Homemade gel za prikrivanje mirisa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
pa kako ću pojasniti nekome šta to duvam? :D

Morat ću opet uzeti Blackberry Auto, ne sjećam se od koje banke, ali biljka nije imala nikakav miris kad se pušila.

Doduše, mogao bih u jednu kutiju ubaciti hed i malo dalje od heda par ona gelića, da vidim jel moguće da gel toliko ubije miris, trajno.

Ponekad u kući zaboravim zatvoriti posudu po 24h, čudno je kako voće koje stoji blizu nema miris hahaha.
 

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Ocito, sad sam procitao na nekoliko stranih foruma. Hmm probat cu svakako, uskoro ce berba pa probam dio.

Pretpostavljam da se i naknadno iz neke stare tegle moze uzeti koji hed i odraditi water curring da se ubije miris, osim ako je to moguce samo nakon berbe.

Probat cu.
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.319
8.339
258
Samo da prijavim da sam probao napraviti ovaj gel ali nije mi baš uspelo. Stavio sam 5ml esencijalnog ulja od limuna i skoro ništa se ne oseti sem kad priđem nosom. Ni blizu ne prikriva miris trave u sobi.

Takođe, ulje se nije dobro umešalo sa gelom. Možda sam trebao češće mešati dok se hladilo?
 

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Meni se Ona gel i to od naranđe pokazao najbolji za prekrivanje mirisa, u kući.

Nego - vi što uzgajate u šatorima, jel miris probija kroz materijal? Ili recimo vi što imate OSB ploče kao boks?

Ja koristim stiropor box, a radio sam i u drvenim ormarima - i mogu tvrditi da miris iz ormara puno manje "bježi" nego iz stiropor boksa. Možda sam u krivu, ali imam dojam da je stiropor jako porozan. Dobro, i rasvjeta bježi kroz 5cm stiropor pa treba obljepiti izvana, moguće da zato i smrad izlazi kroz njega.
 
22.05.2022
47
92
18
Samo da prijavim da sam probao napraviti ovaj gel ali nije mi baš uspelo. Stavio sam 5ml esencijalnog ulja od limuna i skoro ništa se ne oseti sem kad priđem nosom. Ni blizu ne prikriva miris trave u sobi.

Takođe, ulje se nije dobro umešalo sa gelom. Možda sam trebao češće mešati dok se hladilo?
Napravio sa nekim mirisom lavande pola male bočice stavio ,miriše lavanda oko cijele kuće i u kući hahaha dobra stvar za 35 kuna ;)
 

Prilozi

  • IMG_20220712_223556.jpg
    IMG_20220712_223556.jpg
    196,1 KB · Pregleda: 27
  • Sviđa mi se
Reactions: Jolly Joker