno sijalice su potrosni dijelovi to se mijenja :)
 
Poslednja izmena od urednika:

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Sve ovisi gdje ces ga drzati i kako se odnositi prema njemu.Npr. u nekoj vlaznoj supi,podrumu...hmmm...uzelo bi neki danak..ili:)
 
19.02.2018
45
36
18
29
A nije problem sto nema Aaw vec Almeco Son-T ? I jeli potreban super spreader (ona srebrna sipka ) tj, dodatak za reflektor ?
 
Poslednja izmena od urednika:

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
vidim da ti homebox nemaju unutra hammered mylara nego su srebrnog polietilena koja je razlika?
bar ovaj sto gledam homebox homelab, par 100kn je jeftiji od ambient pa bi uzeo taj radje...
 

Hercegovina

Aktivan Član
14.08.2015
233
405
63
Pozdrav prije 2 mjeseca sam narucio mali niskobudzetni growbox od 100 x 100 preko amazona 2 skanka su niknula i lagano se dizu :) E sad posto ja mnogo pratim forum ,mnogo citam i upijam tako su se moji ciljevi i prohtjevi u ovi par mjeseci povecali pa sam cvrsto odlucio jednom poznaniku prodati ovaj box nakon sto biljke budu gotove i kupiti novi box koji mozete naci ovdje ispod:
http://www.igrow.com.hr/shop/growbox/homebox-ambient-growbox-kompleti/
E sada mene zanima vase misljenje opcenito o toj stranici i njihovim proizvodima, cijeni boxa koja je blizu 4oo eura i naravno koliko je box po vama profesionalan i koji su mu nedostaci :) Hvala vam unaprid

Ja sam od njih naručivao već nekoliko puta i svaki put je sve bilo ok
 

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
taj homebox lab ima dole mrežice za ulaz zraka...
al kad ih prekrijem s onm na cicak onda ne može prolazit zrak?
to moram ostavit otvoreno? al onda ce mi svjetlo kroz to doc do biljaka?
 

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
819
9.436
233
Ostavis jedno otvoreno da ti pasivno ulazi vazduh......npr sa te strane gde ti je najmracnije....ostalo pozatvaras. Moras to nekako ususkati da ne ulazi svetlo...
 

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
razmisljam da kupim jos jednu cjev od metra - metar i pol pa da ostavim ovaj jedan otvoren...stegnem ga oko cjevi...to bi bilo predugacko da svjetlo dopre, a dolazio bi zrak...
ili ostavit taj zadnji, on je pod sjenom stalno tak da kontam da je ok?
 

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
819
9.436
233
Da, mozes tako...I gledaj da ti turbina za usis bude dijagonalno iznad od tog otvora za pasivni upuh...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nesala
03.11.2018
52
148
33
38
Isuse...osjecam se ko dite pred 3d slagalicom, na kojoj se slaze unutrasnjost rakete . Ja bi to krenula sadit, di cu, kud cu...majko mila. Treba mi uvod for dummyes. Citam ovo sve vec danima, ok, skuzila sam da mi treba sator, lampe, ventilator, svasta nesto. Moram napomenit da nemam pojma kako biljka uzivo izgleda, a kamoli kako da je uzgojim. Ima li neko zivaca da mi napise korak po korak sta da uzmem od opreme, koja velicina, kakav ventilator, svjetiljke? Cilj je dobit 500 g cvjetova za ulje koliko je to biljaka, u koju velicinu satora?