Homofob...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
u obdanistu cak je mom sincicu jedno vreme neki gej bio vaspitac, tako da se druzim sa njima kao i sa svim ostalima i ne zanimaju me njihovi licni detalji o bilo cemu u vezi njih
dok za usvajanje dece nisam, a nije me sramota pitati ih sta oni misle o tome, dal bi uopste trebali da zele decu ako ne zele picu? koji nagoni rade levo, a koji desno? ne znam i ne mesam se u to, neka odluce oni kojima je vise stalo, nisam isla ni na referendum sada kod nas, iako inace idem na vecinu tih sranja od glasanja.
na referendumu je bio odbacen predlog inace i bez mene: Neslu
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Ja bi radije da me kao pusaca marihuane cijeli svijet gleda kao sto gledaju "pedere" (pa da tu i tamo dobijem "pljucu, al šlajmaru" ili batine) nego kaznenu prijavu ili bajbukanu... nego da me gledaju kao ovaj pusi travu, on je narkoman, nemoj se druzit s njim, odvest ce te u zlo...itd, klasicna sranja...

Znate zbog cega u ovoj jebenoj drzavi, tj cijeloj ExYu tako je kako je...., zato sto smo fakin konzervativna nacija, kojoj je stalo iskljucivo do njihovog dupeta, al svejedno, zabadamo svoje ooogromne noseve u tudja posla...

Sta Vas gospodo da 'prostite, boli ona stvar, dal se neko jebe u dupe, usi ili pizdu ? Neka se jebe di oce, neka ne maltretira Vas... Isto tako, sta koga boli ona stvar, dali JA pusim travu, cigarete, crack ili neciji ***** ? Tko mi ima pravo suditi za to ? Onaj sugavac koji ide na tekme, pred ducanom zica za pivu jer sam nije sposoban zaraditi za istu, a kada tekme nema, onda tuce "pedere", u frajercine, majci mu ga nabijem... i to po mogucnosti 10 na 1...s "martama".... FRAJER...

Naravno, nisam za to da se u javnosti to eksponira, isto kao sto nisam niti za to da se pusi u javnosti..., kao da se i pije... mogu nabrajat .......... SVE bih dozvolio, od prostitucije, preko gay brakova, do pusenja trave... al bi na to udario takav porez da se "useres", pa da vidimo gdje je kriza...


Oprostite na ovakvom postu, nadam se da necu zaraditi negativne bodove, ali bas me iznerviralo koliko ste u jednu ruku liberalni a u drugu ne..
Ps, nisam gay, barem neznam da jesam, nikada me to nije privlacilo...tko zna, mozda jednog dana, ali drzim do toga da svatko ima pravo na svoju odluku, kako ce provesti ovaj zemaljski zivot..

Hvala
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Pa dobro sad... referendum.

U kojoj god exYu da se odrzi, rezultati ce biti slicni. Zasto je to tako?


Ne znam. Kad sam bio mali, ***** je bila sprdnja. Od kad znam za sebe... znate kaj, treba to malo potraziti dublje ono kuzite spiku, nije to od sinoc, kao nacija je ovakva onakva nema pedera nema tolerancije, nizozemska ima ovo ono mi nemamo mi smo balkanci.

Zasto je to tako? Kuzite? to je jedna jako jako duboka prica, vjerojatno ne postoji covjek koji zna tocan odgovor


Uglavnom, nemojte mjesat vutru pedere lezbe i tolerancija/modernost sta ja znam, sirokogrudnost.

Evo jedan vic:

Sto ****** rade kada puse frulu? Natjecu se koji ce popusiti vise :D :D :D
 

hendrix&frusciante

Aktivan Član
22.10.2011
113
62
0
30
liberalan sam i nemam nista protiv homoseksualaca,paradu u jednu ruku podrzavam,i te parade samo pokazuju u kakvim drzavama zivimo kad oni ne mogu ni 2-3km prosetat bez da se skupi par tisuca kretena koji ih napadaju zbog njihovog seks.odredenja...:/ Sto se tice usvajanja djece,to pravo im ne bih dozvolio,ne zbog toga sto smatram da ne bi bili kompetentni kao roditelji niti zbog iceg drugog doli zbog toga sto bi djeca kojoj su roditelji gay par bila uzasno diskriminirana,maltretirana i obiljezena tokom djetinjstva,a i zivota..smatram da je to prevelik korak,barem za sadasnje vrijeme,ako se drustvo promijeni mozda ce za koje desetljece to biti normalno,ali za sada to nema pretjeranog smisla..uostalom koga briga ko koga trpa,nikad mi nece bit' jasno zasto se ljudi time zamaraj:sun2:
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Hm ja homoseksualnost smatram nekom bolešću.Jednostavno ne možeš o tome sudit jer nisu oni krivi.Imam prijatelja koji je gay i reko sam mu da ništa ne pokušava jer......Ali mi smo super prijatelji i ništa me ne muči po tom pogledu,ali opet nije mi svejedno jer mu se može svašta motat po glavi.Iako ga smatram boljim prijateljem on jednostavno nije tip s kojim možeš pričat o curama nego o interijeru i modi,što meni baš i nije privlačno.Nemam ništa protiv toga al bolje da ništ ne pokušavaju jer u tom trenutku ne znam jel bi bio smiren...
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Strah od istog spola...hmmm...meni su muški nadasve ružni, kad se pogledam u ogledalo, ne vidim ništa lijepo, dok žene :) E to je već druga priča ;) Ali strah, to nije baš dobar osjećaj. Ako se bojite homoseksualaca, a drkate na lezbe, oprostite,ali s vama nešto nije u redu. Meni se gadi gledat dvije ženske kako bale jedna po drugoj. Bolje da to rade samnom :D
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
evo ja sam dvolicna po tom pitanju, priznajem - kad mi drugar gej pomene svog decka i kako mu je svilena koza, moram da sa izvinem i odem, jer mi krene pegla. dok dve zene kad se maze, cak me nekako i lozi. a po drugoj strani ne volim lezbe i njihove stavove i ponasanje, zene su zenstvene i nezne, a one na sve lice obicno osim na zenu. a gejevi su super drugari, kao drugarice koje pritom nisu ljubomorni skotovi, samo da ne idu u detalje i da mi se ne stvaraju slike pred ocima koje mi se gade od malena i nije mi nametnut taj gnus, tako sam se osecala i prvi put kad sam videla dvojicu da se ljube i ne znajuci da postoji tako opredeljenje.
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
i i i i i i i i i ........


Ovo ne treba nikom....!!!! Smeta mi ekstremizam bilo kog oblika.Neka ih,samo da mi ne setaju ispod prozora.Čemu ovo vodi?

Kao što nisam pobornik šetnje tipa ja duvam,ja volim ganju tako nisam ni za ovo.Ne želim nikom da namećem svoj stav,meni je bitno da ga imam...
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
Ne razumem zasto svi treitrate homosexualnost kao bolest... To je samo varijacija sexualnog opredeljenja...Nisu oni to izabrali! Ne mozes da biras! Ja mogu skroz iz sprdnje da se poljubim sa nekom curom koja mi je lepa, ali da me ne nalozi kao neki decko koji mi lep... Iako sam ja svesno izabrala da se zvalavim sa curom... Nemam nista protiv njih, niti me to interesuje kada se druzim sa nekom osobom, totalno nebitna informacija! Protiv parade, jesam, ali je i vecina homosexualaca sama protiv parade, koliko sam ja cula i koliko znam... Sto se tice dece i brakova, pa zasto da ne? Pa koliko samo znamo hetero brakova koji su "sjebali" dete totalno?! Bez obzira sto je dete uzgajalo hetero par... To uopste nije bitno... To je ista fora kao za rak, koliko ljudi dobije rak a nepusaci su? Uopste to nije bitno, bitno je kakav si covek u biti i da li si sposoban za zivot i da se brines o nekom drugom zivom bicu... :)
 
22.01.2011
32
6
0
38
Naime, imao sam prijateljicu koja je bila gay. Družila se sa nama, igrala nogomet i tako. Možeš joj dovesti kakvog hočeš dečka, kad se ona uvijek zaljubi u curu. :icon_lol: Ne može to nitko ispraviti. Ajmo Hooker možeš ti to progutat. :icon_lol:​
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Meni isto parade nisu jasne i traženje prava. Svatko tko se tako opredijeli več je dao pravo sebi da bude to što je stoga čega onda paradirati kad se zna da da uvijek postoji netko tko se ne slaže s nečim, uvijek ima huligana...
Ili je to ono daj mamac "gey parada" pa da se lakše otkrije u masi tko su huligani pa da ih se hapsi, globi i trenira strogoća:knockknock:
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Greenpower1 je napisao(la):
Ili je to ono daj mamac "gey parada" pa da se lakše otkrije u masi tko su huligani pa da ih se hapsi, globi i trenira strogoća:knockknock:

Mora da je to :D


Ne ozbiljno, da vama brane da budete sa osobom suprotnog spola, vi bi sjedili doma??? Tj. ti u ovom slucaju.
Isto vrijedi i za posvajanje djece.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja mislim da mi nemamo o cemu vise da pricamo na forumu izgleda da smo sve teme pokrili. Kad je homofobija u pitanju svako ima svoje misljenje i drzi se njega. Ja imam dva misljenja jedno je da je to ipak samo seksulano opredeljenje i da nema veze ko je kakav ko covjek a drugo je da nema potrebe potezat teme koje mogu izrasti u sukob misljenja te mora da ima neceg pametnijeg o cemu bi mogli pricat. Dobro tri misljenja :)
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Smislicu ja jos neku pametnu temu :)

uh al sam se razvalio nocas
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
[video=youtube;7fuNrNQ75ns]http://www.youtube.com/watch?v=7fuNrNQ75ns[/video]
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Hooker je napisao(la):
[video=youtube;7fuNrNQ75ns]http://www.youtube.com/watch?v=7fuNrNQ75ns[/video]
Verovao ili ne cuo sam da je ova pesma bila namenjena gosp. predCedniku Borisu tadicu :assshaking:
 
20.03.2011
3
0
0
45
Da bi razumjeli problematiku, potrebno je malo šire sagledati situaciju.
I gay osobe i mi svi skupa pa uključujući i invalide, beskučnike, pripadnike manjina žrtve smo čoporativnog razmišljanja u kojem alfa par čine politika i crkva koji provodi "tradicionalna" pravila koja su se dokazano u povijesti pokazala najboljim dugoročnim načinom za manipulaciju mase u svrhu održavanja alfa para na vrhu čopora... Nažalost, u novije vrijeme kao pomoćnika zaposlili su i alkohol. Uz pomoć alkohola ionako naivnom pojedincu potrebno je još i manje objašnjenja ako u cijelu priču uključimo i alkohol. Tako dolazimo i do toga da je u 21.st u vrijeme interneta po pitanju kanabisa sasvim dovoljno objašnjenje politike a i crkve vezano uz kanabis : "droga je zlo".. Što manje predrasuda a što više činjenica jedini su način da ovo mjesto nazvano zemlja postane ljepše mjesto za život. Pravo na odgoj djeteta moralo bi se utvrđivati na osnovu sposobnosti pojedinca(roditelja) a ne na osnovu seksualne orjentacije što je još jedna od predrasuda koju njeguje alfa par.. Sve dok nisi gay dozvoljeno ti je imati dijete pa čak i ako se radi o heteroseksualnom paru koji posjeduje dosje u kojem se navode nasilni zločini poput zlostavljanja, silovanja, ubijanja.... Nisam gay (ne diže mi se na muškarce) ali smatram da svatko ima pravo proživjeti svoj život na svoj način sve dok time ne ugrožava ili osporava život drugog pojedinca. Čovjek nažalost u svojoj povijesti još uvijek nije upoznao što znači riječ sloboda.... Tolerancija je ono na čemu civilizacija mora pod hitno poraditi želi li bolju budućnost, nažalost trenutnom alfa paru to nažalost nije u interesu s obzirom da bi porast tolerancije civilizacije doveo do njihovog izumiranja...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.