Homemade BOV by NARQUILA

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
hehe cek dis aut imao ideju i zradio


jbg slika je loa jbg radio telefonom nisam imao vremena

p.s bic je mini

a dobro brain zbori duvat zdrava navika :)))
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
jebo folije, flase i neznam sta... dobri stari djokavac je po meni najveci gust, najjednostavniji i onako... old skul... nema do djoksa...

djoks forever..

btw... "kazu da je pusenje heroina na foliju jako nezdravo" - > rotflmao!!! Tko bi li se nadao hehe... Jedan od zescih postova koje sam ovdje vidio..
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Ovo sam vam poazao kako se pravi i pusi zato sto 3-4 puta bolje vas uradi ista kolicina trave nego na dzoint. Za ovo ti ne treba da mjesas duhan sa travom.
evo kolika ti je upotrebljenost thc na dzoint
http://forums.vutra.org/obrazovanje/3248-pusenje-na-dzoju.html

a na ovo ti moze biti 100% ako stavis onoliko koliko mozes povuc odjednom

p.s. a ne znam zasto govoris da je tebi pusit na joint veci gust ko te je uopste pitao to
 

Pepinja

Banned
Banovan
24.02.2010
36
1
0
32
Ovo je stari topic ali nisam mogao da ne podjelim mišljenje s vama... (ovo je moj prvi post) :)

Ovako sam ja radio bong ne uključuje aluminisku foliju osim ako nemate mrežicu...

Trebati čete: Bocu velićine od 0.25 do 2.0 l ovisi kako ko voli...
flomaster ili kemisku olovku,
nastavak za odvidavanje od gedora (Šarafcigera ja mislim da se i tako kaže), po mogučnosti između 7mm i 14mm (ja stavim 8-9),
upaljeni cigaret, upaljač, ili lemilicu, (nešto vruče),
Vruče ljepilo ili Super bond, ili neku traku kao obični selotejp (samoljepljiva traka) ili Duck tape.
I nešto za dezinfekciju (nije nužno)

Cigaretom izbušite rupu na dnu boce oprilike na 1/3 (neka bude rupa nakoso prema dnu boce)
Rastavite Flomaster ili kemisku olovku, te vam središnji dio posluži kao cjevćica, koju prije nego što stavite dezinficirate ili operete s nećim (nije nužno) :)
Uzmete nastavak za odvidavanje njega uhvarite klještima i stavite direktno i držite oko 1 minute. (Kako bi bezbojni lak izgorio (isto to i na aluminiskoj foliji samo nju držite oko 20 sekundi)

Zaljepite nastavak za odvidavanje poželjno Vrućim ljepilom i selotejpom za cjevćicu.
Te je provucite kroz rupu na bocu.
Kad je ljepo namištena kroz rupu, učvrstite je vručim ljepilom ili nečim drugim.
Po želji dodajte mrežicu od aluminiske folije u nastavak za odvidavanje i tamo ide marihuana.
(aliuminisku foliju jednostavno napravite odgovarajuče veličine i probušite puno rupa iglicom)
Isto tako poželi probušite još jednu rupu iznad ove prve oprilike 1 cm više (za izdisanje)
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
ma nikad više folija i plastika...
baš sam pred otprilike dva mjeseca držo foliju malo duže na plamenu
i dim nikako da prestane...čak se počela na rubovima savijat
i sve mrežice koje sam nabavio izgaraju.
mislim nije to strašno ako malo dimiš
al ako vas je više pa se duže zagrijava i ako češće dimiš to je otrov za pluća...

zato od sad samo na epruvetu sa stalkom
ono se jedino ne dimi :D...a kasnije kad skupim pare na vaporajzer

nego ako koristite folije i ako vam ne izgaraju kad duže držite na plamenu
slobodnoi napišite koja je to folija....
i ako netko zna kolko je štetan taj dim bila bih jako zahvalna
 

Pepinja

Banned
Banovan
24.02.2010
36
1
0
32
što se tiće izgaranja folija uzmi veliki komad folije presavi puno puta da bude debel i odgovarajuče veličine. Te ga uhvati klještima ili nećim drugim, i držu iznad plamena dovoljno dugo da folija postane narančasta (užarena).

Nakon toga najbolje ako imate moršu ako ne običnim klještima je stisnite (morša - kao velika stolna klješta) stisnite je i ostavite 10 min dobit čete čvrst komad.

za bušenje rupa ugrijte iglu i na posao... (makar slažem se s shamanom jer ako se ima para za 10g vutre uzmi 5g vutre i kupi pravi bong
 

Almira

Banned
Banovan
20.01.2010
12
1
0
38
iako nepušim više na bocu čistu jer dere grlo, ja odlučila vama reć koja je najača boca na tržištu :D imate primjer bocu od 2 il 2.5l , izrežete ju popola da bude recimo 20 cm donji dio visok, gornji dio možete baciti, tad izrežete još jednu bocu od 0.5 ili 1l visine 22 cm i tad možete donji dio bacit... dakle, onu gedoru(nastavak) veličine 11mm(?! ili veće manje, ovisi i o grlu manje boce) koja će sjedati na grlo, možete malo i ugrijati vatrom gornji dio grla boce kako bi se gedora bolje namjestila za svoja buduća ubijanja :=) i na toj gedori(nastavku) treba napraviti limić koji sjeda na rubovima nutarnje strane gedore u sredini sa odgovarajućim rupicama( 1-2 il 3) ..(sad baš probala zapalit taj lim koji sam koristila od svijećica onih malih, i dimi se malo, ali preživjet ćete :)) i dakle napunite veću bocu s vodom do 1cm od vrha, stavite manju bocu unutra, i gedoru namjestite u grlo te male boce(koja treba sjedati 1mm u grlo da se lakše skida,) i travu naravno unutra s duhanom-fuj .... i pripalite upaljač iznad trave, i tad počnete povlačit za grlo bocu prema gore polako, a vatra će ići ka dolje i pripaliti travu, i napuniti bocu dimom, i kad dođe gornji dio boce do gore, a da dim ne izađe odozdola, skinite gedoru a da vam se ruka ne pomjera gore dolje(jer dim može izaći i dolje i gore kroz grlo), i tad možete brzinom kojom hočete spuštati gornji dio boce natrag u donji i sav taj dim šta će proć kroz grlo boce u vaše grlo će vas ubit! kako spuštate bocu, izlazi dim kroz grlo, a vi glavu(usta) spuštate kako spuštate bocu i uvlačite dim šta izlazi...kašljat čete na početku, dok ne shvatite da treba samo taj dim hrabro progutat dok izlazi duboko u sebe, jer od straha vam baš krivo sjedne pa kašljete ... nema jače boce i veče štednje! :)) lako je sve napravit i praktično je(a i ima neki fetiš u toj boci:)), ako ne razumije ko, napravit ću je, i okinut vam slike... i kad dođete do te mjere da više nemožete podnjeti da se stalno ubijate , samo ju bacite i počnete pušit čistu :)
 

Almira

Banned
Banovan
20.01.2010
12
1
0
38
ma kakva uvreda, samo treba polako čitat, al jest malo sčačkano jer nisam dimila danas ništ :), malu pauzu radim...pa ovisi koja vrsta gravitacije štajaznam...pitaj boga:))
 

Almira

Banned
Banovan
20.01.2010
12
1
0
38
to je taj bong :p ...a više mi onda gravitacija zvuči ako recimo je mala boca cijela sa gedorom, i da se probuši na dnu rupa koja se prikrpa s prstom dok ima vode unutra i zapali se i pusti da voda otječe i boca napuni dimom,,, a kad gledaš, sve radi na gravitaciju :D a upravo zbog željene brzine spuštanja i količine dima, taj bong je među najačima...pa da, evo mi ideje, baš bum napravila jer će manje peć grlo...
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
zahvaljujem na savjetu
budem ga primjenio u slučaju da si za ova dva tj. ne napravim glinenu lulu :D
neki forumaš čijeg se nicka ne sjećam me inspiriro na to
mislim jeftino je, mogu je učinit po svom istančanom ukusu,
i s obzirom da će cijela bit u jednom komadu mogu napravit filtar u sklopu lule
(probušit s iglom rupice u glini) tako da se ne moram zajebavat sa stavljanjem i nabavljanjem novih mrežica...
i dobro će hladit dim, a što je najvažnije od svega glina ne izgara,
bar kolko ja znam :D
da se čak sklepat i neki bong u kombinaciji staklene pivske boce i gline :D

ako kreacija bude uspjeh viškove će dobit osoba koja će mi se najviše ulizivala do tad :p :D
 

Almira

Banned
Banovan
20.01.2010
12
1
0
38
pa eto vidiš kako ideje rastu kad se priča a ne podj... :) nego lula od gline i glina i staklo jer ta plastika je u k... ,,,,predobro, okačite slike ljudi moji šta ste se sklupčali :D evop jedan vic sad se sjetih,, priča svećenik nešto u stilu dajte i dat će vam se na misi, kad mujo će na to..ajmo djevojke šta ste se stisle :)) al neide tak garant :p
 

Flip

Banned
Banovan
02.03.2010
47
2
0
43
Ovako se kod nas u kraju pravilo od malih nogu (ako vetj neko nije napisao, mrzi me da chitam)

Flasha bilo koja plastichna, sipa se voda do 1/3 flashe, a na pola prostora gde nema vode se izbushi rupa, zarom cigare ili kako god. A folija ide isto kao u ovom prvom prikazu.

Chisto da se ne zamarate sa savijanjem flashe, a ukoliko stavite neki sok (il shta vetj po izboru) dobitjete dodatni ukus po zelji ;)
 

Flip

Banned
Banovan
02.03.2010
47
2
0
43
Ovako se kod nas u kraju pravilo od malih nogu (ako vetj neko nije napisao, mrzi me da chitam)

Flasha bilo koja plastichna, sipa se voda do 1/3 flashe, a na pola prostora gde nema vode se izbushi rupa, zarom cigare ili kako god. A folija ide isto kao u ovom prvom prikazu.

Chisto da se ne zamarate sa savijanjem flashe, a ukoliko stavite neki sok (il shta vetj po izboru) dobitjete dodatni ukus po zelji ;)