Homemade Wooden Bong

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

TotalUnderground

Aktivan Član
03.11.2008
64
6
0
35
evo,znam da mozhe i od flashe,ali ja sam otisho korak dalje i napravio fully funkcioning drveni bong,trudeci se da koristim samo prirodne materijale,simbolichki znate..mother nature i to..pa evo slika..
http://img26.imageshack.us/my.php?image=bild0207m.jpg

shteta shto je od njega ostala samo lepa uspomena extremnog naduvavanja sad za prvi maj,jer ga je neki bolid dok ja nisam bio tu slomio..toliko sam se naduvao iz njega,da kad sam otishao i seo na livadu,nisam znao da li pada mrak ili svice..ali ozbiljn o,totalni gubitak percepcije o vremenu..bilo je 8 sati uveche..

zanima me da li je josh neko imao slichne poduhvate,pa ako jeste,pliz aploud ovde...
 

TotalUnderground

Aktivan Član
03.11.2008
64
6
0
35
koristio sam drshku koju sam odsekao sa lopate i onda shmirglom napravio,da izgleda rebrasto..kao sud koristio sam kokos koji sam cirkularom probushio i ispraznio..te shkrabotine koje se nalaze na njemu je tibetanska mantra om mani padme hum koja tu stoji vishe zato shto kul izgleda,onako plemenski,nego zbog znachenja..sud u koji se stavlja vutra je ukras sa jelke,zvonce,okrenuto naopako i probusheno na dnu...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Coa420

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
Bas lijepo izgleda, barem je izgledalo, steta sto se slomi, ali napravit ces ti vec drugi :icon_lol:
Svaka cast na ovome, i na koristenju prirodnih materijala posebno:sun2:
 

TotalUnderground

Aktivan Član
03.11.2008
64
6
0
35
ruchnom burgijom,ubih se,tri sata sam bushio...stavio bih josh slika,al nece na imageshack,stavljam sve razlichite ali mi uvek istu vraca,nije mi jasno kako to...
hvala na komentarima...