Homemade BOV by NARQUILA

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Evo sad cu vam pokazati kako se pravi neki pipe kojeg kod mene zovu bov

Materijal
a)flasa od pola litre moze i manja (sto manja to bolja)
b)upaljac kad se pravi rupa plamen treba biti sto manji a kad se pusi sto veci
c)alu folija(treba je sto bolje ispresavijat da bude deblja i jaca)
d)špena ili igla(moze i medicinska i igla za sivanje)


1.Sa flase odgulite celofan i presavijete je na ovaj nacin:

To bi trebalo izgledati ovako nekako:


2.Sada treba staviti foliju na cep i to je mjesto gdje ce trava ici(kod nas mi to zovemo fišek)


I to bi trebalo izgledati ovako


3. Sada taj fišek treba isprobijati iglom ili špenom da bi dim mogao proci


NASTAVLJA SE
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
KOd mene se ne vidi bas najbolje jer je slikano tel al treba da bude isprobijano sto bolje mislim da ima sto vise rupica (nemojte sada bas pretjerat pa kad povucete da trava propadne u flasu)


4. Sada treba napraviti rupu gdje ce se vuci mislim rupu gdje treba da dim prolazi u vasa pluca


Evo rupu sam pazljivo probusio tako da nije ni mala ni prevelika


Evo slike krajneg proizvoda i ovako bi to trebalo da ispadne ako budete pratili redosljed nece biti nikakvih problema veoma je jednostavno



P.S. Ja cesto pusim na ovo jer se napravi na brzinu a nece te niko primjetit kad krenem u prirodu ponesem sok a dzepu sve ostalo, volio bi da mi javite jeste li uspjeli pusit na ovo i kako vam se cini.
Napravicu tutorial za homemade nargilu cim uspijem naci slobodnog vremena
Pozz
 
02.07.2007
30
2
0
33
Pusio sam ja par puta na tako nesto slicno, dobro je, samo mi se cini da se vise trave tako utrosi, ili ja mozda gresim.
Postoje 3 puta kada sam se najvise uradio, jedan od ta tri puta je bio kada sam pusio na tako nesto slicno.
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Ne utrosi se vjeruj mi ako nemozes da izvuces od jednom cijeli fišek natrpaš sebi manje pa neces ni trun bacit;
A ovo je stvarno zivotinja jace je cak i od nargile znam jer uvijek pusim na tako te sprave a dzoju samo kad pusim sa kakvom curom(jer kad bi vidjela to ili nargilu rekla bi da sam pravi narkoman LoL)
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Uh... sto jeste jeste al kanta je najjaca al rijetko pusim na nju mozda 3/4 godisnje al sve i jedan put zapamtim nema sta ona je najjaca
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
ja preferiram vodeni bong...izbušim rupu pri dnu boce nabijem lulicu stavim malo vode da je vrh lulice u vodi...rupu pri vrhu..ta na vrhu je dobra zbog ekonomičnosti mogu sav dim iz boce povuć tako da ništa ne ostane nepotrošeno :-D
mene je bong najače opalio ali sam ironično i najviše kašljo...
valjda hladni dim više iritira grlo
svakom slučaju bong je najbolji izbor :181:
 
15.08.2007
4
0
0
43
Može li se na ovaj "pipe" pušiti i šit? I kako....stavim mali grumen u aluminijsko udubljenje i potpalim upaljačem? Moram li za to vrijeme uvlačiti dim kroz rupu?
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Može.Možda bi bilo dobro da pomješaš s duhanom.Dok pališ moraš vuči dim.Dobro bi bilo da staviš koliko odjednom možeš povuči kao što kaže Narquila.
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
!!!!!!!NAPOMENA!!!!!!!:Narquila,vjerovatno si zaboravio pa cu ja reci.Aluminijska folija ne bi trebala nikakve spojeve otpuštati,tj. ne izgara,ali aluminij je prevucen tankim slojem necega(plastike?) i to se pri vecim temperaturama otpušta i nezdravo je(neka istraživanja u vezi pušenja heroina s folije kažu vrlo nezdravo).Prije nego što stavite foliju prelazite preko nje plamenom,ponekad se može vidjeti i dim,tako se rješite tog sloja i onda je bolje.


Zar nije isto smotat pljugu,zabit u bocu filter i vuc na grljak?Može još malo vode na dnu da rashladi malo ili neko pice za aromu.

Naravno znam da je prednost što ne moraš motati.Ali ako je ekipa onda mislim da je bolje s pljugom.Mislim da po jacini nema razlike.
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Da to je tacno za alu foliju i pusenje na nju al kod pusenja horsa folija se mora zagrijavat i isparavaju neki spojevi Al, al kod pipe folija sluzi kao "cjedilo" tj. ona samo sluzi da se trava zadrzi na jednom mjestu mislim da trava ne propadne u flasu tako da se folija ne zagrijava toliko i ne isparava spojeve(mozda malo).
I da ti ne solim pamet nego samo da ti kazem probaj ovo sebi napravit i zdimi, pa vidi kako udara i pokazi drustvu pa ce te skoro uvijek kad mozete pusit na ovo :sun2:
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
b r a i n c h i p je napisao(la):
koja onda svrha bonga majstore?

da pušiš čistu travu a ne mješavinu sa duhanom...koji uništi cijelu stvar
da pročisti dim tako da manje šteti plućima

istina je da je dim hladniji pa ti nije neki problem vuć kao kad je toplo ali ja se
lako se precijenim(obično je to slučaj)pa se gušim i valjam po podu :rofl:
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
bozga je napisao(la):
Uh uh, pušiti iz boce - kaj nema dim malo okus po plastici?! :pat: Bolje je kad se ulije vode malo...

Naravno da nema.
Pa kad pusis na nargilu i kantu e onda mora ici voda,
a ovo čudo u mene je na isti nacin kao na pipe pa kako ces u bilo koji pipe uliti vodu???:eek:hno: