HOMEbox HomeLab GrowBox komplet

Hesi Canna Mills Nutrients
01.08.2016
11
9
3
Pozdrav,

Ovo bih mi bio prvi grow te ujedno i prvi growbox.
Citao sam po forumu u sjenama pa sam odlucio da si uzmem cijeli komplet odjednom.
Ovo su njegove komponente;
– HOMEbox Home Lab L (100x100x200cm)
– rasvjetni komplet Plug&Play M/L (Sylvania HPS dual spectrum žarulja s Pro Gear prigušnicom od 400W, s utikačem i Almeco Son-T reflektorom s kabelom)
– ventilacijski komplet Plug&Play L (Ventilator Vents TT 125 2 brzine (220/280m3/h) s EUP kabelom, CAN filter 300, 1m AluFlex cijevi 125mm).

Pitanje se odnosi vezano za prigusnicu od 400W, dali je ovo dovoljno za grow od 4 do 5 biljki bez preinaka od pocetka do branja biljke, ili bih trebao uz to uzeti jos jednu od 600W za fazu cvjetanja?
Vjerujem da je ostatak komponenti sasvim solidan za 4,5 biljcica unutar boxa od pocetka do kraja.
Bio bih vrlo zahvalan ako netko iskusniji baci oko i samo mi da quick tip.

Hvala na utrosenom vremenu.
Lp,

Sviđa im se: Hermic and Brrrrrr

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.174
8.853
258
Harare
shitexpress.com
400 w je više nego dovoljno za taj prostor, dual spectrum žarulje imaju 20-30% plavog i 70-80% crvenog spektra, možeš gurati čitav grow, i više od 400 nije potrebno za takav prostor, imat ćeš finih problema sa toplotom inače, a može stati do 9 biljaka u 11l potovima (sog 12/12 od početka), ali i urod će ti biti otom potom, ali 8-11 biljaka u 11l potovima, neka brza cvatujuća indika bez topiranja, nakupi se toga, dovoljno da pušiš idućih 6 mjeseci različite strejnove, samo gledaj da u istom periodu završavaju...
Inače ako želiš dužu vegetaciju (mjesec dana), onda je najbolje uzeti 2 max 3 biljke ako kontaš još treninge raditi..i visina od 200cm je :thumb:

OP
OP
endless
01.08.2016
11
9
3
I mislio sam gurati neku indiku, razmisljao sam posadit 5-8 komada purple express auto za prvi put i nastojati se praksirati na tome.
Citao sam da je dobra za pocetnike posto dosta prasta.
Tako da najvrv u taj box strpati par komada i upustiti se u avanturu :)
Hvala ti na odgovoru btw, zelim ti ugodan ostatak veceri ;)

Sviđa im se: Brrrrrr and 420Florist