Homemade cooltube by gens

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
...pa gle ja mislim da je bolje da puse kroz njega jer brze odvodi toplinu, al mozes stavit i na boxpa da vuce topli zrak iz CT-a.....ja sad slazem novi box i stavljam dva kupaonska venta....jedan na CT da puse kroz njega a jedan na stranicu boxa da to vuce van....
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
37
Meni je box na mjestu koje se jako zagrije po danu tako da je u toj prostoriji po ovim vrucinama 40 stupnjeva a tada je u boxu 35.imam klimu imam sve al opet kad je klima u prostoru di je tak vruce ni ona bas ne hladi.imam ct i na njemu vent od 500m3 i i dalje je vruce jer vent vuce izvana zrak od 40c normalno da nemre ohladit lampu. Tak da ti sve ovisi ako ti vuce ct vruc zrak lose ce hladit lampu a ako je malo hladniji bit ce puno bolje.al opet ne kak treba.ja neznam kako da rjesim to s temp.sve sam pokusao.poludit cu.
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....jednostavno pricekaj da dode hladnije vrijeme, ima puno ljudi koji ne sade preko ljeta bas zbog velikih vrucina......ja o svojih 250W ne razmisljam dok ove temperature ne padnu....

....zato sam slozio ovaj PC da mogu growat preko ljeta, za ohladit box sa 70W HPS-om koristim 6 PC ventova na 12v i temp mi je nekad na granici (30, nikad preko)....

.....dok je bilo ono zahladenje par dana temp je pala na 22 pa sam spustao voltazu....po meni je vanjska temp jako velik cimbenik za temp u boxu....
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
37
Da je.kad je sad bilo 22 ct je bio hladan.cim zatopli je kaos.joj kad bi bar mogao stat prek ljeta.rade nek raste.evo mj.dana je na vegetaciji.samo molim boga da ne postanu lady gaga.
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
poz svima! imam pitanje vezano za staklo CT-a...dali kroz to staklo prolaze svi lumeni ili se brojka smanjuje zbog stakla?i dali to moze bit bilo kakvo staklo?hvala