Homemade grinder

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

WickedRoller

Banned
Banovan
17.09.2017
5
6
3
23
Zanimalo me kako napraviti najlakse svoj grinder od stvari koje se mogu naci u kuci/garazi. Vidio sam na forumu da ima puno ljudi koji su to radili. Takodjer, hocu biti malo "produktivan" i zasto bacati pare na nesto ako se moze napraviti kod kuce.
Samo ako moze bez usranih komentara sa vrijedanjem itd..
 
Poslednja izmena:

WickedRoller

Banned
Banovan
17.09.2017
5
6
3
23
Pa ja razmisljam sada bas, vidio sam par slika gdje su za one kako da kazem, oštrice unutra koristili sarafe... Pa sad skupljam jos ideja, inace se unaprijed veselim odgovorima i prijedlozima
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Mlin za kavu.. bash bi volio vidit kakav uradak diy grindera :D
eo razmisljam kako i sta.. :D de decki pucajte kakve ideje.. :D

p.s
Starter topika uleće na forum, isto ko juan zuniga onom neymaru u leđa :D i još veli bez vređanja.. pa ko će te bolan ovdje vređati?
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Starter topika uleće na forum

Kol'ko vidim, izletio je jos brze sa istog... :D

Nego, nazad na temu.
Bas kontam da se prisjetim te fore sa sjecivima od oštrača olovaka. Pogodni su zbog toga sto su maleni a imaju rupe za šarafe. E sad, on je napravio to sa tri ostrice, tako rasporedjene da izgledaju kao znak mercedesa. To je bilo upakovanu u neku malenu okruglu drvenu posudicu poput danasnjih grindera.

Kao sto rekoh, davno bilo, cak se ne sjecam jel to bilo uopste funkcionalno.
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Vidiš, dobra ideja sa tim "žiletima", a još bolja ideja, uzet igračku (autić), i izvadit mu motor, i od njega napraviti električni grinder.. samo, treba posudu smislit, da to sve drži unutra..
/edit

XXL kinder jaje ? top bi možda kao posuda mogla doći.. ha?
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Ti motori od autica su preslabi da bi mogli usitniti neki kvalitetan hed. Dok jos napakujes oštrice jedva bi sebe pokretalo, a zamisli kad stavis mastan hed jos ako ima neka grancica...
Trebao bi ti motoric od bar 12 volti a to je vec inženjerija. Plus baterije, ili ispravljac na 12 volti...
Meni to djeluje neprakticno.
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
23.10.2017
13
3
3
25
Mlin za kavu.. bash bi volio vidit kakav uradak diy grindera :D
eo razmisljam kako i sta.. :D de decki pucajte kakve ideje.. :D

p.s
Starter topika uleće na forum, isto ko juan zuniga onom neymaru u leđa :D i još veli bez vređanja.. pa ko će te bolan ovdje vređati?

Ja sam prije sat vremena napravio mali tutorial kako napraviti, pogledaj temu ako zelis, a WickedRoller nazalost nece moci vidjeti haha :wave: